Obren Joksimovic i Isidora Bjelica

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Da li ste culi za formiranje nove stranke
Demokratske Zajednice Srbije ciji su lideri njen predsednik gospodin doktor Obren Joksimovic i nasa proslavljena i nadasve sarmantna spisateljica Isidora Bijelica?
Kako vam se cini ta kombinacija i kako procenjujete buducnost te politicke organizacije?
 
_Milanche_:

Pa kazi da nije, sta joj hvali, prava lepotica, jos sa onim grckim nosem, bas me pali, ali kod nas treba valjda da ima NVO, da ima velike usi (sonja biserko, ma jeste li videli ljudi one userde, jezivo bre), da se druzi sa Tacijem i da pljuje po Srbiji, e, onda bi bila pogodna.
Iskreno mislim da je lepa, pametna, obozavam joj manire, ma startovao bi je u momentu, a sto vama toliko smeta njena prica o kresanju, obracam se ovima koji brane pedere, to vam ne smeta, ne smetaju vam njihove parade i tako to, ma to je ljudi odvratno, ma jezivo, sta reci, ostavite mi bre isidoru, branicu je i sa jednom rukom, to je zena koja je potpuno kompletna, njoj ne hvali nista, ali bas nista.
 
mladić:
to je zena koja je potpuno kompletna, njoj ne hvali nista, ali bas nista.

4561-1-1.jpg
 
mladić:
Voleo bih da imam sansu da sa njom popricam, jedini njen problem je taj sto je ispljuvala kroz njene clanke lopurde iz DOS-a i sto vidi one koji ovu zemlju vode u propast, mislim da je potpuno kompletna za jednog ozbiljnog politicara i naravno pojavom bi nam popravila imidz za jedno zilion puta

Mladicu ti stvarno nemas visoke kriterijume kad je izgled riba u pitanju.
Ali nemoj da pomislis da te nesto zezam mozda to i nije tako lose.
 
Kohen:
mladic..............yeba li ti nesto , osim ovaca na svojoj planini, kada ti se ovakvo cudoviste dopada???

Kulturno nema sta, ali dobro, kroz iskustvo yeb** pocinjes da postujes nesto sto je stvarno lepo, iskusno, nesto od koga mozes da naucis o svemu pa i o sexu, kad me pitas tako nesto odmah znam da ti dok yeb** dozivis orgazam za nekoliko fantasticnih sekundi, ako pogledas u tu nestretnicu koju si i ako si odradio, videces da je tuzna, da ta navodna lepotica, e, sad ako dobro kapiras isidoru mozda i nesto naucis o toj tuznoj faci te tvoje nesretnice, ali ako ste masinke, postavite slike vasih riba, ako ih uopste imate i da postavimoi anketu da li i jedna ta prdara moze da prismrdi Isidori, naravno, voleo bih u komisiji da bude frajera koji su nesto u zivotu probali.
Ne mislim da omalovazavam, ali ljudi, kako mozete da tvrdite da nije riba, niste mi jasni, pa pogledajte joj usne, noge, a o bulji da ne govorim, sta li ste bre vi ******, kosa mi se digne na glavi, uostalom bilo je reci o njoj kao politicaru, ali u tome je njena privlacnost jos veca, pametna, dobra riba i voli da se krese, njen muz je moj idol, kakva li je tek to frajercina. Svaka cast, kapa dole.
 
_Milanche_:
Da li ste culi za formiranje nove stranke
Demokratske Zajednice Srbije ciji su lideri njen predsednik gospodin doktor Obren Joksimovic i nasa proslavljena i nadasve sarmantna spisateljica Isidora Bijelica?
Kako vam se cini ta kombinacija i kako procenjujete buducnost te politicke organizacije?
Perspektivna kombinacija. :roll:
Kako su se lepo prepoznali.Ista su kategorija.
Boze blagi...
@Milanche:A da li bi te funkcija blagajnika stranke mogla nadahnuti? :lol: ;-)
Pazi,gde je perspektiva,tu je i lova.Vidis da su neki spremni sve uloziti zarad uspeha te eventualne stranke. :lol:
 
goxy:
' ebe mi se za oboje......Dve marginalne, hvala bogu političke figure.....
И Карић је био на маргини у почетку.Не треба потцењивати никога!
Мислим да им је циљ поред,наравно,личног интереса,да `откину` део гласова тзв. `демократском` блоку и помогну СРС.
 
jedite_kod_Joa:
И Карић је био на маргини у почетку.Не треба потцењивати никога!
Мислим да им је циљ поред,наравно,личног интереса,да `откину` део гласова тзв. `демократском` блоку и помогну СРС.

Moze Isidora ako bude kandidat onako na zajebanciju nesto da dobije ali nece to preci 1%.
Pre ja njih vidim na radikalskoj listi.
 
_Milanche_:
Mladicu ja nju ne bih mogao ni da mi ponude mesto podpredsednika u stranci :-)

dobro brate, ali mislim da gresis, ne zelim da namecem nista, ali veruj mi jedan dan ces da shvatis koliko je ta zena dobra, mislim da je jedna od onih koja se obicno nikad ne sretne u zivotu, gde sam bre bio kad je bilo vreme, ali dobro, ostavite njen izgled (koji me nenormalno pali) dajte nesto o njoj kao politicaru, ma zelim joj sve najbolje bre, da Bog da da bude premijer, onda bi ste tek videli o cemu pricam.
Pa dosta mi je bre Dulicki, zena ima 120kg bre, jeste li videli vi nju u suknju, naravno da niste, pa ramena su joj kao u veslacice, bljak! a tek ona iz Austrije, pa ono je jezivo, to ni Skacenko ne bi startovao, a da ne govorim o vratu i cevanicama Karle del Ponte, ma samo da mi Isidora pobedi, da bar bude ministar inostranih poslova, ma covece..........to bi bila Srbija.
 

Back
Top