Sta je bolje za seks? Bilder ili Mrsavko.

Gazdarica:
DaC, nemas zasto da se meni zahvaljujes, nisam to rekla zbog tebe...
Inace, slozila bih se sa Sandy da su neke stvari bitnije od izgleda...
Ipak, nije mi svejedno kako muskarac izgleda...
Od svih muskaraca s kojima sam spavala, a bilo ih je, nijedan nije bio debeo...
Dakle, ima tu necega...
Gazdarice zahvalujem ti sto ti se svidjaju mrsavi, a naravno da ni ja nisam mislio na tebe.Kako da mislim na tebe kada smo tako daleko. :roll:
 
David Coverdale:
Pitanje za zenski deo foruma.Da li volite da imate seksualni odnos sa bilderom ili mrsavim muskarcem koji nema misisce ali ima nesto.... :)
Za muskarce, njihovo misljenje da li vise teze da imaju misice ili da ostanu mrsavi?I koja su od ta dva tipa muskaraca bolji u seksu?
Znam da nisam zhensko ali ovo mogu da ti kazem.
Bilderi teze dobijaju potenciju jer im krv ide kroz mishice dosta i tako da nema snage da se digne(ala sam objasnio). A oni mrshavi ili bez mishica imaju krvi na raspolaganje pa erekcija traje duuugo. Sad sta zenama vise prija ne znam.
Znam da ce krace da traje sa bilderom.
 
Ocean_state:
Znam da nisam zhensko ali ovo mogu da ti kazem.
Bilderi teze dobijaju potenciju jer im krv ide kroz mishice dosta i tako da nema snage da se digne(ala sam objasnio). A oni mrshavi ili bez mishica imaju krvi na raspolaganje pa erekcija traje duuugo. Sad sta zenama vise prija ne znam.
Znam da ce krace da traje sa bilderom.
E, vidjeces ti boga svoga, kad ti bilderi ovdje dodju... :lol:
 
Ja vise volim mrsavije tipove sa izdefinisanim misicima, ali mi se desavalo da se zakacim za tipove koji uopste ne odgovaraju tom opisu. Sto se tice bildera..ne znam, taj tip gradje mi se uopste ne svidja...volim tipove koji su onako gipki, savitljivi, da se vidi da imaju lepo telo od nekog sporta, a bilderi do nekog stepena imaju lepo telo ali posle je previse za moj ukus.
 
David Coverdale:
Pitanje za zenski deo foruma.Da li volite da imate seksualni odnos sa bilderom ili mrsavim muskarcem koji nema misisce ali ima nesto.... :)
Za muskarce, njihovo misljenje da li vise teze da imaju misice ili da ostanu mrsavi?I koja su od ta dva tipa muskaraca bolji u seksu?

jel to sad znaci
ko bilduje on nema kitu
a ko ne bilduje on je ima...............samo da znam koje od danas da gledam.........podrobnije (dole)...........:D

ajd nam postavi koju sliku da vidimo prvo
 

Back
Top