Cije su sluge Tadic i Draskovic?
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 154

Tema: Cije su sluge Tadic i Draskovic?

Primećen član Chedo Kokardic (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Cije su sluge Tadic i Draskovic?

Mislim da ce vam nakon ovog procitanog teksta to biti malo jasnije:

Beograd, Vašington -- Predsednik Srbije početkom sledeće nedelje u poseti Vašingtonu. U SAD o Kosovu i pobedi nad radikalima.

Pregovori o budućnosti Kosova, budući izbori u Srbiji i podrška Vuku Draškoviću u Parlamentu za mesto šefa diplomatije glavne su teme razgovora koje će predsednik Srbije Boris Tadić početkom iduće nedelje voditi s predstavnicima administracije SAD u Vašingtonu. Tadić će u SAD boraviti dva dana na poziv državne sekretarke SAD Kondolize Rajs.

Obrad Kesić, analitičar iz Vašingtona, smatra da će Tadić u SAD biti primljen na vrlo visokom nivou i da će se, sem s Kondolizom Rajs, sresti s ministrom odbrane Donaldom Ramsfeldom i potpredsednikom Ričardom Čejnijem. "Tadićeva poseta SAD predstavlja želju adminstracije SAD da Srbiji na visokom nivou prenese stavove ne samo o rešavanju problema Kosova, već i generalne stavove o Srbiji", kaže Kesić i dodaje da je iz istog razloga i premijer Srbije Vojislav Koštunica posetio Vašington početkom jula.

Kesić navodi da je poruka SAD vlastima Srbije nepromenjena, a to je da se od Srbije očekuju fleksibilnost i kooperativnost u pregovorima o konačnom statusu Kosova i ispunjavanje svih obaveza prema Haškom tribunalu. "Predstavnici administracije ponoviće Tadiću da Srbiju vide kao ključnu državu u regionu i važan faktor u očuvanju mira i stabilnosti", kaže Kesić.

On, međutim, očekuje da će Tadićevi sagovornici na sastancima nametnuti i temu mogućih izbora u Srbiji očekujući rasplet situacije u septembru i oktobru, kada će se pokazati da li će vlada Vojislava Koštunice opstati do redovnih izbora. Kesić smatra da u SAD očekuju skore izbore u Srbiji, pa će zbog toga demokratskim snagama Srbije poručiti da je neophodno da se udruže i obezbede formiranje demokratske vlade, što je u skladu s ranijim stavovima administracije SAD o formiranju demokratskog bloka protiv dalje radikalizacije Srbije.

Povodom mogućnosti da Vlada poklekne već pri izboru ministara odbrane i spoljnih poslova u Parlamentu, Kesić ističe da je administracija SAD već uputila snažnu poruku svim nivoima vlasti u Srbiji da je ministar Vuk Drašković dobar partner i sposoban ministar, jasno signalizirajući da u SAD ne postoji volja da u kritičnom stanju bude menjan ključan deo srpskog tima, posebno usred rešavanja kosovskog pitanja.

-------------------------

Zamislite Amerikanci traze od nas da Vuk Draskovic ostane shef MIP-a . Pa valjda je srpski narod taj koji svojim glasovima treba da odredi ko ce voditi ovu zemlju a ne amerikanci? Da mi ukinemo izbore, pa da nam se vlade biraju u americkoj ambasadi? :shock:

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Cije su sluge Tadic i Draskovic?

Citat Original postavio Chedo Kokardic

-------------------------

Zamislite Amerikanci traze od nas da Vuk Draskovic ostane shef MIP-a . Pa valjda je srpski narod taj koji svojim glasovima treba da odredi ko ce voditi ovu zemlju a ne amerikanci? Da mi ukinemo izbore, pa da nam se vlade biraju u americkoj ambasadi? :shock:
    Pa videli ljudi da glasamo slobodno od 90. i gde smo dogurali od tada pa im valjda bilo zao da gledaju kako se samounistavamo.

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Tako je Draskovic ima veliki uglad na zapadu i i SAD i najbolje je resenje za ministra spoljnih poslova.
    Amerikanci su u pravu.
    Srpski narod je na izborima 2003 odredio ko ce da vodi ovu zemlju.
    DSS-G17+SPO-NS
    Svako ima pravo da kaze ko je za njih prijvatlj a ko nije.
    Amerikanci su najmocnija zemlja na svetu i od njih mnogo zavisi buducnost Srbije pa je sasvim normlano da personalna resenja u srbiji budu takva da je moguca saradnja sa SAD.
    Ko to ne razume a ne razumeju mnogi ne znam sta da mu radim.
    Samo neka razmisli ima li neka zemlja koja se kurcila protiv SAD pa da je od nje nesto ozbiljno ostalo...

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Tadic je Americki (kao i cela nasa vlada i ona i ova...)

Draskovic je neka vrsta klovna ili dvorske lude... On im sluzi za zajebavanje... svima njima..

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Nego, Pope Dujicu, imam ja utisak da ti nas zajebavas...aaa

Aktivan član besniris (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2006.
    Reputaciona moć
    56

Zna se ko ide u Ameriku.Mogu svaki dan da salju po nekog nista im nece pomoci da ostanu na vlasti.Amerika trazi poltrone koji ce bez pogovora izvrsavati sve zahteve bele kuce.Ima dosta zemalja koje odolevaju Americkom sovinizmu.

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Iran, Kina i Etiopija...

Početnik
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Zavisi odakle dune vetar i ko ponudi vise kvadrature poslovnog i stambenog prostora.....ne mogu da se setim treceg razloga, da, to je to.

Primećen član Chedo Kokardic (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Isto ono sto je smesno u celom tekstu jeste da pise da ce Tadic biti primljen na "najvisem nivou". Ja koliko znam najveci nivo vlasti u americi je Americki predsednik a Tadic njega nece ni videti . To znaci da prijem nije na najvisem nivou, vec na nivou koji Srbiji pripada , a to je od strane nizeg cinovnika koji ce izdiktirati dalje americke uslove ovim srpskim slugama na ispunjenje. Gde je tu nas srpski interes u svemu ovome?

Nema ga. Oni nece postavljati pitanje srpskih interesa, vec ce u stavu mirno saslusati nove uslove i odmah nakon toga krenuti kuci da rade na njihovom ispunjavanju.

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Kada se g-din Tadic bude vratio iz SAD-a, jer tamo ide po pozivu K.Rajs, za predvideti je jos jedno spektakularno izvinjavanje u ime onih koje prestavlja, posto to odavno nije uradio a ima sklonosti ka klanjanju, i to g-dinu Ahtisariju na pogresno protumacenoj izjavi istog..........pa ce valjda biti jasan njegov otklon od bilo kakvih izjava do sada po pitanju Ahtisarija..............g-din Tadic ne moze vise nicim da iznenadi ................

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Sve u svemu Tadic i Draskovic predstavljaju na izborima izabrane organe vlasti od strane naseg naroda...valjda narod zna :-)

Ističe se Kohen (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    67

Re: Cije su sluge Tadic i Draskovic?
    Sluge Srpskog naroda..................

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio Silent Bob
    Iran, Kina i Etiopija...
    Русија,Белорусија,Северна Кореја,Сирија...

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

Najbolje da ponovimo 1999 i da pobedimo amere i nato, kao stoo ih je sloba pobedio.

****** opste je poznato da ameri odlucuju o svemu, tj. da mogu da odlucuju u svemu, i ako nam je kao drzavi, jak lobi u americkom kongresu lakse cemo da resimo mnoga pitanja, kosovo, pridruzivanje EU, direktan strani kapital itd.
    Da se ne shvatimo pogresno, ne volim ih koliko sam tezak, ali to je moje subjektivno misljenje, a svetska politika je nesto potpuno drugo.

Aktivan član besniris (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2006.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio _Milanche_
    Sve u svemu Tadic i Draskovic predstavljaju na izborima izabrane organe vlasti od strane naseg naroda...valjda narod zna :-)
    HA HA HA .Stvarno si dobar.Ko je to izabro Draskovica i na kakvim izborima.SPO nemoze da predje cenzus a Draskovic nas predstavlja u svetu.Obicna trgovina funkcijama.

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Citat Original postavio jedite_kod_Joa
    Русија,Белорусија,Северна Кореја,Сирија...
    Rusija je glavna marioneta u Americkim sapama... A ostale spadaju u zmlje treceg sveta, pa ti vidi...

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio besniris
    HA HA HA .Stvarno si dobar.Ko je to izabro Draskovica i na kakvim izborima.SPO nemoze da predje cenzus a Draskovic nas predstavlja u svetu.Obicna trgovina funkcijama.
    evo pomoci cu ti da se setis

parlamentarni izbori 2003
    SPO-NS 7,8% 22 poslanicka madata
    3. stranka po snazi u vladajucoj koaliciji

moras da se setis da se trenutna izvrsna vlast u Srbiji formira po rezultatima tih izbora.
    Posle narednih izbora ako SPO ne predje cenus Draskovic nece biti u vlasti i nece biti izabran od sprskog naroda.
    Mada ne bi me cudio ni da predje cenzus doduse ne mozda samostalno ali u nekoj koaliciji...

Ističe se paola (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Re: Cije su sluge Tadic i Draskovic?

Citat Original postavio besniris
    Па шта сте друго очекивало од Тадића? Он само иде у Америку по "своје мишљење"!

Ističe se paola (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: Cije su sluge Tadic i Draskovic?

evo pomoci cu ti da se setis

parlamentarni izbori 2003
    SPO-NS 7,8% 22 poslanicka madata
    3. stranka po snazi u vladajucoj koaliciji

moras da se setis da se trenutna izvrsna vlast u Srbiji formira po rezultatima tih izbora.
    Posle narednih izbora ako SPO ne predje cenus Draskovic nece biti u vlasti i nece biti izabran od sprskog naroda.
    Mada ne bi me cudio ni da predje cenzus doduse ne mozda samostalno ali u nekoj koaliciji...
    Миланче, Миланче СПО вцу један! Оно је онда било. Сада неки други ветрови дувају. Која год коалиција са Драшковићем да се направи, губитничка је. Зар не видиш да од њега беже као од губавца!?

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Citat Original postavio Silent Bob
    Rusija je glavna marioneta u Americkim sapama... A ostale spadaju u zmlje treceg sveta, pa ti vidi...
    A, "radikalski" NIN laže u svojim tekstovima o Putinu
    i njegovom uspehu o dizanju Rusije i kako Evropa sklapa ugovore
    o višedecinijskoj budućoj trgovoni gasom - baš sa Rusima, uprkos
    američkim pretnjama ...
    Da ovo lažu, baš i ne treba da očekujete od NIN-a !
    Dakle, malo je teže da je Rusija nečija marioneta !!!

Usput, da li znate da se u Srbiji koče sve ruske investicije ?
    I da se vrši opstrukcija svakokg njihovog rada (firmi poput LUKOIL-a)
    koje su nekako uspele da se uglave u Srbiju.

Koče? Ko li je predsednik Srbije, ko ministar spoljnih poslova i koja je stranka
    na čelu spoljne trgovine ???

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio paola
    Миланче, Миланче СПО вцу један! Оно је онда било. Сада неки други ветрови дувају. Која год коалиција са Драшковићем да се направи, губитничка је. Зар не видиш да од њега беже као од губавца!?
    Paola ali danas se izvrsna vlast formira na osnovu tih rezultata ne znam sta tu nije jasno?
    Mislim da nije ova koalicija nije gubitnicka mada sam na pcetku njeog mandata mislio da ce biti.
    Paola pre neki dan me je jedan optuzio da sam LDP-ovac a redovno sam "zuti".
    Morate se dogovoriti sta sam :-)

Ističe se paola (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: Cije su sluge Tadic i Draskovic?

Paola ali danas se izvrsna vlast formira na osnovu tih rezultata ne znam sta tu nije jasno?
    Mislim da nije ova koalicija nije gubitnicka mada sam na pcetku njeog mandata mislio da ce biti.
    Paola pre neki dan me je jedan optuzio da sam LDP-ovac a redovno sam "zuti".
    Morate se dogovoriti sta sam :-)
    Тешко је камелеону који се сам не одреди шта је, већ се мимикријом служи, одредити политичку оријентацију. такви су непоштени и према себи и према осталим форумашима. Да имаш петљу јасно би рекао: моји фаворити су те и те странке. Овако једино што је белодано видљиви је да си антирадикал! А шта си по политичком опредељењу, дај боже да и сам са сигурношћу можеш да одредиш!

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I opet.

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio paola
    Тешко је камелеону који се сам не одреди шта је, већ се мимикријом служи, одредити политичку оријентацију. такви су непоштени и према себи и према осталим форумашима. Да имаш петљу јасно би рекао: моји фаворити су те и те странке. Овако једино што је белодано видљиви је да си антирадикал! А шта си по политичком опредељењу, дај боже да и сам са сигурношћу можеш да одредиш!
    nije Paola bez veze donosis zakljucke.
    Nemam iluzije da je ijedna stranka posebno dobra naravno najlosije misljenje imam o SRS.
    Na izborima cu sigurno glasati ali jos uvek ne miogu da procenim za koga tj videcu kakave ce se predizborne koalicije formirati pa cu onda znati.
    Ne znam zasto bi morao u svakom momentu da znam za koga cu glasati?

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Citat Original postavio Lacibg
    A, "radikalski" NIN laže u svojim tekstovima o Putinu
    i njegovom uspehu o dizanju Rusije i kako Evropa sklapa ugovore
    o višedecinijskoj budućoj trgovoni gasom - baš sa Rusima, uprkos
    američkim pretnjama ...
    Da ovo lažu, baš i ne treba da očekujete od NIN-a !
    Dakle, malo je teže da je Rusija nečija marioneta !!!

Usput, da li znate da se u Srbiji koče sve ruske investicije ?
    I da se vrši opstrukcija svakokg njihovog rada (firmi poput LUKOIL-a)
    koje su nekako uspele da se uglave u Srbiju.

Koče? Ko li je predsednik Srbije, ko ministar spoljnih poslova i koja je stranka
    na čelu spoljne trgovine ???
    Ko najvise investira u Rusiju, ciji kapital? Rusija je marioneta, Putin je marioneta koja to nezeli da bude, ali jeste. Gorbacov, Jeljcin, Putin... ko li je sledeci?

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Američke sluge u panici
    Autor Markowac u forumu Politika
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 10.08.2008., 02:36
  2. Horde zla i njihove sluge.
    Autor VelikiMedur u forumu Politika
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 24.02.2008., 18:22
  3. Soroseve sluge u Srbiji vol.3