Morska bolest

P

pomoc

Gost
Imam problem.Sa svijih 22 godine ja povracam po autobusima,o automobilima i putovanjima na more nema ni govora,vise puta sam sebi tako zagorcala zivot.Mislila sam da ce sa godinama to prestati.Pored toga sto je zaista neprijatno pocinje i da me zabrinjava.Lekovi protiv povracanja kao da jos vise iritiraju moj zeludac.Sve sam zivo pokusavala ali sve vise mislim da mi nema spasa po tom pitanju.Zato me interesuje da li neko ima slicna iskustva i sta covek moze da radi kada je u ovakvoj situaciji?
 
Ako se to desava samo pri putovanju onda su vam jedino dostupne dramamine,druge pomoci nema.Bolest se inace zove kinetoza.A ako se javlja i kad ne putujete onda posetite lekara,mozda imate problema sa samim zelucem a da to nema veze sa putovanjem.Mozda cak i konsultacija neurologa.
 
pomoc:
Imam problem.Sa svijih 22 godine ja povracam po autobusima,o automobilima i putovanjima na more nema ni govora,vise puta sam sebi tako zagorcala zivot.Mislila sam da ce sa godinama to prestati.Pored toga sto je zaista neprijatno pocinje i da me zabrinjava.Lekovi protiv povracanja kao da jos vise iritiraju moj zeludac.Sve sam zivo pokusavala ali sve vise mislim da mi nema spasa po tom pitanju.Zato me interesuje da li neko ima slicna iskustva i sta covek moze da radi kada je u ovakvoj situaciji?
Da li je tako oduvek ili se pojavilo i sećaš se kada? Ako je ovo drugo, moj je savet da razmisliš da nije neko putovanje bilo povezano sa nekim lošim vestima, strahom od nečega ili nešto sl.
 

Back
Top