Srecan polazak u novi razred

ma mogu samo da mislim shta si ti radio na raspustu....
25ja9s1.gif
 
iiiiiiii prvi dan :D :D :D
jaoooo kako sam sretjna videla sam nemanjuuuuuuuuuuuu :D :D :D i caiku :D :D :D
dobro dushna asam vidjala tokom raspusta pa ga ne nabrajam....ali nemanja......:D :D :D i daca :D :D :D....jooooj shto sam sretjana oboooozhavam shkolu :D....ali tje me za mesec dana protji...i da josh sam videla jednog vanjuuuu...(na njega se palim)i javio mi se bash onako sa osmehom,a upoznali smo se tek na exitu i tu smo prichali par rechenica i on mi se prvi javio :oops: jjooooj shto sam sretjna :cool:
 
whitenicky:
jupiiiiiiiiiiiii danas skola , sve su devojcice iz razreda odlucile da me vode na piknik :)))) lokacija : Kosutnjak :)
a mene nisi zvao....piiiiiiiii.....e nicky....:lol::p
nas danas ispalila razredna...:lol: nije doshla...:lol: sad mi javila drugarica da su se i oni na kraju vratili kucji jer niko uopshte nije doshao od profesora...:lol:
ih shto volim shto sam sa Nenom i Stefanom ishla kucji...:mrgreen: obozhavam ih....i Acu...i Dacu.....ma sve ih volEm.....:D:D:D
can't wait untill tommorow...:)))))
 
/I/I@Ī@:
srecan polazak svima u novi razred !!!! :)
kako vam je bilo danas ?kakvo vam je drustvo (mislim za one koje idu u 1.godinu)
i tako dalje ..pozzz
hey mato fala takodje :D
pa ovako...
kod mene je za sada sve syper...
y toq mi je roditeljski... :) razredna mi je extra zena...profani svi ok...osim matematicharke koja je syvishe preozbiljna...najvishe me nervira kod svih to da misle da izychavamo samo njihov predmet a ne njih 15 i da je samo njihov predmet najvazniji... :roll:
dryshtvo...nemam rechi...odeljenje y kome ima i shtrebera i lydaka :lol:
najzeshce je danas bilo kad je jedan pitao prof.mat:" profesorkaaa a kada cemo imati dodatny...znate ja jedva chekam" :roll: :?
a jedan je na pitanje "zashto si ypisao gimn?" odgovorio :"zato shto mi je blizy qce" :lol:
i tako...sve y svemy lepo mi je za sada...za kasnije ne garantyjem :D
kad dobijem prvog keca javicy vam... :lol:
0_o
 

Back
Top