HITNO MI JE POTREBNA POMOĆ!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tasa.m

Početnik
Poruka
42
Unapred se izvinjavam ako se ova tema ne uklapa,ali mi je stvarno potrebna pomoć.O čemu je reč.Završila sam medicinsku školu i upisala fax,ali nemam gde da živim u Bg-u i nemam novac da platim stan,a od roditelja imam samo bolesnu majku.Pa ako neko nekim slučajem zna neku usamljenu baku kojoj treba nega a u zamenu za to da mogu da živim kod nje,neka mi molim vas obavezno javi.Ili još bolje ako znate za neku baku koja nema porodicu pa joj treba osoba koja bi je dočuvala molim vas, molim vas javi te!!
UNAPRED HVALA!!!! :( :( :( :( :( :( :( :-( :sad:
 
Cekaj a sto samo bakute ...? a deke ne dolaze u obzir...? Jaaaaooo a tolko bi deka volelo da ih cuva studentkinja da u poslednje vreme masovno upisuju bake na fax :lol: :lol: :lol:
Salim se mozda bi ja mogao da ti pomognem , moram prvo da pitam ..... a ako kaze moze a ti je nesto izvacaris za neke pare ili pokrades bice cudo .... zato dobro razmisli pre nego sto krenem da pitam !
 
tasa.m:
Unapred se izvinjavam ako se ova tema ne uklapa,ali mi je stvarno potrebna pomoć.O čemu je reč.Završila sam medicinsku školu i upisala fax,ali nemam gde da živim u Bg-u i nemam novac da platim stan,a od roditelja imam samo bolesnu majku.Pa ako neko nekim slučajem zna neku usamljenu baku kojoj treba nega a u zamenu za to da mogu da živim kod nje,neka mi molim vas obavezno javi.Ili još bolje ako znate za neku baku koja nema porodicu pa joj treba osoba koja bi je dočuvala molim vas, molim vas javi te!!
UNAPRED HVALA!!!! :( :( :( :( :( :( :( :-( :sad:

Kao što vidiš ovde ćeš teško naći pomoć..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top