Crna Gora ukinula redovno sluzenje vojnog roka

_Milanche_:
Odlukom predsednika Crne Gore Filipa Vujanovića u Crnoj Gori je ukinuto služenje vojnog roka i vojska je profesionalizovana. Svi regruti će biti vraćeni kući do 5. septembra, rekao je Vujanović nakon sastanka sa čelnicima Generalštaba, i ocenio da će ta odluka obradovati sve građane Crne Gore.
Milo svaka cast.
Bravo za Milančeta što neće morati u vojsku, ali kada je to Milo bio zmaj?
Milo je kriminalčina
 
Chedo Kokardic:
Mi Srbi smo po mom misljenju najgluplji narod, sve smo izgubili a rekoh makar da sacuvamo Beograd da bude srpski jer kako je krenulo i Beograd ce za 50 godina biti vecinsko siptarski grad. Za vise informacija kako ce se to desiti procitaj moju temu "Srbi su glup narod".
Па у Београду,већ сада једва да су Срби већина...
`Српску Атину` за престоницу! :-)
 
"Црна Гора је мала али је храбра и поштена !"

Јбт, све замишљам онако архетипске брке, сиве 'тиће и вукове горске како ће за кинту онако чојно и часно да бране мајску зорку и мајку им Црну Гору", ма биће сила, ја вам кажем ! :evil:
 
Zarathustra:
"Црна Гора је мала али је храбра и поштена !"

Јбт, све замишљам онако архетипске брке, сиве 'тиће и вукове горске како ће за кинту онако чојно и часно да бране мајску зорку и мајку им Црну Гору", ма биће сила, ја вам кажем ! :evil:
Pravio Milo žurku sa sve brdom alkohola,kokaina i manekenki. Sredio se on profesionalno i zove posilnog:"Daj mi Klintonov broj!" Ovaj ga smiruje, odgovara, zapričava, ali džaba. Okrene Milo Klintona i nema šta mu nije rekao. Budi se sutradan, mamuran ko čep i taman da pita posilnog jel´pravio s**** sinoć, kad zvoni telefon.
Bil: "Za sada sam ti našao broj telefona, a kad nađem gdje ti je ta državica j***** ti sve po spisku!"
 
Е да, заборавио сам.... и то онако – ТАП – преко ноћи укинуше војску ?!
Само покушавам да вас подсетим како је око тога у Словенији онда беше вођена дуга дебата, па је било условљено – улазак у НАТО – или остављање служења војног рока.... након чега се зна шта је превагнуло....

.... не бих желео да ме неко схвати да сам оно, у трипу – ВОЈСКА, ВОЈСКА.... али заиста сјајно како нам се ђетићи модернизују.... Велики скок у напред, ни Мао не може да прати ! :cool:
 

Back
Top