KONACNO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ja_ti

Početnik
Poruka
40
E pa evo....
konacno dobih dozvolu da otvorim temu i da objasnim one moje upade sa sokantnim snimkom takmicenja.
11. juna 2006. godine, u Novom sadu, pored SPENSA, u obliznjem SATORU, odrzano je Drzavno prvenstvo Srbije i crne gore u plesu - showdance, hip-hop, disco-dance, disco-show, koji je organizovao savez SCGAPO, odnosno njihov sportski direktor, a vlasnica kluba VIVA dance iz Beograda i Novog sada...
Da bi jedan klub ucestvovao na takvom takmicenju, mora da plati:
- clanarinu od 6000 dinara,
- svaki igrac placa 1000 dinara
Kada sve to lepo pomnozite sa brojem klubova i igraca koji su tamo ucestvovavli, izadje ni manje ni vise nego 2 MILIONA DINARA, plus novac od sponzora MANUEL CO. i MB. pivo...
Sve to ne bi bio problem, da nesto sto je najvise takmicenje u drzavi, nije odrzano u montaznom satoru, bez wc-a, bez svlacionice, bez ijednog mesta za sedenje....Na sve ovo dolazi i cinjenica da je takmicenje odrazno pored kafica u kome su sedeli pijani ljudi, koji su svakog momenta imali pristup MALOLETNIM DEVOJCICAMA, i mogli su da ih slikaju u donjem vesu, jer ti isti igraci nisu imali gde da se presvlace na 12 STEPENI, osim na LIVADI, sto je svako mogao da zloupotrebi u "sopstvene svrhe"...
Pod takvim pritiskom, jos je trebalo biti koncentrisan i na koreografiju...
Da zlo bude vece, voditeljka programa bila je ni manje ni vise Marija Sreckovic - miss fitness, kojoj ocigledno nije smetala situacija u kojoj se nasla...
Ovo sam napisao iz jednog jedinog razloga, a to je da javnost treba da zna sta se desava iza kulisa necega sto se zove - SPORT i da smo dosta zmurili na slicne stvari!!!
za one koji nisu videli snimak ukucajte - snimak.tripod.com/snimak.wmv
 
borisbg:
Ja i dalje ne shvatam zasto spamujes forum sa ovim?

Zasto se ne obratis Ministarstvu za sport ili nekome ko je nadlezan za to.
ja sam lepo objasnio zasto sam ovo napisao, a dozvolu sam trazio od moderatora...
sto se tice ministarstva, pokusacu i tamo, ali hocu da upozorim one koji imaju drugacije misljenje o tom klubu odnosno organizatoru VIVA dance-a, da znaju gde upisuju svoju decu...Treba da se borimo protiv takvih ljudi, da konacno krenemo napred...
Drugo, zelim i da se borim protiv onog sto je moje dete dozivelo. Ko nije roditelj, ne moze to u potpunosti ni da shvati ocigledno.... :|
p.s.ako vi ne vidite problem, onda je to jos strasnije.... :roll:
 
ja_ti:
ja sam lepo objasnio zasto sam ovo napisao, a dozvolu sam trazio od moderatora...
sto se tice ministarstva, pokusacu i tamo, ali hocu da upozorim one koji imaju drugacije misljenje o tom klubu odnosno organizatoru VIVA dance-a, da znaju gde upisuju svoju decu...Treba da se borimo protiv takvih ljudi, da konacno krenemo napred...
Drugo, zelim i da se borim protiv onog sto je moje dete dozivelo. Ko nije roditelj, ne moze to u potpunosti ni da shvati ocigledno.... :|
p.s.ako vi ne vidite problem, onda je to jos strasnije.... :roll:
Samo jedno pitanje gde si ti bio i zašto si dozvolio da tvoje dete doživi to što je doživelo?
 
001-800.jpg


matora,shishaj ovce i dalje 8)
navijam za VIVA DANCE !!!
 
bojan p:
Samo jedno pitanje gde si ti bio i zašto si dozvolio da tvoje dete doživi to što je doživelo?
Pa evo da ti odgovorim...ja sam, kad sam to video, koliko-toliko sprecio svoje dete da se skida...Ali nisu svi roditelji bili tu da zastite svoju decu, a verovatno ni ne znaju sta se njihovoj deci tamo desavalo...zato sam sve i snimio....
 
ajmo ovako..
2 miliona dinara je nekih 24.000 jevreja.
zakup šatora tog obima je bar 2/3 soma.
muzika i razglas mogu da koštaju i do 4000.
svlačionice, montažni wc...i ostalo još nekih 3000.
(videla sam na snimku da postoje tuševi, kao i svlačionica, i koju nisu deca ulazila)
a gde je obezbeđenje, osvetljenje,
osoblje koje je radilo taj dan.
gde je oglas u štampi, plakati, bilbordi koji su ispratili taj događaj?
zakup bilborda u šupi košta oko 100 evra, a na iole vidljivijem mestu može da bue i 1000!
(i više)
a sama štampa košta oko 100 m2.
i tako.
jesu li deca dobila neke poklone, tipa majice, kačkete olovke?
i to košta.
dobro je da su bili sponzori, jer bi onda škole i plesače sve to koštalo mnooogo više.
pre nego se upuštate u pljuvanje raspitajte se koliko sv eto košta;)
slučajno znam cene odprilike,jer mi je bivši posao bio baš organizacija, sličnih, i ozbiljnijih manifestacija...
naravno da je bez veze što j eta kafana bila pored,
ali zar vi stvarno verujete da je ona mogla i da predvidi tako nešto?
znajući problematiku, sigurno je i ona očajna kako je sve izgledalo...
ali nije mogl aviše novca da traži, te da sve bude tip-top
opustite se,
i sledeći put dajte više love..pa će sve biti lepo!
 
ODGOVORICU TI CRVENIM SLOVIMA, DA TI BUDE JASNIJE!!!!
pajamaca:
ajmo ovako..
2 miliona dinara je nekih 24.000 jevreja.
zakup šatora tog obima je bar 2/3 soma.[COLOR=Red]OTKUD TI ZNAS KOLIKOG JE OBIMA SATOR?

muzika i razglas mogu da koštaju i do 4000.[COLOR=Red]MUZIKU RADE NJENI PRIJATELJI, A ONA IMA SVOJE OZVUCENJE[/COLOR]
svlačionice, montažni wc...i ostalo još nekih 3000. TOGA NIJE NI BILO
(videla sam na snimku da postoje tuševi, kao i svlačionica, i koju nisu deca ulazila) [COLOR=Red]NE ZNAM GDE SI VIDELA SVLACIONICE I TUSEVE, VEROVATNO SI GLEDALA NEKI DRUGI SNIMAK, AL NE OVOG TAKMICENJA[/COLOR]
a gde je obezbeđenje, osvetljenje,
osoblje koje je radilo taj dan. [SIZE=2]OBEZBEDJENJA NIJE BILO, A OSOBLJE SU CLANOVI NJENOG KLUBA KOJI TO RADE "U IME KLUBA"[/SIZE]gde je oglas u štampi, plakati, bilbordi koji su ispratili taj događaj? OGLAS, STAMPA I BILBORDI SU MOZDA ZELJA ZA VAS KOJI NE PRATITE OVAKVE DOGADJAJE. AKO SI TI VIDELA BILO KAKVIU VRSTU REKLAME, JA CU POVUCI REC ZA SVE STO SAM REKAO!!!zakup bilborda u šupi košta oko 100 evra, a na iole vidljivijem mestu može da bue i 1000!
(i više)
a sama štampa košta oko 100 m2.
i tako.
jesu li deca dobila neke poklone, tipa majice, kačkete olovke?[SIZE=2] [COLOR=Red]HE-HE-HE!!! POKLONE???
PA MOJE DETE U ZIVOTU NIJE DOBILO POKLON OD NEKOG NA TAKMICENJU. IZVINI, STVARNO CU MORATI DA TI SAVETUJEM DA NE ODGOVARAS NA OVU TEMU, JER SE VIDI DA ZAISTA U ZIVOTU NISI PRISUSTVOAVALA, NI POMIRISALA ORGANIZACIJU PLESNOG TAKMICENJA
[/COLOR][/SIZE]i to košta.
dobro je da su bili sponzori, jer bi onda škole i plesače sve to koštalo mnooogo više.
pre nego se upuštate u pljuvanje raspitajte se koliko sv eto košta;)
slučajno znam cene odprilike,jer mi je bivši posao bio baš organizacija, sličnih, i ozbiljnijih manifestacija...
naravno da je bez veze što j eta kafana bila pored,
ali zar vi stvarno verujete da je ona mogla i da predvidi tako nešto?
znajući problematiku, sigurno je i ona očajna kako je sve izgledalo...[COLOR=Red]JAAAAAAAAAAAKO JE OCAJNA, SEDI NA NEKOJ PLAZI I MAZE SE ULJEM ZA SUNCANJE... :lol: [/COLOR]
ali nije mogl aviše novca da traži, te da sve bude tip-top
opustite se,
i sledeći put dajte više love..pa će sve biti lepo![/COLOR]
SVE STO SAM REKAO, DRAGO DETE, SU VRLO PROVERENE INFORMACIJE, KOJE SU SVIMA DOSTUPNE, PA TE PONOVO MOLIM, ILI SE INFORMISI, ILI ZAOBIDJI TEMU......
HVALA
 
luckastalutkica:
Znas li koliko javnost zanimaju te devojcice? Njima je lepo, organizatoru je lepo. Svima je lepo, a javnost moze samo da bleji.

dal je svima lepo?
nije da me bas se ovo sve dotice...ALI
sledeci put kada se procuje da je neko snimao, slikao, pa pipkao devojcice, dici ce se ogromna uzbuna, a sada su svi totalno nezainteresovani...
 
Obersturmfuehrer:
dal je svima lepo?
nije da me bas se ovo sve dotice...ALI
sledeci put kada se procuje da je neko snimao, slikao, pa pipkao devojcice, dici ce se ogromna uzbuna, a sada su svi totalno nezainteresovani...
Hvala ti puno na podrsci, bar je neko ovde samosvestan... :roll:
 
ovaj...poenta je u sledecem
ovaj lik ili ko sve vec,nije kada se to desavalo upao na takmicenje i rakao STOJ ili A-HAAA UHVATILI SMO VAS ili STA TO RADITE? ili SAD CU DA VAS UBIJEM ili POLICIJAAAAA
nego bez problema snima celu prichu kamerom EEEEEJ (u tom trenutku mu ne smeta,bitniji je snimak od dece) i onda dolazi ovde ko neka pichka da kuka iz KO ZNA KOJIH RAZLOGA

KOGA ZABOLEEE!!!!!
 
MASTERMIND:
ovaj...poenta je u sledecem
ovaj lik ili ko sve vec,nije kada se to desavalo upao na takmicenje i rakao STOJ ili A-HAAA UHVATILI SMO VAS ili STA TO RADITE? ili SAD CU DA VAS UBIJEM ili POLICIJAAAAA
nego bez problema snima celu prichu kamerom EEEEEJ (u tom trenutku mu ne smeta,bitniji je snimak od dece) i onda dolazi ovde ko neka pichka da kuka iz KO ZNA KOJIH RAZLOGA

KOGA ZABOLEEE!!!!!
ZA ONE KOJE NE KAPIRAJU IZ PRVOG PUTA!!!
Citat:
Original postavio bojan p
Samo jedno pitanje gde si ti bio i zašto si dozvolio da tvoje dete doživi to što je doživelo?


Pa evo da ti odgovorim...ja sam, kad sam to video, koliko-toliko sprecio svoje dete da se skida...Ali nisu svi roditelji bili tu da zastite svoju decu, a verovatno ni ne znaju sta se njihovoj deci tamo desavalo...zato sam sve i snimio....
 
P.S. ko bi meni verovao na rec, i kako bih mogao da dokazem roditeljima sve sto se desavalo sa njihovom decom, i da ih tuzim ( mislim na organizatore ) da nisam snimio???
........dzabe nekom kokmpjuter, kad ne zna slova....... :roll:
 
Sva sreca da niko od tih pijanaca iz lokalnih kafica nije imao kameru, inace je mogao da snimi devojcice dok su se presvlacile i da snimak posle objavi na netu. :shock:
 
A KAKO MI DA ZNAMO DA NISU???!!!!
JA SAM SAMO SNIMIO DELIC, I TO KAD SE DEVOJKA SKINULA U DONJI VES. NAZALOST, BILO JE I GORIH SITUACIJA ,KOJE BAS IZ TOG RAZLOGA NISAM HTEO DA SNIMIM......... :|
 
slusaj bre indijancu
jel bilo tu pedofilije ili nije??

ako je bilo i p od pedofilije,zasto nisi zvao muriju,zasto nisi grizo bree,zasto nisi uradio bilo sta,jeli bre?!
a ako NIJE bilo pedofilije i ako se ovde radi o tome sto tvoje dete nije imalo wc sat vremena ili sto nije imalo sav komfor na koje je naviklo,pa KOGA ZABOLE ZA TO ,deca zive u kolektivnim izbeglickim centrima u 5 puta gorim uslovima 24 sata dnevno,veci deo svog zivota!!!!
i ti si se sad nasao da smaras ovde sa ovim,sisetino jedna dosadna i bezobrazna
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top