veza sa deckom mnogo starijim od tebe

jeasus:
Koliko vidim nemate nista protiv razlike u godinama.Bas se u poslednjih par nedelja pitam, da li da budem sa "devojkom" devojcicom od 15god tj sedam godina je razlike izmedju nas.
Mada se ja jos uvek razmisljam...
Budi.Ako je prava ljubav u pitanju to je beznačajna razlika.I ja imam veeeoma sličan odnos u godinama.. 8) i mislim da su takve kombinacije baš romantične i slatke,naravno pod uslovom da si ti iskren i fin.I pamet u glavu...
 
Courtney:
jeasus:
Koliko vidim nemate nista protiv razlike u godinama.Bas se u poslednjih par nedelja pitam, da li da budem sa "devojkom" devojcicom od 15god tj sedam godina je razlike izmedju nas.
Mada se ja jos uvek razmisljam...
Iz iskustva: bolje nemoj. Prva stvar,zbog koje ces naje8ati su njeni matorci,a druge i da ne pominjem :(
Možda je bolje da sačeka leto pa da se na moru tuca s kim stigne kao ti? :evil:
 
srebro:
Courtney:
jeasus:
Koliko vidim nemate nista protiv razlike u godinama.Bas se u poslednjih par nedelja pitam, da li da budem sa "devojkom" devojcicom od 15god tj sedam godina je razlike izmedju nas.
Mada se ja jos uvek razmisljam...
Iz iskustva: bolje nemoj. Prva stvar,zbog koje ces naje8ati su njeni matorci,a druge i da ne pominjem :(
Možda je bolje da sačeka leto pa da se na moru tuca s kim stigne kao ti? :evil:
WHAT THE ****!??? sta je ovo?????? :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x
 

Back
Top