Zenske tracarije...

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Opste je poznato da zene pricaju mnogo medjusobno i da pricaju o svemu i svacemu.... ali.... koliko to "o svemu i svacemu" ide daleko??? Da li vam se mozda ucinilo ili ste bili sigurni da neka osoba zna vise o vama nego sto ste pretpostavljali da zna, a da se na kraju ispostavilo da je to saznala od neke vase bliske zenske osobe (sestre, mame, tetke, devojke itd)....

Meni se ovakva situacija desila nekoliko puta u poslednjih par meseci.... neki ljudi tj zene sa kojima sam maltene na cao cao, znaju mnoge moje... pa da kazem "intimnije" stvari.... npr to da cu ja ici sa DEVOJKOM na more, da idemo SAMI, i da cemo biti TRI nedelje itd itd... i onda ta prica se nastavlja u OZBILJAN (znaci nije zaebancija to bih razumeo) razgovor... "A sta cete vi raditi tamo SAMI... TRI nedelje..." itd itd... to je samo jedan primer, a bilo je i mnogo gorih...

Ponekad to stvarno zna da iziritira coveka... sta ima koji moj neka tamo zena da zna sta ja radim u drustvu, kakve devojke imam i sta radim i gde idem s njima?

Dakle... pitanje za devojke... zasto su toliko bitni SVI detalji da ih SVI tj SVE znaju? Zar ne mogu neke stvari da se precute?
I za momke nesto jednostavnije pitanje... Sta mislite o svemu ovome? Da li ste bili u slicnoj situaciji? Kako resiti problem?
 
Meni je to veoma poznato.Zivim u malom mestu,gde su uglavnom zene nezaposlene,i vreme provode gledajuci spanske serije i tracareci......znaci svakog dana se pojavljuju zene kod moje majke,da pricaju :Sinoc ti je bila cerka tamo,onda je isla ovamo,onda je bila onde,nosila je to i to,isla je s tim i tim......znaci to je strasno.....i moja majka,koja se nikada nije usudila da me proverava,zna sve o meni.......gde sam bila i sta sam radila......kad je jednom moj drug isao kod mene kuci,sve su se komsinice nagle niz njihove terase da vide kog sam ja to momka dovela kuci.......znaci to je strasno........svako zna sve o svakome,a ja to ne mogu da podnesem........volim da pricam sa drugaricama o poznatim zvezdama........inace drugi me ljudi ne zanimaju......gledam svoja posla i ne zanimaju me drugi............zato volim velike gradove......da sam u Bg-u nikada mi se to ne bi desilo(pretpostavljam.......)inace ne volim kad nepoznate osobe znaju sve o meni,i zato se klonim osoba koje su sklone tracarenju.......
 
Au..Ja u principu izbjegavam trachanje,jer mrzim gluposti i sitne detalje o drugima.Ne volim pa eto.
A i ne krecem se u tracharskim krugovima.Naravno,cura sam,pa ponekad,priznajem,nesto poslusham,pa i prenesem,ali uglavnom to izbjegavam.
To sto kazes,neka X osoba zna najsitnije detalje..Sta sam ja sve cula o sebi...Bolje da ne znate..Zato ne volim pricati o drugima,jer bi ti isti drugovi mogli svasta o meni prichati...

Blaaaa.... :D
 
UHHHH sto ja mrzim tracarenje.... prosto se najezim kad cujem u skoli one guske kako ogovaraju...... strasno! Stvarno ni meni nije jasno sta je tu toliko zanimljivo....

I ja volim da znam mnogo o drugima, i znam bas dosta o nekim osobama sa kojim sam na cao cao, ali na tome ostaje....
 
uf ....... tebi je boki , sve kao lose medju tolike kolegince .... :lol:

a tracarenje ........ mrzim naravno , ali vise ne obracam paznju na to ....

meni je cool , sto se moji ovde ne druze sa nikim , iz zgrade , imaju prijatelja po gradu , ali mene skoro niko nezna :D:D:D ....

tako da ....... meni je svejedno a , i nemaju sta da vide da radim .... sto bi mi moji zabranili ....

eh da , skoro sad , kad sam bio 15 dana u sutomoru , bili ja i drug u kuci , sa 10 devojaka ..
a ta kuca je 3 kuce od moje gde sam zivio , znaci komsiluk znam citav ....

i sad , em sto smo nas dvojica bili sami sa njima , nego sto je kuca do nas takodje bila puna djevojaka ....

a ja sam ponio komp tamo , zvucnike sve koje sam nasao , i uzeo pojacalo od tece ......

tu su bile zurke i rostilj skoro svako vece ;)
tako da je se citavo naselje treslo od muzike :P , i svaka baba i zena iz komsiluka , su znale vise nego ja ,sta sam ja radio , cak su te price toliko preuvelicavali , jer je nama isla muzika do kasno uvece .... a one se nervirale ...

i posle , naravno , samo telefon , i zovu moju majku , sve neke gluposti ...

a da se tata javio , poslao bi ih sve u ......... paketu :D

meni moja majka , naravno nista nije rekla ......

saslusa njih , i posle samo nastavi , nista spec ...... ako mi je sin posao na odmor , sta one imaju njega da nadgledaju ...... i tako ;)
 
~ko josh slysha gradske priche jaka stvar
da da da to sam ja! :lol:~
takav problem se reshava qliranjem...nikada se nisam osvrcala na takve priche niti cy...vazno je da sam ja "svesna" i ljydi kojy sy mi vazni da je to samo trach ili sl...za ove "ostale" me boli yvo...samo se smejem i ne obazirem se na takve osobe jer nisy vredne moje paznje a josh manje nerviranja...
 
Dovla:
Opste je poznato da zene pricaju mnogo medjusobno i da pricaju o svemu i svacemu.... ali.... koliko to "o svemu i svacemu" ide daleko??? Da li vam se mozda ucinilo ili ste bili sigurni da neka osoba zna vise o vama nego sto ste pretpostavljali da zna, a da se na kraju ispostavilo da je to saznala od neke vase bliske zenske osobe (sestre, mame, tetke, devojke itd)....

Meni se ovakva situacija desila nekoliko puta u poslednjih par meseci.... neki ljudi tj zene sa kojima sam maltene na cao cao, znaju mnoge moje... pa da kazem "intimnije" stvari.... npr to da cu ja ici sa DEVOJKOM na more, da idemo SAMI, i da cemo biti TRI nedelje itd itd... i onda ta prica se nastavlja u OZBILJAN (znaci nije zaebancija to bih razumeo) razgovor... "A sta cete vi raditi tamo SAMI... TRI nedelje..." itd itd... to je samo jedan primer, a bilo je i mnogo gorih...

Ponekad to stvarno zna da iziritira coveka... sta ima koji moj neka tamo zena da zna sta ja radim u drustvu, kakve devojke imam i sta radim i gde idem s njima?

Dakle... pitanje za devojke... zasto su toliko bitni SVI detalji da ih SVI tj SVE znaju? Zar ne mogu neke stvari da se precute?
I za momke nesto jednostavnije pitanje... Sta mislite o svemu ovome? Da li ste bili u slicnoj situaciji? Kako resiti problem?
bas smo pricali o ovome, kad smo se videli, pa mene licno ne zanima ko sta prica i misli o meni, to mi je totalno nebitno, a pogotovu zene
 
ima neka studentska organizacija kabeza, koja organizuje zurke i putovanja i druzio sam se sa njima i tamo neke ribe, sa kojima nisam mogo ni posteno da popricam, znaju sav moj prljav ves, ma zabole me, to su gluposti, ne valja donositi mislenje o coveku, na osnovu toga sto drugi pricaju...........
 
nensy4ever:
~ko josh slysha gradske priche jaka stvar
da da da to sam ja! :lol:~
takav problem se reshava qliranjem...nikada se nisam osvrcala na takve priche niti cy...vazno je da sam ja "svesna" i ljydi kojy sy mi vazni da je to samo trach ili sl...za ove "ostale" me boli yvo...samo se smejem i ne obazirem se na takve osobe jer nisy vredne moje paznje a josh manje nerviranja...
Malo sam posrnula pa sta!? :D
I slazem se sa ovim sto je nensy rekla apsolutno!

@Dovla
Pa ne znam kako to da znaju takve stvari...jednostavno pazi kome sta pricas...

A evo priznajem ja sam pre bila tracara...mislim ne bas ono prava,kakvihi ma,ali...i evo promenila sam se,i sad znam milion stvari,i sigurno nikom nista necu reci,i ljudi imaju apsolutno poverenje u mene... ((:
 
da u pravu ste,ali sta ja da radim kad zivim ovde gde me svi znaju,i ne mogu ni da odem do supermarketa da mi svi ne gledaju u kesu sta sam ja to kupila...........mislim,imam drugaricu koja ide na drugi kraj grada da uplacuje kredit,da je niko ne bi video i rekao njenima(trosi kredit za dva dana........duga prica......)
 
MadonnaGirl:
da u pravu ste,ali sta ja da radim kad zivim ovde gde me svi znaju,i ne mogu ni da odem do supermarketa da mi svi ne gledaju u kesu sta sam ja to kupila...........mislim,imam drugaricu koja ide na drugi kraj grada da uplacuje kredit,da je niko ne bi video i rekao njenima(trosi kredit za dva dana........duga prica......)

Gledanje u kesu nije trac.Pazite vi nju kakav je ona zakljucak izvela:gledaje - to je trac. :D Pa sta ako neko i prenese njenim roditeljima taj trac, trac je vise zabavna stvar, nece roditelji nju ubiti zbog toga, niti ce radikalno nesto promeniti to u njenom zivotu sto je izasao taj trac pa je to sto je skrivala izaslo na videlo.
 
osim toga to moze lako da se pretvori u trac.........svakog dana slusam komsinice kad dodju kod moje keve,sta je ko kupio na pijaci,kako se ko obukao,sta radi ovaj,sta radi onaj.........i tu sam povukla na majku,jer ni ona to ne podnosi,samo ih gleda belo........
 
Ok je ta prica za kuliranje i ne obracanje paznje na traceve... ali moje pitanje je bilo malo drugacije... naime cim neko tamo zna nesto sto ne treba => da mu je rekla neka vama bliska osoba. E to je pitanje... ali, imajte u vidu da se radi osobi koja vas stvarno voli i ne zeli vam nista lose vec jednostavno u jednoj tracariji je rekla nesto o vama sto vi ne biste rekli... i to nije rekla slucajno ili namerno da bi vas povredila ili sta ja znam vec jednostavno je i ta njena sagovornica rekla njoj iste te stvari o sebi....

Posto osobu kao sto je majka, sestra ili eventualno devojka ne mozete odjеbati zbog toga (sto biste uradili mozda da se radi o obicnoj drugarici), namece se pitanje kako resiti problem i da li resenje uopste postoji?

Ja sam nekoliko puta bio na nekim kampovima gde sam bio u potpuno zenskom drustvu i one su predamnom pricale potpuno normalno kao da ja nisam tu... desavalo se da cak i one koje su se tu tek upoznale govore jedna drugoj sto ja recimo ne bih ni caletu pricao :?:?:?
Mnogo detalja, mnogo intimnih stvari, mnogo glupih i sto je najvaznije NEBITNIH sitnica itd itd...

Sad sam mozda malo zakomplikovao, ali se nadam da ste razumeli sta sam hteo da kazem....
 
topmodelsica:
Gledanje u kesu nije trac.Pazite vi nju kakav je ona zakljucak izvela:gledaje - to je trac. :D Pa sta ako neko i prenese njenim roditeljima taj trac, trac je vise zabavna stvar, nece roditelji nju ubiti zbog toga, niti ce radikalno nesto promeniti to u njenom zivotu sto je izasao taj trac pa je to sto je skrivala izaslo na videlo.

nije bas tako.............ja imam prilicno stroge roditelje.Ne kazem da ce oni meni nesto da kazu za to sta sam ja kupila,ili sta ja znam.......ali mrzim kad neko nema sta da radi,pa gleda tudje zivote.......sta ako sam ja kupila kondome,a ne zelim niko da zna,a?Sta onda....osim toga,moja najbolja drugarica i ja ne smemo s momcima da prodjemo kroz grad.......jer su nam roditelji strogi........a osim toga uvek nas neko vidi i ode da rasprica to sto je video!
 
@madona
i ja zivim u maloj sredini,i stalno svi posmatraju svaku sitnicu,ali qliram...

Npr.u mom komsiluku neke babetine svaki dan sede na klupi,i cim negde idem,sve glave se okrenu i gledaju....:evil:
i onda ja namerno obuem minic,i onda malo prosetam,cisto da imaju materijala za tracarenje i komentarisanje... :lol:
 

Back
Top