Potreban bubnjar

g038.gif
 
Svi smo 84. godiste,tri gitare (pevac svira jednu),bass i nedostaje bubanj.Uglavnom radimo obrade,ali imamo i par nasih stvari...Uostalom okrenite telefon ako ste zainteresovani pa se raspitajte detaljno.
P.S. Za sada nemamo ambicija da prosirujemo bend frulama,guslama,gajdama,harmonikama itd , ali ako dodje do toga obecavam prvi cete saznati. :D
 
e, ljudi, a meni treba jedan dobar basista za heavy thrash bend 80-ih ( tipa rna metallica, megadeth, anthrax,exodus, overkill...) Imamo nekih 7 autorskih pesama i njih sviramo, a i obrade koje nam se cefnu... Molim vas basisti, u fazonu javite se pa da nas cujete... makar autorske, svidece vam se! Garantujem vam...
 
Pa sta je Haris za tebe? Ja sam svestan tvog umeca kidanja zica na basu ( Bog da mu dusu prosti, a bio je fin basic, pa jos IBANEZ)...
Ljudi, javljajte se, stvarno nam je potreban bubnjar, necete zazaliti. Probe su super za izbacivanje negativne energije, a drustvo je ok. Ja sam gitarista u bendu. Pored broja koji je naveo Pet... Rolle, mozete da okrenete i ovaj broj: 063/8830309 i potrazite Slobu, a tu je i ova mail adresa boba84@neobee.net. 8)
 
Svi traze bubanj. Znam josh jedan bend koji trazi bubnjara. Pa i ja sam do skoro trazio bubanj(ali sam osto bez benda(za sada)). Pa zar je bubnjar takva retkost? E pa mozhete da pokushate da odete na trg i pitate nekog. E ima jedan sait ali tu cete teshko naci jer je hrvatski sait. www.glazbeni-forum.hr(ili tako neshto). Pokushajte tu da nadjete.
 
Bubnjari su kao beli medvedi: Retka i ugrozena vrsta! Svi hoce da budu pevaci i gitaristi! Jeftinija gitara od bubnja, sta da se radi. Hvala na savetu, probao sam na trgu preko sestrica da mi nadje nekog bubnjara, ali napaljeni klinci hoce samo neke RDZDZDZDZDZ " Komsija mi ubio macku pa me to potreslo" pesme!
 
Slobisha:
Bubnjari su kao beli medvedi: Retka i ugrozena vrsta! Svi hoce da budu pevaci i gitaristi! Jeftinija gitara od bubnja, sta da se radi. Hvala na savetu, probao sam na trgu preko sestrica da mi nadje nekog bubnjara, ali napaljeni klinci hoce samo neke RDZDZDZDZDZ " Komsija mi ubio macku pa me to potreslo" pesme!
Pa ista je fora i sa basistima. Ali njih josh i mozhesh da nadjesh. Ili makar se ubedi neki od wanabi gitarista da kupi bas.
 

Back
Top