Elton John ili George Michael

eh moja dobra stara tema :) od tada kada sam je postavila sam otkrila jos mnogo drugih njihovih pesama...i ne mogu prezaliti sto nisam otisla na eltonov koncert.......obojicu ih jako volim,pre sam tvrdila da mozda za nijansu vise volim georga,ali mislim da bih sad rekla eltona :) ali tesnooooo
 
eh moja dobra stara tema :) od tada kada sam je postavila sam otkrila jos mnogo drugih njihovih pesama...i ne mogu prezaliti sto nisam otisla na eltonov koncert.......obojicu ih jako volim,pre sam tvrdila da mozda za nijansu vise volim georga,ali mislim da bih sad rekla eltona :) ali tesnooooo

:think: Trebala si otici na Eltonov koncert, bio je :worth::klap: najbolji u mom zivotu. Toliko dobar, da ja ne mogu docekati da dodje ponovo.. :D Vec sledece godine planiram otici na neki od njegovih koncerata u drugim gradovima u Evropi
 
nemoj mi otezavati :P

Necu :p Samo da kada bude dolazio sledeci put da odes na njegov koncert, neces se pokajati.. Inace, obecao nam je da ce ponovo doci :heart:
album.php

album.php

album.php

album.php

album.php
 
Poslednja izmena:
Eltonovci, radosna vest za sve one koji nisu bili na Eltonovom koncertu Juna meseca u Beogradskoj Areni i za one koji jesu, ali zele otici na jos jedan LOL
Elton i 2011 godine posecuje Balkan, dolazi u Hrvatsku 3 Jula i u Crnu Goru 5 Jula.. Ne znam za vas, ali ja idem u CG na koncert ponovo z:poz:
 

Back
Top