Zena mog prijatelja mi salje signale ,dali da je ???

Ako se njegova zena tebi vec toliko svidja pa zasto mu onda ne predlozis da to uradite zajedno, on sa tvojom a ti njegovom ( ako si vec slobodnih shvatanja u vezi sexa ).
Zene je lako naci ali prijatelja ...hmmmm malo teze ( ovde se misli na pravo iskreno prijateljstvo, a ne ova nazovi prijateljstva koja se danas sklapaju ).
Svako je od nas nekad pomislio da spava sa zenom svog prijatelja na ovaj ili onaj nacin , ali zato brate postoje osecanja, postoji mozak, postoji nesto sto nam govori sta mozemo a sta ne, sta je ispravno a sta ne, nesto sto nas razlikuje od beskicmenjaka i zivotinja.
ako budemo sledili samo taj nagon bez razmisljanja na eventualne posledice i osecaje drugih onda ...

nema nam kraja
 
Lela_:
Lavcina:
Dali treba ispasti Sonja ili Svaler , zvuci smesno ali je tako!!!

Jak si svaler ako si sa zenom od prijatelja, nasa srpska posla o pojmu svalera, i zar ne mislis da mozda prividjas signale:)) svaleru:))


"Srpska posla" pa niko i ne spominje Srbe a to sto ste vi svi kvarni i u masti pa nije ni cudo sto vas prezire ceo Svet. Svi bi ste vi hteli tudje a svoje ne date pa ko vas .... a i Gazdarica bi mogla malo da ....
 
Miki Maus:
blondi:
to se kod vas zove shonja... prilično nežno ako uporedimo njegovu dilemu sa šonjom... kod nas zovemo to POKVARENO DO SRŽI... bez zamere...

Sve se plasim da je blondi verna svom decku ili muzu ma ona se krese kao Vidra, a prodaje nam muda za bubrege.

dragi Miki,

kakva fakin' vernost?! ko ovde priča o vernosti!?... ovo me podseča na Court Of Law i advokata nekog "grešnika" koji napadne žrtvu i sve oko nje kako bi njegov klient ispao "nevinašce" a okolina i žrtva največi krivci što su njega jadnička upropastili pa je on skrenuo sa pravog puta... pihhh

elem, pošto te zanimaju činjenice o mom sexualnom životu nek ti objasnim... ja lično se baš "ne trudim" da varam svog partnera ali nemora da znači da mi to uvek uspeva - a to da menjam frajere - to stoji ...

ali zato nikad ne bih iz moralnih razloga "maznula" tipa svoje drugarice... a ne bi ni spavala sa prijateljem mog partnera ---->>>>> e vidiš mikili to je bila tema - sex + prijatelj + partner kapiŠ?!
 

Back
Top