Pitanje za muskarce

N

Nia

Gost
A sta bi muskarac zeleo da cuje od cure kojoj pridje? Ili na prvom sastanku? Sta mi to treba da kazemo da biste bili odusevljeni? Ovo je ozbiljno pitanje i mnogo ce mi pomoci, zato molim vas...
 
I sad neko treba da istrese čarobni recept koji će oboriti s nogu svakog muškarca? Jesi li svesna koliko smo svi mi različiti i koliko to pitanje nema smisla? Meni lično je bitno da devojka ima nešto u glavi,da je kreativna i neobična i naravno da nije fuksa. :evil:
 
Nia:
A sta bi muskarac zeleo da cuje od cure kojoj pridje? Ili na prvom sastanku? Sta mi to treba da kazemo da biste bili odusevljeni? Ovo je ozbiljno pitanje i mnogo ce mi pomoci, zato molim vas...
-MA BRE SAMO SPONTANO I NISTA DRUGO,AKO TI BUDES RAZMISLJALA U SEBI "JOJ STA DA KAZEM"ISPASCES BUDALA.DECKO CE POMISLITI SVASTA!!!
------SAMO SPONTANO------------------------------
--------SRECNO------------------
 
Mi muskarci smo glupsoni i sujetni strasno.Kazi mu nesto sto ce da mu nahrani sujetu.Aj' za prvi susret neka ti kaze neko drugi,ali kad bude doslo do onog,obavezno mu kazi:"Jaoooo,kolika ti je kita.Toliku u zivotu nisam videla!" :shock: :shock:
 
Imas previse opcija!
Treba da Nam opises tip muskarca koji ti se svidja. npr. Ako volis pijandure, a ti im kazi: Zbog tebe bi i pice ostavila.
Ili, ako volis sportiste, a ti im kazi: Bas bih volela da zajedno odemo na footing(jutarnje trcanje).
Ili, ako volis mene, a ti reci: Jaoj sto mi se svidja tvoj font, smesko :shock: , slovo K...
Kada Nam to budes poslala, videcemo/.,
 
Nia:
A sta bi muskarac zeleo da cuje od cure kojoj pridje? Ili na prvom sastanku? Sta mi to treba da kazemo da biste bili odusevljeni? Ovo je ozbiljno pitanje i mnogo ce mi pomoci, zato molim vas...
ODUSEVICU SE AKO MI KAZE:
-koliko ih je imala..
-ko je bio poslednji..
-ko je bio prvi..
-zasto su raskinuli..
-koji broj cipela nosi..
-kada je shvatila sustinu zivota
-.............
ma samo da je spontano :twisted:
 
gogogo:
Imas previse opcija!
Treba da Nam opises tip muskarca koji ti se svidja. npr. Ako volis pijandure, a ti im kazi: Zbog tebe bi i pice ostavila.
Ili, ako volis sportiste, a ti im kazi: Bas bih volela da zajedno odemo na footing(jutarnje trcanje).
Ili, ako volis mene, a ti reci: Jaoj sto mi se svidja tvoj font, smesko :shock: , slovo K...
Kada Nam to budes poslala, videcemo/.,
ako mi se svidja neko ko je stidljiv, kako da ga pridobijem?
 
Nia:
gogogo:
Imas previse opcija!
Treba da Nam opises tip muskarca koji ti se svidja. npr. Ako volis pijandure, a ti im kazi: Zbog tebe bi i pice ostavila.
Ili, ako volis sportiste, a ti im kazi: Bas bih volela da zajedno odemo na footing(jutarnje trcanje).
Ili, ako volis mene, a ti reci: Jaoj sto mi se svidja tvoj font, smesko :shock: , slovo K...
Kada Nam to budes poslala, videcemo/.,
ako mi se svidja neko ko je stidljiv, kako da ga pridobijem?
Ako je stidljiv? Onda treba da pocnes da se druzis sa njim. I to intezivno. Zatim ako budes imala srece on ce to nakon nekog vremena(1-2meseca), da ukapira, ali poenta sa takvim ljudima je da ides polako. Mada, takvi ljudi imaju najvise skrivenih fantazija. Probaj da mu prodres u misli...
 
gogogo:
Nia:
gogogo:
Imas previse opcija!
Treba da Nam opises tip muskarca koji ti se svidja. npr. Ako volis pijandure, a ti im kazi: Zbog tebe bi i pice ostavila.
Ili, ako volis sportiste, a ti im kazi: Bas bih volela da zajedno odemo na footing(jutarnje trcanje).
Ili, ako volis mene, a ti reci: Jaoj sto mi se svidja tvoj font, smesko :shock: , slovo K...
Kada Nam to budes poslala, videcemo/.,
ako mi se svidja neko ko je stidljiv, kako da ga pridobijem?
Ako je stidljiv? Onda treba da pocnes da se druzis sa njim. I to intezivno. Zatim ako budes imala srece on ce to nakon nekog vremena(1-2meseca), da ukapira, ali poenta sa takvim ljudima je da ides polako. Mada, takvi ljudi imaju najvise skrivenih fantazija. Probaj da mu prodres u misli...
na primer da ti pridje devojka i da te poljubi, kakva bi tvoja reakcija bila? A devojka lepo izgleda. Jel' bi se uplasio ili ne?
 
bgfrajer79:
thegrof_vlad:
srebro:
I sad neko treba da istrese čarobni recept koji će oboriti s nogu svakog muškarca? Jesi li svesna koliko smo svi mi različiti i koliko to pitanje nema smisla? Meni lično je bitno da devojka ima nešto u glavi,da je kreativna i neobična i naravno da nije fuksa. :evil:
I da ne zna matematiku :lol:
I da nije zavrsila skolu :lol:. PEDOFILU JEDAN :evil:

Ma pretskolsko je zlato, a srebro? :lol: :evil:
 
Zack:
bgfrajer79:
thegrof_vlad:
srebro:
I sad neko treba da istrese čarobni recept koji će oboriti s nogu svakog muškarca? Jesi li svesna koliko smo svi mi različiti i koliko to pitanje nema smisla? Meni lično je bitno da devojka ima nešto u glavi,da je kreativna i neobična i naravno da nije fuksa. :evil:
I da ne zna matematiku :lol:
I da nije zavrsila skolu :lol:. PEDOFILU JEDAN :evil:

Ma pretskolsko je zlato, a srebro? :lol: :evil:

Cuj pa to jos hoda FUJ, a srebro? :lol: :evil:
 
Uzasavam se toga,da devojka treba da ima nesto u glavi.Devojka,koja nama muskarcima ,odlicno odgovara,je ona,koja
nema nista u glavi.Ali zato,treba da ima dobru guzu,dobre dojke, i da je uvek vlazna,tamo gde treba.Takve devojke su na ceni.Cim devojka zavrsi neku vecu skolu,ona nije ni za krivi k.Skola kod devojaka,ubija zenstvenost i pohotljivost.Cim
devojka pocne da se takmici sa nama,stvar je propala.Dobra pohotna macka,i karijera,ne idu uporedo.Devojka je dobra,dok zavisi od falusa njenog muskarca! Cim devojka zagazi u "karijeru",ona izgubi zenstvenost!:besna:
 
Ako devojka hoce da privuce stidljivog muskarca,treba odmah da krene navalentno.Na primer,pri prvom sudaru,treba odmah da mu pridje,da mu otkopca slic,
i da navali da cucla.Samo tako,na taj nacin,stidljivko ce pobediti taj svoj nedostatak samopouzdanja.Ako krene,da ga osvaja postepeno,nema tu nista.On ce se
zatvoriti kao skoljka.Kod takvih,stidljivih muskaraca,pomaze samo,blic krig.Faktor iznenadjenja.A kada takav muskarac,oseti po prvi put,sta mu devojka radi,
on ce da posandrca od oralnog uzivanja.Kasnije,ona moze sa njim,da radi sta hoce.On ce biti "skuvan",a nece ni znati,sta se sa njim dogodilo!!!
 
Uzasavam se toga,da devojka treba da ima nesto u glavi.Devojka,koja nama muskarcima ,odlicno odgovara,je ona,koja
nema nista u glavi.Ali zato,treba da ima dobru guzu,dobre dojke, i da je uvek vlazna,tamo gde treba.Takve devojke su na ceni.Cim devojka zavrsi neku vecu skolu,ona nije ni za krivi k.Skola kod devojaka,ubija zenstvenost i pohotljivost.Cim
devojka pocne da se takmici sa nama,stvar je propala.Dobra pohotna macka,i karijera,ne idu uporedo.Devojka je dobra,dok zavisi od falusa njenog muskarca! Cim devojka zagazi u "karijeru",ona izgubi zenstvenost!:besna:

ahahahahahah jbt kako je tebe neka riba unakazila hahah...ovakva ogorcenost koja se oseti i u tvojim textovima u bloku samo odatle potice.mora da ti je stiklama ugnjavila jaja zesce ahahahha
 
A sta bi muskarac zeleo da cuje od cure kojoj pridje? Ili na prvom sastanku? Sta mi to treba da kazemo da biste bili odusevljeni? Ovo je ozbiljno pitanje i mnogo ce mi pomoci, zato molim vas...
Uvek čujem od svake ono što mi prija, nesvesno odgovore na moja osečanja i emocije, ljubav prema ženskom biću je u meni velika :lol:
 
Poslednja izmena:
jel ima neko mobilni od postavljaca teme,interesuje me jel su i pitanju ove sto poznajem ili ove sto nepoznajem?
ako su ove sto ih prvi put vidim u zivotu,onda ako su normalne rece mi da zure,a ako nisu ondak bolje da im nisam ni prilazio
a i njima bi najbolje bilo da nisu ni bile tu,jer ako tako na slepo traze momka,ni meni netrebaju
 

Back
Top