Srusiti XP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dll ce verovatno morati da brise iz safemoda, jer ako je to neki od 'bitnih' fajlova, win ga vec drzi uz sebe i zabranjuje brisanje....
nego, evo jednog efikasnog alata za rusenje. garantovano ce da slupa ceo sistem.

16Oz%20Claw%20Hammer%20Fibre%20Handle.jpg


i zapamti, sve je u zglobu!
 
Jel znas da odes u registri bazu?
Idi tamo i nasumicno menjaj razne parametre i brisi fajilove odatle. Mislim da ce uspeti...

XP nemozes brisati fajil po fajil. To moze na 98 ili Me.
 
Opet pisete svasta..

Sto neko u par recenica ne napise sta covjek hoce...

Doduse nije naveo sta dalje ako srusi XP..

XP mozes da srusis na vise nacina a ne samo sa cekicem i macolom kako su ti vec preporucili..

Prije svega, mozes sa instalacionim CD-om od XP sa formatiras Disk i da instaliras novi XP.
Mozes sa nekim alatima da formatiras HDD ili particiju, tipa Ultimate Boot Cd ili Hiren`s CD alatima.

Takodje mozes to da odradis i sa alatima koji se podizu sa disketa.. Ima ih vise, to trazi na www.google.com..
I pored svega ako neko ima jos ideja kako srusiti XP nek napise nesto ozbiljno a od postavljaca teme se trazi objasnjenej sta raditi posle rusenja da bi jos neko mogao da napise neki konkretan odgovor...

Toliko.
 
Offtopic..

Ako je u pitanju zlo, tesko da moze da se izvuce iz svega, jer ako ne zna cime srusiti, odnosno oboriti sistem, tesko da to moze da uradi sa nekim virusom ili pomocu programa za daljinsko upravljanje racuarom..
Mislim da je prije svega malo igra sa svojim kompom, a ko zna sta mu je ko napracao..
Javice se vjerovatno sa nekim novim problemom, kada srusi XP...
 
XP SP1 koji sada imam reinstalirao sam pre tacno 2 dana sada cu da instaliram SP2
a ovo sa rusenjem iz ciste radoznalosti. I nisam lud da ga sad srusim pa da cekam jos jedno sat i po na instalaciju i sve jovo nanovo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top