The Sims 2: Open for BUSINESS

Robertos

Zainteresovan član
Poruka
339
Evo ovako. Ja sam kupio ovau ekspanziju citajuci da mogu da imam svoju radnju.

Ali, ja nikako da skontam gde da je kupim, ili kako to vec funkcionise...

Kupio sam cak i nekretninu, ali izgleda da ne mogu da u njoj prodajem, to jest, ne ja, vec zaposleni.

Pleaseee help!!!

Da li MORAM DA PRODAJME U SOPSTVENOJ KUCI, ili mogu da imam radnju???

Ko god je malo duze u ovoj igri neka napise koje su cake, jer ja se totalno gubim :lol:
 
Мислим да треба да одеш до града (код мене одлазак у град траје око 10 минута учитавања :))) ), да купиш радњу, па тек онда да убацујеш ствари у њу. Онда треба да нађеш раднике, да им даш плату, и онда ће цео Сим Сити да купује код тебе :))) Ово сам чуо да треба да се ради, али игру нисам играо.
 
Jeste, kupim nekretninu i bacam stvari u nju....Skontao sam i kako da zaposljavam...i da dajem poslove. Kupio sam i onu nalepnicu Close/Open da znaju kad je otvoreno...

E sad, da bi radnja pocela da radi, ja sam morao da budem tamo i onda dodju i radnici...

A MENE JAKO INTERESUJE DA LI MOGU DA PRODAJEM (to jest, moji radnici da prodaju....) ROBU A DA NISAM PRISUTAN?!

Jer, kad sma rekao close, ova budala od Simsa je oterao radnike i musterije, A TEK SU POCELI REDOVNO DA KUPUJU :lol:

Cini mi se da ima nekako malo stvari za prodaju. Da li moze da se skine inventar (dodatne stvari za prodaju) sa neta i gde???

Hvala svima na pomoci!
 
Robertos:
Jeste, kupim nekretninu i bacam stvari u nju....Skontao sam i kako da zaposljavam...i da dajem poslove. Kupio sam i onu nalepnicu Close/Open da znaju kad je otvoreno...

E sad, da bi radnja pocela da radi, ja sam morao da budem tamo i onda dodju i radnici...

A MENE JAKO INTERESUJE DA LI MOGU DA PRODAJEM (to jest, moji radnici da prodaju....) ROBU A DA NISAM PRISUTAN?!

Jer, kad sma rekao close, ova budala od Simsa je oterao radnike i musterije, A TEK SU POCELI REDOVNO DA KUPUJU :lol:

Cini mi se da ima nekako malo stvari za prodaju. Da li moze da se skine inventar (dodatne stvari za prodaju) sa neta i gde???

Hvala svima na pomoci!
treba ti radnik koji ima vise od 5bedzeva da bi mogao da ga unapredis u menadzera svog objekta.na taj nacin ne moras da dolazis u radnju da bi ona radila vec ce sve poslove umesto tebe da obavlja tvoj menadzer.naravno jedan menadzer za jedan objekat! ;)
i tako ako ti jos nesto treba za sims pitaj mene ja sam sims fan
 
Sto se tice Sims 2 do sada,koliko ja znam,imamo 2 expanzije...To su:Open for busines i Nightlife.Imam naravno obe s tim sto,ako instaliras open for busines ne mozes da igras nightlife i obrnuto.Znaci ako ces kupovati ekspanzije,prvo kupi recimo open for busines pa kad ti to dosadi onda kupi nightlife.Treba da izadje jos koja ekspanzija,medjutim ja trenutno ne znam ni kako se zove ni kada izlazi...mozda je vec i izasla....to ne znam.
 
Robertos:
Evo ovako. Ja sam kupio ovau ekspanziju citajuci da mogu da imam svoju radnju.

Ali, ja nikako da skontam gde da je kupim, ili kako to vec funkcionise...

Kupio sam cak i nekretninu, ali izgleda da ne mogu da u njoj prodajem, to jest, ne ja, vec zaposleni.

Pleaseee help!!!

Da li MORAM DA PRODAJME U SOPSTVENOJ KUCI, ili mogu da imam radnju???

Ko god je malo duze u ovoj igri neka napise koje su cake, jer ja se totalno gubim :lol:

Prva stvar koju moras da uradis je da radis ko crv da bi skupio kesa.Ja sam skontao da mi tek 2 generacija simsa moze otvoriti radnju po mojoj zelji,posto kao sto rekoh treba kesa.
E sad postoji laksi nacin da dodjes do novca a to je da istovremeno pritisnes SHIFT+CTRL+C a potom ukucas motherlode.Na ovaj nacin ces dobiti 50 000 $

Sada preko telefona ili kompjutera kupis jednu parcelu koju si jos u mapi grada obelezio kao parcelu za posao(mislim da se pise comunity lot - u glavnom druga stavka,ne mogu dase setim ako se tacno pise)
E kad si to uradiotaksijem odes na tu parcelu.Kada si stigao,odes u build mode i pocnes sa gradnjom svoje radnje,pizerije,restorana,cime god zelis da se bavis.
Sto se tice malo stvari koje imas za prodaju tu ti ne mogu pomoci jer nisam ja pravio igru.... ;)
E potom zaposljavas radnike,i postavljas menadzera kao sto ti je neko vec objasnio kad to sve uradis dovoljno je da svakoga dana zoves svoju radnju i ona sama od sebe funkcionise.
Nadam se da sam bio od neke pomoci!
 
/I/I@Ī@:
ekspanzije imas
night life
open for busines
studenti
family fun stuff
i sad treba da izadje nesto oko kucnih ljubimaca .

ovo sto prica slr nije tacno .mozes da igras i night life i studente i night life zajedno .
u pravu je!
pirate ces sigurno naci ja sam proveravao u kv-u,posto sam iz kv-a i trebalo bi uskoro da stigne family fun staff a za glamur life jos se nista ne pominje.to je sto se tice nabavljaca pirata iz kv-a.
poz
 

Back
Top