Zanima me...

Taj covek sto sebe smatra "velikim astrologom" nema blage veze sa astrologijom.Treba ga samo pazljivije slusati,ako iko izdrzi toliko dugo da slusa tog sarlatana...Njegov recnik i nacin na koji se obraca ljudima,kao da je odrastao na ulici,bez persiranja,bez pardona,sa svima je na TI,prica takve gluposti,nikada ne gleda u natalnu kartu nego prica,lupeta pa ako prodje prodje...vise pitanja ti postavi nego sto ti analizira horoskop...tipa:
-ti si jedinica?
-ne,imam brata.
-pa da...to sam hteo da kazem...
-tvoj muz je dosta putovao?
-ne!!!
-pa dobro...putovace...
-ti i tvoj muz smarate to dete,a sledece godine ces da se razbijes od posla...
-imas probleme sa zubima a to je zato sto mnogo pricas gluposti....:lol:
-ti si emotivno pocepana:lol: i imas losu porodicnu karmu...

Svi imaju losu porodicnu karmu...svi ce se sledece godine udati/ozeniti...svima ce sledece godine cvetati ruze:roll: ....tralalala

itd....mogu do sutra da ti pisem...takvoj osobi ne bi dala nikada da mi analizira horoskop...
Prevarant!:evil:
to je moje misljenje...
 
Meni je natalnu radila zena koja je u inostranstvu vec dve godine,ne odgovaram ti na postavljeno pitanje upravo iz razloga sto ne mozes doci do nje.Ali zaista je odlican astrolog.
 
Meni je natalnu radila isto jedna zena,i to 2000.godine i nakon godinu dana je preminula,mada nije bila poznat astrolog,nije se toliko reklamirala kao ovi sada,ali je bila jako dobra i sve mi je pogodila.:roll:
Licno mislim da je Predrag Radovic dobar astrolog,cula sam price onih kojima je on analizirao horoskop i bili su zadovoljni,mislim da je i Dragana Deh dobra,citala sam njene analize horoskopa u Astrologusu i mislim da to radi bas detaljno.Sanja Colja je simpaticna i deluje ok kao astrolog mada nisam upoznala nikoga do sada ko je bio kod nje.Svi oni naplacuju verovatno oko 50 eura izradu horoskopa.Ako te bas interesuje karmicka astrologija,(kojom se bavi veliki Dusan Velickovic),onda kontaktiraj Predraga Petkovica,(i njegove tekstove sam citala u astrologusu i mogu ti reci da je dobar)

:D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sudeci po predavanjima Pedje Radovica - sve su zene sektasice, svi se bave crnom magijom i slicno...
O Pedji Petkovicu sam skoro cula komentar, zena koja je bila kod njega nije za sve vreme konsultacije dobila ni jednu jedinu rec prognoze, on je pricao o pretpostavki prethodnog zivota, dugovima, placanjima istih karmickih dugova ... i nije uopste pruzio sansu da se okrenu ni analizi buducih dogadjaja, nije radio ni natalnu ni solarnu analizu.
Dragana Deh pise simpaticne tekstove - pamtim jedan na temu "Ko je kakav astrolog - analiza 12 znakova" u kom je rekla da ce vas astrolog u znaku Raka docekati kuvajuci rucak i slicno... mislim, ok simpaticno. Ali netacno.
 
eh, nikada nisam radila analizu horoskopa ni kod Imsiragica (iako sam njegov dugogodisnji ucenik), ni kod Dusana Velickovica iako sam radila u astro centru koji je on vodio, i licno ga poznajem.
sreca, imala sam prilike da poznajem Gorana Milekica, i danas je dobar broj ljudi koji mi dolaze na analizu, ranije radilo horoskop kod njega. za ove druge zaista nisam sigurna.
ja rekoh da podelim svoje iskustvo. put do astrologa dolazi sam od sebe, ja se ne reklamiram nigde vec se dolazi iskljucivo preporukom - to je ujedno najbolji nacin da i lyriza pronadje sebi adekvatnog. ne na forumu ni u oglasima, lyriza raspitaj se kod bliskih prijateljica, poznanica ko je gde bio i koliko je zadovoljan, poseti predavanje Radovica (cuj sta covek govori - mozda se tebi dopadne takav pristup astrologiji iako se ne dopada meni, npr.).
ja sam jednog dana sela pored telefona, izvadila iz halo oglasa nekoliko brojeva (iz oglasa koji su mi zvucali pismeno), potom iz Astrologusa, kontaktirala i Jasminku Holclajtner i sva zvucna imena astrologa do cijih sam telefona mogla doci (Telekom informacije). Sa svakim sam popricala desetak minuta, objasnila sta me zanima - kakva analiza, koja su mi vazna pitanja i pazljivo slusala njihova objasnjenja. Neki su mi zvucali potpuno izgubljeno (secam se jedne zene sa Karaburme, mozda je bila uspavana, dremljiva, sta li... ), neki su govorili siroko i uopsteno ali bez konkretnih odgovora, treci su mi pricali o duhovnom razvoju (a ja trazila konkretan odgovor tipa - da li je moj tadasnji partner kompatibilan i koliko je kvalitetna informacija koju od njih mogu dobiti). na kraju mi je Imsiragic bio najiscrpniji, konkretan ("mozes saznati ... a astrologija ti ne moze dati odgovor na ... ") i preporucio mi da prisustvujem casu astrologije kako bih stekla uvid u njegov pristup astrologiji. tako sam odlucila da se bavim time malo vise i sama pronadjem odgovore. zahvaljujuci tome, danas imam i puuuno prijatelja astrologa sa kojima se cesto savetujem oko svojih analiza.

poenta je da ce svaki astrolog koji kvalitetno radi svoj posao, sa paznjom saslusati potencijalnog klijenta i pokusati da predstavi svoj pristup. ukoliko se njihova (klijent i astrolog) dva poimanja astrologije ne pronalaze u tom kratkom informativnom razgovoru, i klijent bi tesko bio zadovoljan nakon analize.
analiza je veoma uplivna,ostavlja utisak na klijente i usmerava ih, zato vredi pazljivo odabrati i odvojiti vreme i trud da pronadjete osobu koja ce vam i kasnije biti na usluzi a ne ostavljati svoje klijente nakon sto ime je naplatio uradjeno - kao jedan od gore navedene dvojice "zavrsili smo sa astrologijom". mozda je ta zena zelela da nakon 7 dana, u nekom kracem razgovoru sumira svoje utiske, mozda da se nakon 6 meseci ponovo podseti u 10 minutnom razgovoru...
vas astrolog, ukoliko zaista voli svoj posao, ce vam biti na usluzi kad zatreba. izvan godisnjih konsultacija, trebalo bi da ste u mogucnosti da dobijete savet kad vam je potrebno. to radi svako ko zeli da se maksimalno posveti ovome.
 
lyriza, obavezno, obavezno... koga god da odaberes
napravi karatak podsetnik za sebe, spisak pitanja, bez cega ne bi izasla sa te analize, sta ti je prioritet? ne dozvoli da te oni vode kroz analizu pa da kasnije kazes da si samo sedela i slusala, i nisi dobila odgovore na neke nedoumice.
moras biti svesna da ti najbolje znas sta je znacajno i sta te brine.
sretno! :lol:
 
Mady, skroz se slazem sa tobom! Meni se osobno svidja rad Dusana Velickovica, i puno sam puta pokusala da stupim u kontakt sa njim ( culi smo se vise puta ), ali smo nekako uvek bili u raskoraku. Pogotovo mi je sada problem, jer sada zivim u Splitu.
 
znam da je odlican Igor Ognjenovic, ali nisam u kontaktu i nisam sigurna koliko on radi privatne konsultacije. cak i pre 3 godine, kada je meni jednom prilikom prihvatio da radi tumacenje, to je bilo sa oooogromnom zadrskom. jos tada je rekao da tumacenja prihvata da radi izuzetno retko, i odbio je da mi naplati.
predsednica udruge astrologa hrvatske julija pintar je fantasticna ali takodje nisam sigurna da li radi i koliko naplacuje. i najbolje sa njima proveriti koga bi ti preporuclili. njihov savet nije bez osnova sigurna sam da ce stati iza onoga sto kazu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
hm. ima ih previse kojekakvih "organizacija" iza kojih niko ne stoji pa je zato pitanje kome i sta verovati. najbolje je raspitivati se direktno pa ako osetis da je to neko ko radi kako ti poimash astrologiju - to je mozda ok.
ne verujte - proverite.
 
iz nje bih izdvojila samo Branku Stamenkovic koja radi tradicionalnu astrologiju. nazalost za odalovica nisam cula ista osim da odlaze a sto se tice ostalih - vrlo sam rezervisana, kao da su svi tu okupljeni samo da bi bili "na broju".
 

Back
Top