uradite ovaj test

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Evo jednog testa za sve vas.
W.W nema varanja znam da verovatno znas ciji je ovo test.

Zamislite pustinju i opisite pustinju. Da li u pustinji ima cvetova. Iz pustinje ulazite u sumu. Opisite mi sumu kakva je suma. U sumi nailazite na kocku, kakva je kocka opisite kocku. Pored kocke stoji konj opisite konja. U blizini su merdevine kakve su merdevine, kako izgledaju, od cega su, gde se nalaze u odnosu na konja i kocku. Zamislite da krene oluja, sta se desava, opisite oluju. Sta se desava sa konjem i kockom i merdevinama, da li konj bezi, ili ostaje, ili mozda bezi pa se vraca. Nastavljate dalje nailazite na cup kakav je cup, opisite cup, kakav je grlic tj otvor cupa, da li je uzak, ili je sirok, da li je cup pun ili prazan. Pored cupa je kljuc kakav je kljuc, da li cete uzeti ili ostaviti kljuc. idete dalje i nailazite na jezero. Kakvo je jezero. Da li bi ste se okupali. Ako bi ste se okupali da li bi ste uskocili ili uplivali lagano. Pored jezera je kuca, opisite kucu , kakva je kuca, kakva je njena unutrasnjost. Pre kuce se nalazi zid koji je neko bezveze postavio da li cete srusiti zid, zaobici ga, ili cete raditi nesto 10 to sa njim mozda pisati po njemu.
 
]Evo jednog testa za sve vas.
W.W nema varanja znam da verovatno znas ciji je ovo test.

Zamislite pustinju i opisite pustinju. Da li u pustinji ima cvetova.
Nema. Pustinja ko pustinja. Onako pesak na sve strane. Na nogama vrelo. Ali prijatno je poshto cugam sok sa vremena na vreme
Iz pustinje ulazite u sumu. Opisite mi sumu kakva je suma.
Velika drveca i zemljani put ispred mene.
U sumi nailazite na kocku, kakva je kocka opisite kocku.
Jeee ja se ne secam kako kochka izgleda pa zamisljam kokoshku.
Pored kocke stoji konj opisite konja.
Smedj sa crnim repom i crnom chirokanom i veliki je.
U blizini su merdevine kakve su merdevine, kako izgledaju, od cega su, gde se nalaze u odnosu na konja i kocku.
Drvene stoje naslonjene na drvo onako ne mnogo dobre ali ne zhalim se.
Pa stoje negde uleve pa nazad od konja a od kochke stoji isto poshto je kochka pored konja.
Zamislite da krene oluja, sta se desava, opisite oluju. Sta se desava sa konjem i kockom i merdevinama, da li konj bezi, ili ostaje, ili mozda bezi pa se vraca.
Oluja krece konj se gubi kochka krice a merdevine stoje naslonjene na drvetu.
Nastavljate dalje nailazite na cup kakav je cup, opisite cup. Pored cupa je kljuc kakav je kljuc, da li cete uzeti ili ostaviti kljuc.
Onako neki pozlaceni cjup i zlatan kljuc. Uzimam kljuc da vidim da li je moj i shvatam da jeste i skakucem srecan.
idete dalje i nailazite na jezero. Kakvo je jezero. Da li bi ste se okupali.
Jezero lepo i deluje da je dugachko. Pipkam vodu umivam se ali ne ulazim unutra.
Ako bi ste se okupali da li bi ste uskocili ili uplivali lagano. Pored jezera je kuca, opisite kucu , kakva je kuca, kakva je njena unutrasnjost.
Kuca je onako gothic stile velika unutra je mracno ali lepo. Volo bi da zhivim tu.
Pre kuce se nalazi zid koji je neko bezveze postavio da li cete srusiti zid, zaobici ga, ili cete raditi nesto 10 to sa njim mozda pisati po njemu.
E bass to sam pomislio. Uzecu i napisati neshto. Mozhda ime osobe koju volim. Mozhda znak Anarhije. Mozhda neku pametnu rec.

Nema vishe. E bass steta. Shta sad?
 
Ovako tvoj zivot je zapravo vreo ali s vremena ne vreme ti uleti nesto sto ga ucini srecnijim. Tvoj pogled na zivot se ogleda kroz sumu sa visokim drvecem i zemlanim putem sto ce reci da ti je zivot relativno dobro organizovan i da nema prevelikih vrdanja levo desno. Sebe vidis kao kokosku. Tvoj idealni partner je smedj i veliki, volis krupne partnere. Tvoji prijatelji su negde sa strane u odnosu na tebe i tvoj partnera, nisu mnogo dobri ali ti odgovaraju, ne mozes da se pozalis. Oluja je neka bitna promena u tvom zivotu , gubis partnera , ti places od muke ali prijatelji ostaju, dakle imas postojana prijateljstva. Materijalista si. Otvoren si prema drugim ljudima. Imas lepe pogleda na svoju seksualnost, ali ne uplivavas bas tako lako u seksualne vode. Sa porodicom imas osrednje odnose, volis da zivis sa njima ali bi se radije odvojio ili postoje neka neslaganja. Zid predstavlja smrt, dakle to sto bi uradio sa zidom uradio bi sa smrcu.
 
ovakve testove sam radio u drugom razredu osnovne skole
-koja ti je omiljena boja? - zelena
resenje:
- ti ces biti radnik na gradjevini. seksulano opredeljenje - homoseksualac. hrana - pomije. neces imati dece posto gej brakovi nisu dozvoljeni. voleces da se setas nag ulicom. ceo zivot ces citati mir-jam sa svojom lepsom/jacom ( zavisi ) polovinom.
 
Pustinja je pusta sam pesak svuda unaokolo.Nema cvetova,nema nichega.Shuma je prepuna palmi,sve same palme.Kocka je alga zelene boje sa tamno zelenim brojevima.Konj je siv i lichi na magarca.Merdevine su od trske,izgledaju ko da se niko njima ne bi mogao popeti,nalaze se izmedju konja i kocke.Oluja odnese sve palme.Konj ostaje,kocka stoji ko ukopana,merdevine se lome u paran parchad.Cup je od keramike ali obojen da izgleda kao da je od zlata.Cup je prazan sa uskim grlicem.Kljuch je od zlata.Uzecu kljuch.Jezero je mirno,chisto,duboko plave boje.Ne bi se okupao.Kuca je od sivog maltera za krvavo crvenim krovom i braon prozorskim oknima.Zaobici cu zid da bi doshao do kuce.
 
banegad:
ovakve testove sam radio u drugom razredu osnovne skole
-koja ti je omiljena boja? - zelena
resenje:
- ti ces biti radnik na gradjevini. seksulano opredeljenje - homoseksualac. hrana - pomije. neces imati dece posto gej brakovi nisu dozvoljeni. voleces da se setas nag ulicom. ceo zivot ces citati mir-jam sa svojom lepsom/jacom ( zavisi ) polovinom.

Ovo je jedan od Frojdovih testov.
 
a Rorsahov test?
dakle: pozvonite komsiji na vrata cim otvori prospite mu bocicu mastila na kosulju a onda ga zalepite na zid (komsiju) potom javite kakav je otisak.....
sledi analiza....
 
Enfroz2891.:
Pustinja je pusta sam pesak svuda unaokolo.Nema cvetova,nema nichega.Shuma je prepuna palmi,sve same palme.Kocka je alga zelene boje sa tamno zelenim brojevima.Konj je siv i lichi na magarca.Merdevine su od trske,izgledaju ko da se niko njima ne bi mogao popeti,nalaze se izmedju konja i kocke.Oluja odnese sve palme.Konj ostaje,kocka stoji ko ukopana,merdevine se lome u paran parchad.Cup je od keramike ali obojen da izgleda kao da je od zlata.Cup je prazan sa uskim grlicem.Kljuch je od zlata.Uzecu kljuch.Jezero je mirno,chisto,duboko plave boje.Ne bi se okupao.Kuca je od sivog maltera za krvavo crvenim krovom i bron prozorskim oknima.Zaobici cu zid da bi doshao do kuce.

Tvoj zivot je pust, ne planiras decu u skorije vreme. Tvoj pogled na zivot je zelen dakle pozitivan si. Sebe vidis kako algu zenene boje. Tvoj partner tj idealni partner lici na magarca. Volis dakle da od partnera pravis budalu ili se bojis da sam ne ispadnes budala. Tvoja prijateljstva su nesigurna, i postavljas ih izmedju sebe i partnera. Bitna promena u zivotu ogolice ili je vec ogolila tvoj zivot, ali ti i dalje stojis postojano , tvoj partner i dlaje ostaje ali se prijatelji raspadaju. Iznutra si prazan i zatvoren. Materijalista is jednim delom. Ne uleces tako lako u seksualne odnose. Porodicni odnosi su ti ok. Smrt bi za sada zaobisao, nemas samoubilacke tendencije.
 
Noc je. Zvezde i mesec se jasno vide. Nema cveca, ali je zato u daljini vidi jedan izvor, a nad njim se nadvila palma. Nije suma nego dzungla. Lijane i ogromno drvece viri sa svih strana, ipak putem koji idem uvek se moci lako proci iako nema nekog puta. Zmija ima na sve strane. Rubikova kocka crne boje i svako polje na sredini ima veliku belu tacku. Kocka je vezana kanapom za jedno drvo. Privezana je za grane. Konj je zavezan za trem neke kolibe. Braon je boje, sa belim sarama na stomaku i vratu ima crn rep. Merdevine su naslonjene na kucu. To su stare merdevine valjkastih stepenica. Konj stoji zavezan za trem od kuce, pored njega prolazi neki kratak prasnjav put, preko puta se nalazi obesena kocka o drvo, a merdevine su naslonjene na kucu i vode na tavan Sve se savija, kocka kao luda igra na vetru, konj se takodje opire i merdevine se takodje pomeraju pod naletima vetra, ali sve (ako neracunamo oscilacije zbog vetra) ostaje na svom mestu. Oluja je strasna, vetar je jak, kisa stalno pada, a i cesto grmi. Jos uvek je noc. Prazan cup. Bele boje, velikog otvora. Sa strane je nacrtan plavi zmaj koji omotava celi cup. Lici na Kinesku vazu. Obican sobni kljuc. Pokupio sam ga. Plavo je jezero, medjutim kako se udaljava od obale postaje sve crnje, da bi se na kraju stopio sa noci. Mesec i zvesde se sasvim lepo oslikavaju na povrsini. Oko jezera se nalazi suma, a u daljini se vide visoki vrhvi neke velike planine pod snegom. Nebi se okupao jer cudoviste zivi tu! Drvece su velike jele i borovi. Obicna trosna kuca, brvnara. Slicna onoj od malopre. Unutrasnjost je razbacana. Pokazuje znakove borbe. Uljana lampa je na podu, a krevet je razbacan i madrac je do pola svucen na pod. Jorgan i posteljina su totalno spali sa kreveta. u cosku se nalazi jedan drveni tocak od kocije. pored njega se nalazi otvor koji vodi u podzemlje. To je starinski drveni poklopac sa ogromnom metalnom alkom na sredini. Zidovi su drveni, ali kuca ima puno podzemnih prolaza i odaja. Ja bi ga pokusao zaobici kroz sumu, ako neupali pokusao bi da preplivam jezero, ako to neupali pokusao bi ga srusiti, ako to neupali, okrenuo bi se i vratio do one prve stare kuce u dzungli, uzjahao konja, uzeo kocku, razbio bi cup, a kljuc bi bacio u jezero, a onda bi ojahao sto dalje.
 
AcaBg82:
Ovako tvoj zivot je zapravo vreo ali s vremena ne vreme ti uleti nesto sto ga ucini srecnijim. Tvoj pogled na zivot se ogleda kroz sumu sa visokim drvecem i zemlanim putem sto ce reci da ti je zivot relativno dobro organizovan i da nema prevelikih vrdanja levo desno. Sebe vidis kao kokosku. Tvoj idealni partner je smedj i veliki, volis krupne partnere. Tvoji prijatelji su negde sa strane u odnosu na tebe i tvoj partnera, nisu mnogo dobri ali ti odgovaraju, ne mozes da se pozalis. Oluja je neka bitna promena u tvom zivotu , gubis partnera , ti places od muke ali prijatelji ostaju, dakle imas postojana prijateljstva. Materijalista si. Otvoren si prema drugim ljudima. Imas lepe pogleda na svoju seksualnost, ali ne uplivavas bas tako lako u seksualne vode. Sa porodicom imas osrednje odnose, volis da zivis sa njima ali bi se radije odvojio ili postoje neka neslaganja. Zid predstavlja smrt, dakle to sto bi uradio sa zidom uradio bi sa smrcu.

Joo pa ti rece Kocka ja mislio Kvochka. Izvini ali ja te nisam razumeo.
Kocku vidim kao onu Ruvikovu kocku.
 
banegad:
ovakve testove sam radio u drugom razredu osnovne skole
-koja ti je omiljena boja? - zelena
resenje:
- ti ces biti radnik na gradjevini. seksulano opredeljenje - homoseksualac. hrana - pomije. neces imati dece posto gej brakovi nisu dozvoljeni. voleces da se setas nag ulicom. ceo zivot ces citati mir-jam sa svojom lepsom/jacom ( zavisi ) polovinom.
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Bože, odavno se nisam ovoliko nasmejala...a sutra imam ispit, mislila sam da danas ništa ne bi moglo da me nasmeje.
Aco, prijatno sam iznenađena tvojim znanjem iz psihologije.
 
Cvetovi su neprimetni, ali tu su kad se malo bolje zagledas u zbunje i u travu.Suma je prvo od krivog i razredjenog drveca, prilicno golih grana, i suva i prasnjava od peska iz pustinje, a onda se odjednom nadjem u gustoj sumi sa svezinom hlada, i mirisom vlazne zemlje.Kocka je od uglacane, sjajne plastike, tvrde, kao neka plastika koja ne moze da se razbije, crvene boje, velicine metar duzine sirine i visine.Konj je mrsav, divlji, nije pripitomljen mada se ponasa pitomo.Merdevine su najobicnije od drveta, stoje na 3 metra od konja i kocke.Prvo pocne da duva vetar, a onda pocne ledena kisa koju nosi vetar koji i dalje jako duva.Konj se sklanja u zaklon kod debelih stabala u blizini, kocka nista, kupa je kisa, a merdevine isto stoje gde su i bile i sa njih kisa sapira prasinu i blato i ruznu sivu boju i osvezava ih.Cup je veliki, prazan, neka arheoloska iskopina ali ocuvan, grlic je u odnosu na velicinu cupa normalan, ni mali ni veliki.Od pecene je gline, u prirodnoj braon boji.Kljuc je veliki, veci nego obicni kljucevi, izgleda kao uvecan i ukrasen model kljuca, star, isto neka arheoloska iskopina, ostavicu ga.Jezero je okruzeno zbunovima po obali koji se neki spustaju u vodu, duboko je, a nije mnogo veliko, bistra mu je voda sa biljkama po dnu.Sigurno se ne bih okupala.Kuca je bela sa crvenim krovom, jednostavna, mala, jedva moze da joj se pridje i jedva se vidi od drveca i zbunja, unutra joj je stari zapusten namestaj.Preskocicu zid, zato sto je vrlo nizak.
 
Silent Bob:
Noc je. Zvezde i mesec se jasno vide. Nema cveca, ali je zato u daljini vidi jedan izvor, a nad njim se nadvila palma. Nije suma nego dzungla. Lijane i ogromno drvece viri sa svih strana, ipak putem koji idem uvek se moci lako proci iako nema nekog puta. Zmija ima na sve strane. Rubikova kocka crne boje i svako polje na sredini ima veliku belu tacku. Kocka je vezana kanapom za jedno drvo. Privezana je za grane. Konj je zavezan za trem neke kolibe. Braon je boje, sa belim sarama na stomaku i vratu ima crn rep. Merdevine su naslonjene na kucu. To su stare merdevine valjkastih stepenica. Konj stoji zavezan za trem od kuce, pored njega prolazi neki kratak prasnjav put, preko puta se nalazi obesena kocka o drvo, a merdevine su naslonjene na kucu i vode na tavan Sve se savija, kocka kao luda igra na vetru, konj se takodje opire i merdevine se takodje pomeraju pod naletima vetra, ali sve (ako neracunamo oscilacije zbog vetra) ostaje na svom mestu. Oluja je strasna, vetar je jak, kisa stalno pada, a i cesto grmi. Jos uvek je noc. Prazan cup. Bele boje, velikog otvora. Sa strane je nacrtan plavi zmaj koji omotava celi cup. Lici na Kinesku vazu. Obican sobni kljuc. Pokupio sam ga. Plavo je jezero, medjutim kako se udaljava od obale postaje sve crnje, da bi se na kraju stopio sa noci. Mesec i zvesde se sasvim lepo oslikavaju na povrsini. Oko jezera se nalazi suma, a u daljini se vide visoki vrhvi neke velike planine pod snegom. Nebi se okupao jer cudoviste zivi tu! Drvece su velike jele i borovi. Obicna trosna kuca, brvnara. Slicna onoj od malopre. Unutrasnjost je razbacana. Pokazuje znakove borbe. Uljana lampa je na podu, a krevet je razbacan i madrac je do pola svucen na pod. Jorgan i posteljina su totalno spali sa kreveta. u cosku se nalazi jedan drveni tocak od kocije. pored njega se nalazi otvor koji vodi u podzemlje. To je starinski drveni poklopac sa ogromnom metalnom alkom na sredini. Zidovi su drveni, ali kuca ima puno podzemnih prolaza i odaja. Ja bi ga pokusao zaobici kroz sumu, ako neupali pokusao bi da preplivam jezero, ako to neupali pokusao bi ga srusiti, ako to neupali, okrenuo bi se i vratio do one prve stare kuce u dzungli, uzjahao konja, uzeo kocku, razbio bi cup, a kljuc bi bacio u jezero, a onda bi ojahao sto dalje.

U zivotu imas prepreka ali ih lako prelazis. Volis da je partner cvrsto vezan za tebe. Nekako si crn sa strane ali negde u sredini tj dubini duse imas neku pozitivnu osobinu zbog koje se dopadas ljudima. Imas stara i veoma postojana prijateljstva. Ne pustas ljude lako u svoju dusi i nisi previse otvoren, znas i da ujedes kada neko pokusa da prodre unutra. Ne ulazis lako u seks i ne ispoljavas lako svoju seksualnost, jedinm delom si stidljiv. Porodicni odnosi su ti KATASTROFALNI.
 
luckastalutkica:
Cvetovi su neprimetni, ali tu su kad se malo bolje zagledas u zbunje i u travu.Suma je prvo od krivog i razredjenog drveca, prilicno golih grana, i suva i prasnjava od peska iz pustinje, a onda se odjednom nadjem u gustoj sumi sa svezinom hlada, i mirisom vlazne zemlje.Kocka je od uglacane, sjajne plastike, tvrde, kao neka plastika koja ne moze da se razbije, crvene boje, velicine metar duzine sirine i visine.Konj je mrsav, divlji, nije pripitomljen mada se ponasa pitomo.Merdevine su najobicnije od drveta, stoje na 3 metra od konja i kocke.Prvo pocne da duva vetar, a onda pocne ledena kisa koju nosi vetar koji i dalje jako duva.Konj se sklanja u zaklon kod debelih stabala u blizini, kocka nista, kupa je kisa, a merdevine isto stoje gde su i bile i sa njih kisa sapira prasinu i blato i ruznu sivu boju i osvezava ih.Cup je veliki, prazan, neka arheoloska iskopina ali ocuvan, grlic je u odnosu na velicinu cupa normalan, ni mali ni veliki.Od pecene je gline, u prirodnoj braon boji.Kljuc je veliki, veci nego obicni kljucevi, izgleda kao uvecan i ukrasen model kljuca, star, isto neka arheoloska iskopina, ostavicu ga.Jezero je okruzeno zbunovima po obali koji se neki spustaju u vodu, duboko je, a nije mnogo veliko, bistra mu je voda sa biljkama po dnu.Sigurno se ne bih okupala.Kuca je bela sa crvenim krovom, jednostavna, mala, jedva moze da joj se pridje i jedva se vidi od drveca i zbunja, unutra joj je stari zapusten namestaj.Preskocicu zid, zato sto je vrlo nizak.


Volis mrsave momke, koji su pitomi ali imaju dozu divljine u sebi. Nisi ni previse otvorena ni previse zatvorena, pustas ljude u sebe ali sa dozom opreza. Smrt bi za sada preskocila. Imas postojana i jaka prijateljstva. Ti izgledas lepo. Ili bar za sebe smatras da izgledas lepo. Prijatelje stavljas van svojih partnerskih odnosa.

Koliko sam pogresio?
 

Back
Top