Naše bake

Zmaj_Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
360
Jesu li se trpale često i rado kao i devojke danas? Naravno. Navodno da je veći broj njih imao problema sa orgazmom. Svašta... To su izmislile lezbo-feministkinje. Njima ništa ne treba verovati, jer su zlehude.
Naprotiv, mislim da su naše bake vrištale pod kitama naših dedova daleko više nego današnje bledunjave neurotičarke, kojima ni vibrator "Yamaha" ne može da pomogne. Šta vi mislite o tome? Pitajmo naše bake, kako je to bilo... 8)

XX_1_3.jpg
 
Evo ovako, pre tacno cetrdeset leta upoznala sam coveka svog zivota.
Da ne opisujem romantiku tog trenutka..
Posle cetiri meseca prvi put se poljubismo,
posle cetiri godine - vencasmo, a troje dece napravismo, a nevina ostah..
 
Mislim da se nekada jednostavnije živelo, a to je i zasigurno doprinosilo boljem i učestalijem seksu.
Evo jedne priče:
Posle dužeg radnog dana, dok sunce zalazi, vi se vrćete onako umorni i znojavi sa njivu, vaš dragi go do pasa sav u "pločicama" vas zagrlio, prebacio motiče preko drugo rame, i priča vam o sastanku u senu kad deca pospiju. Vi se onako ženski stidite pa ga od milošte zagrlite oko struka. Dok prilazite svojoj kući, mašete sa maramu svojim komšijama. Ulazite u svoje dvorište i razdvajate se da vas nevidi njegova nana, Vi se još onako ponešeni od budući događaj smešite, i krećete da zatvarate živinu, a ispod oka posmatrate svog dragana koji na bunar zaiće vodu. Prija vam da vidite kako mu se naprežu mišići, a i on nije da nije, i on gleda u vaša bedra i jedva čeka ispalnirano. Sve vreme se oseća miris sena, trave,i cveća, jara se utišava, ptice još uvek veselo pevaju, kao da se raduju vašim planovima. Podmiriste stoku, deca su već spremna za počinak, nana ih sredila. Večera i nije neka, ali jaja, krompirići i mladi lukac mirišu ki duša. Sve vreme se zadirkujete očima, a nani sve jasno po joj milo. Svi pospali, a vi se iskradate i bežite u seno nadomak kuće. Mesečina hoće u oči da vam uđe, zvezde se razrojile, a srce uzdrhtalo. On vas svojim rukama polako mazi i uzima pod svoje, a vi osećate svaki trnac na koži. Uživate potpuno u svemu, i svaki pokret kao u polusnu osećate, i potpuno ste izluđeni. Posle ONO kao na raspeću ležite na onom senu, a mesečina kao da vas greje, polu pokriveni senom, dok se žabe čuju i noćne ptice,slatko se kikoćete i planirate da se vrnete u kuću. Sve bi to bilo lepo da nana nije zaključala kuću. Šta će te nego pravac štala pa u jasle, i tamo se sa svojim dragim šćućurite i pokrijete slamom. Osećate se šašavo i mladalački, i tonete u san dok oko vas stoka preživa večeru. Ujutru se budite sa slamom u kosi, iskačete u brizi šta će reći nana, a nana poranila u dvorište, pa na astal iznela slatko i ladnu vodu, i lukavo vas čeka da izađete. Vi se iskradate iz štale, tek će nana: Kuku snajka otkude ti da poraniš tako rano da pomuzeš krave, a i ti Miladine, tako rano stoku da raniš. Svima je sve jasno, ali dobro uvijeno. Vama još uvek slama u kosi, sedate za onaj astal, smeje te se blago, a nana će; E moja deco i nana je nekad ranila kada je bila mlada. Ko rano rani sreću lakše ugrabi. Vi se i dalje smeuljite i pokušavate da se dovedete u red, i krišom svog dragana nogom ispod stola podbadate.
 
Moja pokojna komsinica Senija, stara nana odrasla u zabitom bosanskom selu, znala je reci da je u vrijeme njene mladosti bilo i vise seksa, nego danas...
Kaze, zadjes u stalu, dignes suknju (gace se ionako nisu nosile) i opleti...
Samo sto se u ono doba o tome nije tako otvoreno pricalo, kao danas...
 
Gazdarica:
Moja pokojna komsinica Senija, stara nana odrasla u zabitom bosanskom selu, znala je reci da je u vrijeme njene mladosti bilo i vise seksa, nego danas...
Kaze, zadjes u stalu, dignes suknju (gace se ionako nisu nosile) i opleti...
Samo sto se u ono doba o tome nije tako otvoreno pricalo, kao danas...

Istu pricu sam cula od svoje bake, ko bi rekao - sta ces nisu imali vremena za predigru...
 
Nikad nisam pitao....nekako mi neumesno.
Jedna baba mi je umrla davno,a ova druga...pa ne bih nikad mogao tako neshto da je pitam...to mu dodje ko da pitash caleta i kevu kad su se zadnji put yebali.
 
E u to vreme nije bio toliki izbor seksualnih rekvizita. Krastavci su sezonsko povrće, sveće nisu baš najidealnije, a televizor još nije izmišljen. Pa šta su drugo mogle da rade?
 
e ne znam..... al znam da je baka bila tihi alkos i da umrla nasmejana...... a s njenim moozhom ne mogu da komuniciram jer ne parlam francuski......
al prvi sledecji put kad se nakachim na neq sensu stupiTcju u kontakt s istom, pa cju posvetiti ovoj temi jedan kvalitetan post o karanju u vihoru prvog svetskog rata.....
 
i ja mislim da su nashe bake imale bolji sex nego danasnje zene... mozda se i o sexu toliko i pricha ne zbog kao neke nove slobode, nego zato shto je generalno loshiji...
 
luckastalutkica:
Ko je video i doziveo bar priblizno koliko sam ja dozivela nikad mu ne bi palo na pamet da prica o glupostima.

Hoćeš da kažeš kako je tema vezana za seks naših baka glupava? Možda tebi jeste, ali meni je zanimljiva. Različiti smo ljudi. Tebi je možda draže da pišemo o mogućim intrigama Svetlane Ražnatović, ali meni nije, s tim što ti ja ne zameram. Istorija seksa je vrlo interesantna naučna disciplina za prave seksomane. Historia est magistra vitae. :mrgreen:
 

Back
Top