cigarete
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: cigarete

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Lightbulb cigarete

naravno,pod cigaretama ne mislim na male paklice koje ljudi svakodnevno kupuju na trafici,to je svakodnevnica mnogih.Govorim o kubanskim tzv. tompusima,koje se,po legendi,prave na oznojenoj butini kubanske device....to su cigarete u kojima se uziva,potrebno je izdvojiti vremena i uzivanje u istoj je pravi ritual,pocev od secenja.Intresuje me da li neko zna da li i gde se u srbiji mogu nabaviti,posto je za mene to kultna stvar...
    voleo bih da upoznam nove ljude,godine,religija, nebitne

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Podrazumevano Re: cigarete

Evo, ja prva da ti kažem da je najbolje da pitaš Vučelu. I za njega je to kultna stvarka, bez koje ne može. Što se tiče kubanskih devica, ne videh ih ja na TV reportaži o Kubi. To vas lage, zbog "secanja". Pravile te cigare sve neke bake koje se više i ne sećaju....

Zainteresovan član merlinka (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio bracus
    naravno,pod cigaretama ne mislim na male paklice koje ljudi svakodnevno kupuju na trafici,to je svakodnevnica mnogih.Govorim o kubanskim tzv. tompusima,koje se,po legendi,prave na oznojenoj butini kubanske device....to su cigarete u kojima se uziva,potrebno je izdvojiti vremena i uzivanje u istoj je pravi ritual,pocev od secenja.Intresuje me da li neko zna da li i gde se u srbiji mogu nabaviti,posto je za mene to kultna stvar...

U kralja Milana, pored Skupštine.....prodavnica skupih cigara i dobrih vina...." Hedonist "

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: cigarete

Citat Original postavio Bi2
    . Što se tiče kubanskih devica, ne videh ih ja na TV reportaži o Kubi. To vas lage, zbog "secanja". Pravile te cigare sve neke bake koje se više i ne sećaju....
    to je samo legenda,sve te cigare se danas uglavnom masinski prave....ali cu u svakom slucaju uz svaku cigaru radije misliti na devicu nego na neku zvalavu babu
    voleo bih da upoznam nove ljude,godine,religija, nebitne

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]ima na 42oj i chini mi se petoj...... $85 po cigari......

[/font]

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Umesto cigara.....

Aktivan član boskko (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Camel najbolje cigarete...

Primećen član martta (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    46

Ove se prodaju aukcijski.Mislim da su prodate za 300,00 po komadu,tek.ima mnogo skupljih.zanimljiva tema.ja ne znam puno o tome ali znam da su mnoge javne i istorijske licnosti bile poznate po uzivanju u njima.

ჱܓჱܓჱܓ>ஜƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஜ<ჱܓჱܓჱܓ

Zainteresovan član SeriousGenius (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio bracus Pogledaj poruku
    Kao prvo tompusi se zovu cigare a ne cigarete,cigarete su pljuge brate...Kubancki tompusi su zabranjeni kod nas i ne prodaju se,ali imaš na milione kopija i ne možeš da ih razaznaš osim ako ne znaš kako izgleda original kubanska...Ja lično pušim za rođ ili novu godinu ili tako te zajebancije gold klasik-160 din komad,a ponekad i dobijem od ortaka neke od po 200,300,500 kinti e to je već nešto, i to uglavnom rokamo za novu godinu... Zavisi kako pušiš ali otprilike ove kopije traju prosečno oko pola sata neki više neki manje...
    Živi život,spavaćeš kad umreš...

Slične teme

1. Cigarete
    Autor Karamazov u forumu Muškarci
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 14.12.2009., 11:39
  2. Dete & cigarete
    Autor Becky Thatcher u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 143
    Poslednja poruka: 27.12.2008., 09:59
  3. Cigarete
    Autor dannny u forumu Tinejdžeri