Mobtel - Telenor

Ne verujem da ce procerdati na nacin kao sto je Milosevic fiksnu telefoniju,ali ce dobar deo otici u slicne namene-znaci,finansiranje predizborne kampanje(povisice drzavnim sluzbenicima,stanovi po povoljnim cenama i nacinu otplate,kao i razne druge "dobrotvorne" akcije).
Ipak,bitno je da se ne pokrade perfidno,a sto se tice izbora...tako bi svaka vlast postupila.Ipak je Mladja usao u veliki sukob sa Karicem da sada to ne bi naplatio,makar politicki.
 
Ова влада и ништа друго да није урадила урнисање Амадеуса и зарада тако настала су сасвим довољни за прелазну оцену.
 
e sad stvar koja me je definitivno juce nasmejala, je sajt gosn cede jovanovica i tekst na njemu, kako bi on pare od prodaje mobtela potrosio. ima 1 i po posto pristalica, a misli na lovu u cijem stvaranju nije ucestvovao. :D ali takvi su politicari. samo misle na pare i sta bi radili sa njima....
 
marlоn:
e sad stvar koja me je definitivno juce nasmejala, je sajt gosn cede jovanovica i tekst na njemu, kako bi on pare od prodaje mobtela potrosio. ima 1 i po posto pristalica, a misli na lovu u cijem stvaranju nije ucestvovao. :D ali takvi su politicari. samo misle na pare i sta bi radili sa njima....
uvazeni gospodine bili biste jako ljubazni ako biste podastreli adresu politikinog zabavnika gde su ovi podaci dostupni
 
Šta fali Čedici, 'ajte molim vas...svakako je bolji od Velje Ilića recimo. E ovo mu je tačno -"I ovoga puta privatizacija telekomunikacionih resursa najavljuje početak izborne kampanje a ne strateških reformi u deformisanom sistemu vrednosti koji je davno od Srbije napravio zemlju u kojoj je pogrešno biti uspešan, vredan i pošten a ispravno verovati u poslovnu filozofiju koja glorifikuje svaku vrstu prosečnosti."

Ja radim u jednom privatnom građevinskom preduzeću, koje se prirodno je bavi izgradnjom objekata, dakle visokogradnjom, i u ovom trenutku gradimo tri objekta u Beogradu, sveukupno negde oko 20.000m2, pošto se godinama pokazalo da je građevina jedan veliki opseg poslova, moj direktor i vlasnik, se setio da otvori i "sestrinsko" preduzeće koje će se baviti uređivanjem i proizvodnjom enterijera, tj. fasadne i unutrašnje stolarije i nameštaja, kako bi uštedeo ogroman novac, i imao na vreme spremnu zgradu, bez kašnjenja pošto radi sam sebi, inače fasadnu stolariju u Srbiji čekaš i do godinu dana. Zavisi od koga naručuješ. E sada, po ovoj priči čovek bi rekao, jbt ovo gigant neki, milioner, kad ono trt, da je bilo gde u bilo kojoj zemlji verovatno bi i bio, ali u Srbiji ne. A zašto "...poslovna filozofija koja glorifikuje svaku vrstu prosečnosti." Jednostavno zakoni, pravna država, pojedine političke stranke, privredna komora, zavod za urbanizam, trgovinski sud, bajaga i zabranjeno pušenje:) i šta je znam ko sve ne, nedozvoljava privrednicima da rastu ako nisu iz njihove sekte iz nekog okruženja, zato sve treba prodati strancima pa da vidimo kliko smo sposobni da radimo za njih, pošto očito nismo da radimo sami za sebe.
 
Mislim da bi Srbija trebala da kupi od Rusije PVO sisteme S 400 i S 500 u pretplati.........dve , do tri nuklearne bojeve glave, sa sve interkontinentalnim nosacima........

Dalje, da se za te pare kupe tenkovi i razna cuda, da se opremi jaka vojska od 1000 000 ljudi , minimum, te da se kupe i atomske podmornice , da krstare Dunavom, i potapaju neprijateljske barze.........

Sve pare na vojsku, pa onda da se oslobodi I Kosovo , i Knin, i Srpsko more, jer, nije u redu , da Srbija nema mora................Sva lova u oruzje i pasulj za vojsku.........
 
Kohen:
Mislim da bi Srbija trebala da kupi od Rusije PVO sisteme S 400 i S 500 u pretplati.........dve , do tri nuklearne bojeve glave, sa sve interkontinentalnim nosacima........

Dalje, da se za te pare kupe tenkovi i razna cuda, da se opremi jaka vojska od 1000 000 ljudi , minimum, te da se kupe i atomske podmornice , da krstare Dunavom, i potapaju neprijateljske barze.........

Sve pare na vojsku, pa onda da se oslobodi I Kosovo , i Knin, i Srpsko more, jer, nije u redu , da Srbija nema mora................Sva lova u oruzje i pasulj za vojsku.........

Није лоша идеја, млади колега.
Кад имаш најјаче оружје у махали нико ти ништа не сме. Ево, ко сме да присмрди Северној Кореји.
nk4.jpg
 
Duh Sekire:
Није лоша идеја, млади колега.
Кад имаш најјаче оружје у махали нико ти ништа не сме. Ево, ко сме да присмрди Северној Кореји.
nk4.jpg

ne da bi smo se usrecili da ubdemo kao severna koreja...ono sledovanje pirinca dnevno i te fore...
 
Duh Sekire:
Е кад би било тако.... Знаш како су прошли Аргентинви са таквим оружјем?

Nisi pazljivo citao - upotreba dozvoljena nad susedima... od kada se to Argentinci granice sa nekom zapadnom zemljom (u klasicnom poimanju "zapada"). Znaci ono neko se granici sa tobom ili za unutrasnje potrebe - Istocni timor i tako to...
 
_Milanche_:
ne da bi smo se usrecili da ubdemo kao severna koreja...ono sledovanje pirinca dnevno i te fore...

Milanche, pirinac samo za drzavne praznike, i rodjendan vodje............drugim danima samo mislis na pirinac, i na ljubav prema vodji...........sto si veci sledbenik, to si manje gladan..........

Kada deca zapiste, od gladi, ti im objasnis kako Koreja ima A bombu, i kako im niko nista ( satro ) ne moze, i deca srecna , sita, i zadovoljna.........
 
Одавно знам да је Чеда билде и сад видим колико сам у праву:
http://www.cedajovanovic.com/code/navigate.php?Id=507
Umesto NIP-a, koji je kratkoročno efektan za vlast i dugoročno štetan za sve, u Srbiji se novac mora uložiti u projekat napuštanja politike kontinuiteta sa dvestagodišnjim političko-privrednim narodnjačkim modelom.

Човече!
Изградња инфраструктуре је дугорочно штетна, а треба бацити милијарду евра да би се спровеле нечије идеолошке концепције!!! :confused: :lol: :lol:
 
Е људи, да распишемо тендер за:
projekat napuštanja politike kontinuiteta sa dvestagodišnjim političko-privrednim narodnjačkim modelom.

Мрзи ме сад да отварам тему, али идеја није тако лоша.
И одмах се јављам на тендер. Имам чак и своју невладину организацију. Ви мени милијарду а ја напустим континуитет... хебига научићу већ како се каже, има времена. 8-) :lol: :lol:
 
Kohen:
Mislim da bi Srbija trebala da kupi od Rusije PVO sisteme S 400 i S 500 u pretplati.........dve , do tri nuklearne bojeve glave, sa sve interkontinentalnim nosacima........

Dalje, da se za te pare kupe tenkovi i razna cuda, da se opremi jaka vojska od 1000 000 ljudi , minimum, te da se kupe i atomske podmornice , da krstare Dunavom, i potapaju neprijateljske barze.........

Sve pare na vojsku, pa onda da se oslobodi I Kosovo , i Knin, i Srpsko more, jer, nije u redu , da Srbija nema mora................Sva lova u oruzje i pasulj za vojsku.........

Dve eskadrile aviona, S-300 ne bih se žalio...

Su-30-6.jpg


S-300-129j_SK.jpg
 
Eto, sve pare na ove avione, i ove vatromete...........milina............
Ko yebe rad, i razvoj drzave...........ne znamo da radimo , ali zato znamo da nas biju............

I , naravno , svakome po maskirna uniforma..........pa da vidimo , cija mama.........
 

Back
Top