Pogledajte ...

Nemir

Iskusan
Poruka
6.305
Ne znam da li je protiv pravila ovog foruma i da li je na pravom mestu prepustam odluci moderatora ali mislim da sto vise ljudi treba pogledati ovaj sat i procitati komentare
ako je moguce .Ja sam zaprepascena kako narod jednostavno zatvara oci pred istinom.


www.sladjaidaca.com
 
:?
e pa ovo lako može bit i kleveta...internet je dokazano nepouzdan izvor :idea: Niko ti ne garantuje da je to što piše tu istina.
btw, iz mog ličnog iskustva , ti ljudi koji nabroje gomilu krivaca iz važnih institucija pate od manije veličine i / ili gonjenja ...
pazi objašnjenje "đavo je veći" pa onda pola bgd policije i lekara.....mojne bwe :) Ako su kćerke qrve i narkomanke, svi su krivi samo nisu one, a? Mojne mislim. Koliko sam skapirala keva je terala Slađanu da priča kako je vatrogasac MUP -a Savić tuče, a ova je rekla da je istina da maltretira (šta to znači) ali ne i da bije. Btw. rukopis može biti bilo čiji.
Meni ovo sve deluje zamršeno i slabo uračunljivo.
 
Hmmm... ja sam se procitavsi ovo prvo uzasnula a i stomak me je prilicno zaboleo. Na kraju sam procitala komentare i tu mi je bilo nesto cudno i sumnjivo, a onda sam shvatila i sta: procitajte ponovo sve komentare, znaci sve tri stranice i kazite mi da li se i vama cini da su stilovi pisanja svih tih ljudi - isti! Obratite posebno paznju na padeze! Kao da je sve pisala jedna ista osoba.
Nadam se da je tako, i da cela ta prica nije istinita.
 
sad sam pochela da chitam komentare.... nije mi uopshte palo na pamet, dok tinisi postovala..... i za ona prva dva-tri se iz aviona vidi da je ista osoba pisala......... strashno.....
 
priča je relativno sumanuta - niti se vidi ko je žrtva, i kad je to postala i na koji način ("uništavao decu" :roll: ), niti šta je tačno krivica - sve je to obično sumnjičenje, a još prekomplikovano (pogledajte izjave, kažu "hteli su da me uključe u njihove poslove", šta bwe njihove poslove??? :) )
 
Ha, i to skrivanje po manastirima - fotografije mi deluju pre turisticki, kao sa jedne od tura gde se obilaze manastiri.
Zatim, razmisljam, da se sve to desava mom detetu, da je neko oteo, maltretirao, tukao, silovao, ponizavao (i to sve nekoliko godina!) pa nema sile koja bi me sprecila da je spasem.
Svi oni silni ziro racuni.... Hmmmm...
 
Interesantno:
Tako smo došli na ideju da se otvori ovaj sajt sa brojevima žiro-računa na kojima može svaka humana osoba da uplati svoj dobrovoljni prilog, kako bi se angažovao dobar i pošten advokat koji bi pomogao da se spasu ne samo ova deca, već i ostale osobe koje su zarobljene u tom kriminalnom lancu.
 
Videla sam sajt, nisam pročitala sve komentare, grozna priča, mada meni zvuči neverovatno, ali opet... Kako se niko od svih onih nabrojanih ljudi koje optužuje nije oglasio, mogu da je tuže za onakav sajt?
 
Tacno je da je, da bi otmica kao i "prodaja" zena bila izvrsena, potrebno mnogo ljudi u lancu, od onih koji "vrbuju" zrtve, sakupljaju podatke o istoj, zatim oni koji ucestvuju u obmanjivanju, transportu, koji ih kriju, nabavljaju "kupce" itd., ali ovo je zaista malo verovatno. Prica je puna nelogicnosti i "dokazi" ne dokazuju bas puno toga. Zaista ne znam kome je to sale sa ovako ozbiljnim pitanjem. Ili cak ideja da se na ovaj nacin dodje do novca... hm..
 
intra:
Interesantno:
Tako smo došli na ideju da se otvori ovaj sajt sa brojevima žiro-računa na kojima može svaka humana osoba da uplati svoj dobrovoljni prilog, kako bi se angažovao dobar i pošten advokat koji bi pomogao da se spasu ne samo ova deca, već i ostale osobe koje su zarobljene u tom kriminalnom lancu.

Eto, rekao čovek i gotova stvar.
 
Betty:
:lol: ŠTA kaže šoref Milan, ajd prepričaj?

Ma kao on i ostale kamiondzije su odmarali i onda su kao na sajtu navedeni zlocinci doveli devojku koju je on, je li, prepoznao na fotografiji na doticnom sajtu i ona je bila sva drogirana i onda ju je jedan njegov kolega zlostavljao, a ovaj ga je molio da prekine, ali uzalud, jer je kolega vec platio, pa je nas junak njemu platio da prekine, sto je kolega i uradio. Elem, za Milana su zatim usledili brojni problemi, jer se zamerio licima iz MUP-a koja su na sajtu vec navedena, a koja je prepoznao jer je cuo kako se po imenima dovikuju.. :roll: :roll: :roll:
 
Neznam ljudi za ovo, vidim da tu nešto smrdi, nego danas čuh da mi je prvi komšija u ćuzi već 2 meseca pod sumnjom da pripada grupi koja se bavi belim robljem, narkomanijom i svođenjem devojaka iz Ukrajine!!!
A ima čovek dve ćerke (recimo od 16 i 14 godina).
Sramota!
A pitali smo se svi čime li se bavi kad je "od svoje plate" digao kućerinu za godinu dana... i to tamo gde nije legalna gradnja.
 
ma sticajem okolnosti ja ovu zenu znam i pouzdano vam tvrdim da je to jedna najobicnija ludaca, sto je evidentno na prvi pogled, a pored toga i osoba koja je krivicno gonjena bas zbog krivicnih dela protiv kojih se navodno bori...
iz prilozenog proizilazi - i prevarantkinja...al' da je samo to dobro bi i bilo...
po reakcijama na ovakve gluposti se tacno vidi kome glava ne sluzi samo za sisanje...
 

Back
Top