Poreklo imena Sloveni! Jedina prava teorija!

Silent Bob

Iskusan
Poruka
6.849
Ime Sloveni je stara i prastara rec. Cak i zvuci staro! Mnogi istaknuti i poznati, a i priznati teoreticari i istoricari (ima ih k'o pleve, al' me mrzi da ih nabrajam...) se slazu da ime i poreklo Slovena vodi iz mogucih tri pravca, od kojih cu ja sada da vam predstavim najpopularniji u svetlu istorijske istine! Procitacete nesto sokantno i neverovatno, da ce vam usi odpasti, te za svaki slucaj drzite lavor i telefon pored vas.

TEORIJA O POREKLU SLOVENA

Predstavnik ove teorije je istaknuti dzbalebaros, gubitnik i jos malo pa propali student Informatike Ned Alekson. Naime, on je dosao do zapaljujucih rezultata kada je jednom u tami sedeo i razmisljao o poreklu Slovena (bio je odvaljen od LSDa...). Ako pogledate malo bolje i razclanite ime SLOVENI dobija te SLO VE NI, koje njemu nisu znacile nista, te se on manio gramatike i slogova te podelio onako kako on misli da je potrebno, te je nastala osnova njegove teorije: S LOV VENI! I tada je shvatio! Ime Sloveni je mesavina Srpskog i Latinskog, sto nesumljivo potvrdjuje da smo mi Sloveni (odnosno, Sloveni su mi... samo to jos neshvataju...), da vanzemaljci nepostoje i da su vampiri izmisljeni!! Pogledajte malo bolje: S LOV se moze prevesti i kao IZ LOVA ili kao SA LOVINOM (ulovom...), dok se Veni moze prevesti kao UVENI ili kao Latinsko VENI (sto znaci dođi). Ako pogledamo malo bolje dobijamo sledeca znacenja:

IZ LOVA UVENI

SA LOVINOM UVENI

IZ LOVA DOĐI

SA LOVINOM DOĐI

Sad, ako nastavimo malo bolje da gledamo i promenimo A u E na kraju LOVA dolazimo do LOVE, sto je ulicni naziv za novac! Kad odbijemo sve ostale mogucnosti koje nemaju smisla kad se doda E nastavku LOV dobijamo:

SA LOVOM DOĐI!

Da nema zabune: Engleski u to doba nije ni postojao, te LOVE nema veze sa ljubavi...

Elem, ova teorija dokazuje da su svi Sloveni u stvari samo Srbi, te da i Latini imaju Slovensko poreklo (od onog VENI). Naravno, svetskom zaverom Masona, Germana i prokletih Amerikanaca ta tajna se skriva sa ciljem da uniste najjaci narod i drzavu na planeti! Duboko u unutrasnjosti Vatikana, u lagumima i prolazima ispod Papske rezidencije, mestu gde borave duhovi, prokleti i ostali nemrtvi stvorovi ta tajna je zakljucana, a cuva je duh ni manje ni vise nego Josipa Joske Broza Tite! Sva cetri! Ipak. Uz pomoc nase pameti i snage, kakve nema na ovoj planeti satelitom koji smo zakupili od Jevreja, a zaboravili smo da ga platimo, koristeci IR, IC, gama i delta zrake smo uspeli da vidimo kroz zidove, odecu i kovcege, te smo procitali nesto malo pre nego sto su zlikovci shvatili da ih mi spijuniramo, te su iskljucili satelit!
Citiracu jednu recenicu sto smo uspeli procitati:

"Im oms Ibrs ogonm iplug i inmerps oms ad es omenkerdo gono ots oms az epulg elaedi hipug idujl hinjlez icom ijok ezag okerp san! Adelgzi ad omilov ad san ezag..."

Naucnici jos nisu ustanovili sta to znaci, ali se vrse testovi i testiranja, te se spremaju da procitaju sta je napisano odpozadi! Tako mozda nesto i razumeju.

Ovim se dokazuje teorija da su Srbi ne samo Sloveni, vec da su Sloveni Srbi, sa cim se slaze i poznati i priznati svetski naucnik i Slavenofil "Tetkica iz voza" Cak sta vise, otkrivanjem Latinske reci VENi, se dokazuje da je Latinski nastao od Srpskog! Cak sta vise, samim tim postoji mogucnost da su svi Latini u stvari izgubljeno Slovensko pleme!
Ako pocnemo da pratimo tu liniju dalje dolazimo do jednog sokantnog detalja:

LOVE - LOVE !!!

Sa ovim se defintivno Srpski povezuje sa Engleskim (koji je nastao kasnije, a ciji koreni sasvim ociglemno poticu iz Srpskog). Naime LOVE kao novac i LOVE kao ljubav i LOVE kao odlazak u sumu po rucak znace slicnu stvar, jer se ljubav najvise stice novcem, te da je ta linija vise nego ocigledna! Postoji mogucnost i za trecu opciju koja je jasno povezana LOVOM na muzeve/zene, te se i ona moze povezati!

Kad smo uspostavili kontakt sa Engleskim, sto da ne i sa Nemackim: Izmedju LOVE i LIEBE nema puno razlika, te mozemo komotno sve Germane da povezemo sa sobom (Ha, Hrvati, mozete vi bezati od nas kol'ko hocete - mi smo uvek tu!) L i E je isto, dok se V ponekad zna pomesati sa B. O je slicno kao i IE, te nema sumnje da je Nemacki nastao na Srpkom!

A sad nesto jos sokantnije:

slav.jpg

i ovo
indians_4.jpg


Bez sumnje se moze reci da su obuceni 90& isto, a ako shvatimo da su Indijanci poreklom iz Azije, time se direktno povezujemo sa Zutom rasom!
 
Marqueaux:
Видим да је Боб надарен за научну фантастику.

Ваљда зато што потиче из Руанде, пардон, Казахстана или одакле већ беше.


Молба за истог: преведи ми чак шта више
Pogresio si, poticem iz Etiopije ( a potices i ti ako si ljusko bice...)...

Cak sta vise je skracenica od Cak Noris na stakama visi, zar nisi to znao? Eeeee...
 

Back
Top