Nickovi

Lucky girl

Elita
Poruka
18.567
bas evo u ove sitne sate kad mi se ne spava :roll: razmisljam,pa da vas pitam......
kako ste dosli na ideju da vam bas taj nik koji imate na forumu bude tog naziva......moj je recimo po pesmi........
 
ja sam oduvek nancy..ne znam otkada tacno, ali jos u osnovnoj sam se tako potpisivala...i kada sam htela da imam svoj mail, nisam mogla da budem nancy, jer je bila vec neka, pa sam stavila dva A.....i od tada se ne potpisujem nancy , nego naancy, svuda, pa i ovde :lol:
 
Moj nick je glup 100%
Nemam pojma kako mi je pao na pamet,ali je obichan spoj mog i imena moje matore sestre,,,
Verovatno iz vremena kad smo se josh uvek koliko toliko slagale :roll:
Jurim admina 100 godina da mi promeni nick
 
ja sam prvo mislila da bude JackS. (tacka je od velikog znacaja)
medjutim onda su poceli da me zovu jele...i nekako posto ovo prvo E jeste duze...onda je jeele, ali iskreno nisam previdela problem sto svima prvo na pamet padne DRVO :D
 
i za mene vam je sve jasno ;P

salim se......

jos kad sam krenuo da idem na chat , na mirc odnosno , bio sam Avetinja ......

i sad sam svugde tako ...... po svim sajtovima :D

samo sto ovde na forumu , neko se registrovao kao avetinja , i ostavio tako ..... i nikad nije ukljucio ...
trazio sam adimnu , da ga ,,makne,, alli nece ........ bio sam i avetinja_budva ..... sad sam samo Avet :D
 
Lucky girl:
bas evo u ove sitne sate kad mi se ne spava :roll: razmisljam,pa da vas pitam......
kako ste dosli na ideju da vam bas taj nik koji imate na forumu bude tog naziva......moj je recimo po pesmi........


Xm...pa i za moj nick je logichno...Mnogi su me zvali micika zbog imena milica... :)
Ali prvo mi je brat predlozio da mi bude nick micika_015 i ja sam ga poslushala i nisam ga sve do sad menjala... :)
 
ja se potpisujem shushu jer shushkam dok pricam, i to dosta, a drugi razlog je jer su mog tatu kad je bio mlad i imao dugu kosu preko ociju zvali shushu (na francuskom chou-chou- lik iz stripa kome se ne vide oci od kose), a ja jedno vreme nisam nista videla od kose....


inace mi se cinida je ova tema vec postojala
 
shushu:
ja se potpisujem shushu jer shushkam dok pricam, i to dosta, a drugi razlog je jer su mog tatu kad je bio mlad i imao dugu kosu preko ociju zvali shushu (na francuskom chou-chou- lik iz stripa kome se ne vide oci od kose), a ja jedno vreme nisam nista videla od kose....


inace mi se cinida je ova tema vec postojala



Onda bi mogli i mene da zovete shushu poshto i ja shushkam dok pricham....
:-? :???: :| :-|
 
shushu:
ja se potpisujem shushu jer shushkam dok pricam, i to dosta, a drugi razlog je jer su mog tatu kad je bio mlad i imao dugu kosu preko ociju zvali shushu (na francuskom chou-chou- lik iz stripa kome se ne vide oci od kose), a ja jedno vreme nisam nista videla od kose....


inace mi se cinida je ova tema vec postojala
mogla si i da stavis silvestra, po macku silvesteru :lol:

moj nick hehehe, svi tripuju da 34 znaci godine prvi put, hmmmmmmm, a neki nesto drugo, ne bih o tome ima ovde i dece............
34 je broj koji je nosio moj omiljeni kosarkas svih vremena Hakeem Olajuwon, a Mare me zovu swi koji me gotive...........
mislim da mi je nicj demode, ali registrovo sam se pre 3 godine............
inace na drugim forumima mi je nick Vagabundo, Osho, Zmajche itd
 
Pa još od osnovne svugde sam se potpisivao Nixxx, čita se obično Niks ali sam stavio 3x radi moširanja. Kao *** znate već, da vam ne objašnjavam ;)
 
Ja sa ponosom ističem da znam sva SLOVA (ne reči soffy ;) ) da kažem pravilno i nikada nisam imao problema sa tim. :D Takođe nikad nisam čuo da neko ne zna G....
 

Back
Top