Mi Srbi smo mnogo glup narod

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chedo Kokardic

Primećen član
Banovan
Poruka
963
Pre nego me neko optuzi za uvredu zbog toga kazacu da sam i sam Srbin pa cu da vam zatim ispricam zasto smatram da smo glupi.

Pre neki dan sam bio u Kraljevu u sluzbi za uverenja , gde se nalaze prostorije za opstine sa Kosova Zubin Potok, Zvecan i Kosovska Mitrovica za izdavanje uverenja da izvadim uverenje o drzavljanstvu za svog oca.

Tamo sam cekajuci u kancelariji video gomilu drzavljanstava koja podnose Albanci sa Kosova za upis u knjigu drzavljana Srbije za svoju novorodjenu decu. Na 1 srpsko dete upise se 10 njihovih. Time sam bio izuzetno sokiran, jer mi je pala na pamet vest da ce se za 50 godina broj Albanaca na Kosovu i Srba u Srbiji zbog njihovog ogromnog i naseg negativnog nataliteta izjednaciti.

Sva ta danasnja siptarska deca, a sutrasnji ljudi, imace nasa drzavljanstva Srbije. To ce im naravno omoguciti da mogu da se nasele i zive gde god pozele u Srbiji jer ne postoji zakonska mogucnost da ti sopstvenog drzavljanina sprecis da se naseli recimo u Novom Sadu zar ne?

I nasa drzava , mesto da vidi kako sve Siptare da izbrise iz spiska drzavljana , ona ne samo da te postojece ne brise vec i ove nove upisuje u spisak nasih drzavljana.

Na kraju svega moj zakljucak je bio da smo mi Srbi mnogo glup narod jer ne samo da smo dozvolili tim Siptarima doseljenim iz Albanije da dobiju nasa drzavljanstva, vec i dalje, pored toga sto nas oni na Kosovu ubijaju, maltretiraju, kolju - njihovoj deci dajemo takodje drzavljanstva nase zemlje.

Tako da za propast SRbije i to sto ce ona biti deo Albanije jednog lepog dana, i to sto cemo mi Srbi biti manjina u sopstvenoj drzavi, nece biti kriv niko drugi do mi sami.

Jer kakva vlast , takav narod. Mi smo je birali.
 
urospo:
Jbt kako providno. Ne kazem da ovde nema istine, ali...smesan si, pa jos takakv nick
Sigurno si se iscimao da sve ovo napises na ekavici.

Ахахахаха, прочит'о си га на кеца ! :lol:

Човек - општинар.... кад је тако обавештен о стању новоуписаних што нам онда не приопЋи колико то има тренутаЋно Шипоса у Краљеву ? :roll:
 
Мора да има нека несрећна генетика у нама, никако да нешто научимо из историје... И после сваког рата нас има дупло мање... Мислим, далеко од тога да ми смета што по статистици у БГ има неколико пута више риба него нас, али време је да и оне почну да раде нешто. За почетак да почну да рађају Српску децу. Ја не знам шта би урадио некој кучки која се **** и рађа децу неком муслиману или хрвату, ко да није довољно што су нас вековима убијали, још Српкиње треба да им рађају децу... Све то уза зид... ...и ... ... јебати... :lol:
 
ШЕШЕЉ:
Мора да има нека несрећна генетика у нама, никако да нешто научимо из историје... И после сваког рата нас има дупло мање... Мислим, далеко од тога да ми смета што по статистици у БГ има неколико пута више риба него нас, али време је да и оне почну да раде нешто. За почетак да почну да рађају Српску децу. Ја не знам шта би урадио некој кучки која се **** и рађа децу неком муслиману или хрвату, ко да није довољно што су нас вековима убијали, још Српкиње треба да им рађају децу... Све то уза зид... ...и ... ... јебати... :lol:



Potpisujem! Samo ostro, Sheki. Zenama se ne sme dozvoliti da se otrgnu kontroli :wink:
 
ШЕШЕЉ:
Мора да има нека несрећна генетика у нама, никако да нешто научимо из историје... И после сваког рата нас има дупло мање... Мислим, далеко од тога да ми смета што по статистици у БГ има неколико пута више риба него нас, али време је да и оне почну да раде нешто. За почетак да почну да рађају Српску децу. Ја не знам шта би урадио некој кучки која се **** и рађа децу неком муслиману или хрвату, ко да није довољно што су нас вековима убијали, још Српкиње треба да им рађају децу... Све то уза зид... ...и ... ... јебати... :lol:
Ma, nemoj!
Srpkinje krive, je li?
Pazi, mislila sam da si bolji covek.
Danas sam procitala u stampi da se zena porodila pred kucom, da joj je to trece dete, da je njoj i njenoj poroidici iskljucena struaj pre 6 i slovima SEST godina zbog duga od 4OOO dinara, i da se nakupilo na 1OO OOO. ljudi nemaju da plate, pa njhovo starije dete decko od 16(ili i8) godina uci spram lampe, prvak (devojcica) takodje ce uciti spram lampe, a beba je svoj zivotni vek otpocela bez elektricne energije. Covek je sezonac, gde sta zaradi, pa mogla bi ova drzava da se malo isprisi i pomogne, ovo je sramota. Ili majka sedmoro dece nema posao, i toliko toga jos, a Srpkinje krive sto ne radjaju.
Ako bi mogao da upristojis recnik, bilo bi lepo, ako nije moguce, nastavi.
Samo zamisli da ovako nesto neko pise o tvojoj sestri, recimo :roll:
 
Plava Bilja:
Ma, nemoj!
Srpkinje krive, je li?
Pazi, mislila sam da si bolji covek.
Danas sam procitala u stampi da se zena porodila pred kucom, da joj je to trece dete, da je njoj i njenoj poroidici iskljucena struaj pre 6 i slovima SEST godina zbog duga od 4OOO dinara, i da se nakupilo na 1OO OOO. ljudi nemaju da plate, pa njhovo starije dete decko od 16(ili i8) godina uci spram lampe, prvak (devojcica) takodje ce uciti spram lampe, a beba je svoj zivotni vek otpocela bez elektricne energije. Covek je sezonac, gde sta zaradi, pa mogla bi ova drzava da se malo isprisi i pomogne, ovo je sramota. Ili majka sedmoro dece nema posao, i toliko toga jos, a Srpkinje krive sto ne radjaju.
Ako bi mogao da upristojis recnik, bilo bi lepo, ako nije moguce, nastavi.
Samo zamisli da ovako nesto neko pise o tvojoj sestri, recimo :roll:

Biljo? Pa ti si bila radikalka? Dosla si u sukob sa Firerom!!! :shock:

Inace, bila je tema ovde, o abortusu, samo je zakljucana. Najveci natalitet u svetu imaju upravo najnerazvijenije zemlje, sto nas upucuje da je "problem" daleko kompleksniji od racuna za struju.
 
ШЕШЕЉ:
Мора да има нека несрећна генетика у нама, никако да нешто научимо из историје... И после сваког рата нас има дупло мање... Мислим, далеко од тога да ми смета што по статистици у БГ има неколико пута више риба него нас, али време је да и оне почну да раде нешто. За почетак да почну да рађају Српску децу. Ја не знам шта би урадио некој кучки која се **** и рађа децу неком муслиману или хрвату, ко да није довољно што су нас вековима убијали, још Српкиње треба да им рађају децу... Све то уза зид... ...и ... ... јебати... :lol:

Браво Шеки ! У фазону си ! Сад само још шака о сто !

4.gif


P. S. Успут која те је то риба зајебала с муџафером ?
 
luckastalutkica:
luckastalutkica ima zelju da zivi u Beogradu, i to bez ikakvih finansijskih trzavica, i bez bracnog potpisa.I onda cu da rodim tacno cetvoro.

Ево, дођи код мене ја имам 2 гајбе у БГ-у и возим Бенџу.... не треба ти ни потпис... ништа ! Има свако вече да се проводимо !
Само се бојим да теби од тако нам лепог провода не отпадну та крила бијела ! 8-)

:lol:
 
King David:
A sto bas u Beogradu? Sta fali Uzicu? I koja je donja granica mesecnih incomes, koja bi lutkastulutkicu naterala da radja cetvoro dece?

U Uzicu fale dogadjanja i mesta za izlazak, kulturna i sportska dogadjanja, kao i trzni centri i brzina usvajanja trendova u nacinu zivota, sve polazi iz Beograda, sve sto je zanimljivo i novo, a u provinciji trendovi dolaze kasnije i znatno izmenjeni.
 
Zarathustra:
Ево, дођи код мене ја имам 2 гајбе у БГ-у и возим Бенџу.... не треба ти ни потпис... ништа ! Има свако вече да се проводимо !
Само се бојим да теби од тако нам лепог провода не отпадну та крила бијела ! 8-)

:lol:

Nije meni stalo da se provodim svako vece, nego mi je stalo da to vece koje hocu da izadjem da izaberem gde cu.Nije sve u lumperaju i u bludnicenju, postoje na primer mirni restorani sa hranom iz raznih zemalja, politicki skupovi, utakmice, bioskopi, pozorista.
 
luckastalutkica:
Nije meni stalo da se provodim svako vece, nego mi je stalo da to vece koje hocu da izadjem da izaberem gde cu.Nije sve u lumperaju i u bludnicenju, postoje na primer mirni restorani sa hranom iz raznih zemalja, politicki skupovi, utakmice, bioskopi, pozorista.

Само ме мало копа ово око брачног потписа.... мало сам неповерљив :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top