AGP graficka kartica

miskopn

Početnik
Poruka
36
Imam graficku ATI Radeon 9600 PRO 256 ram. medjutim vec mi je slaba za najnovije igre. Planiram da uzmem malo jacu graficku. Posto vise nema neke vece ponude za AGP grafickim karticama, nude se samo ATI Radeon 9600 XT. i ATI Radeon X 1600. Dvoumim koju da uzmem. Ova X 1600 je malo skuplja ali slabo znam o njoj. Koliko je i da li je ona bolja i jaca od 9600 XT ? Neki prijatelj mi je rekao da vise ceni ovu 9600 XT ?
 
Ja sam imao slicno pitanje za predlog kartice i bas tu su mi predlozili ovde na forumu-ATI x1600 PRO kazu za te pare najvise dobijes !!!! Pa ti izvoli,kada skupim pare i ja kupujem istu karticu.Pozzz
 
Ja imam Radeon x1600 pro i graficka je zakon.Prey i QUAKE 4 sam obrnuo na hight detaljima a da nije secnuo.Samo ja je imam na PCI Expres slot.Mada mislim da i na AGP dobro radi.Za te pare (oko 100e mozda i manje) bolju graficku ne mozes da imas.
 
HAL9000:
Probaj naci MSI 7600GS AGP, 256 MB DDR II 800MHz, grafički čip 400MHz, podržava sve najnovije tehnologije, a ipak je AGP.

U principu se slazem,ali ova kartica je od 6600GT brza za nekih 5-10% a jos uvek je jako tesko nabaviti,ne znam da li se vredi cimati.
Eventualno ako u Imtelu imaju Club3D-ov model...probaj...
 

Back
Top