Isprepadana
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Isprepadana

Isprepadana
    Guest

Podrazumevano Isprepadana

Molim vas za pomoc! Objasnite mi kako da savladam strah od kontakta sa momkom. Koji god da mi se dopadne, ja od straha ne mogu da odem dalje od poljubca, a i kad to treba da se desi, ja samo sto ne padnem u nesvest od neke panike a da ne pricamo o nekom odlasku u krevet, mozda kad bi me na silu odveo.(.naravno to ne dolazi u obzir)razmisljala sam da popijem neki sedativ, ali se bojim da ne ispadne kontraefekat..?

krešo
    Guest

Podrazumevano

ne boj se, opusti se daj mu dati ljubi sise i miluje po koki, nikuda ne žuri, ti njega uhvati za luleka ako želiš stavi ga u usta, poslije raširi noge neka ti liže koku i kad se dobro navlažiš nabij se na penis i skači, nabijaj se i vrišti od sreće.

SHECERLEMA
    Guest

Podrazumevano

JOOOOOOOJ,koko, bash si luuuuud a ti devojchice bi mogla pre i za vreme ,,sudara"da se opustish sa chashom crnog vina,ili bilo shta zestokog.kad ti se upale obrazi,bicesh opushtenija,i necesh se plashiti,shta ako.... srecno :wink:

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: Isprepadana

Citat Original postavio Isprepadana
    Molim vas za pomoc! Objasnite mi kako da savladam strah od kontakta sa momkom. Koji god da mi se dopadne, ja od straha ne mogu da odem dalje od poljubca, a i kad to treba da se desi, ja samo sto ne padnem u nesvest od neke panike a da ne pricamo o nekom odlasku u krevet, mozda kad bi me na silu odveo.(.naravno to ne dolazi u obzir)razmisljala sam da popijem neki sedativ, ali se bojim da ne ispadne kontraefekat..?
    A koliko imas godina ako nije tajna?

Guest

mislim da ti ovde niko ne moze pomoci jer meni tvoj osecaj lici na strah(fobiju)koji nema veze sa tim ili bilo kojim momkom,vec sa necim shto te povredilo ili uplashilo u proshlosti i ostavilo tragove...bilo bi dobro da se obratish nekom struchnom licu,ono ce ti najbolje pomoci.....
    poono srece.....

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio Isprepadana
    Ocito da je tvoje telo, ali ne i psiha spremna na polni odnos.
    Nemoj da se silis. Ositices sama kad budes spremna. Mada to nije nista ruzno i bolno ako ga radis sa pravom osobom u pravo vreme.
    Koliko imas godina?
    p.s. Ne sedativ.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •