Baschieri & Pellagri
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Baschieri & Pellagri

Zainteresovan član Stoyo (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Baschieri & Pellagri

Prijatelj mi je poklonio pola kutije ove municije. Kakvi su vasi utisci u vezi ovog proizvodjača ? Nešto o tipu municije koju ste koristili, koliko ste zadovoljni cenom, kvalitetom.....

Zainteresovan član Tamnavac (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: Baschieri & Pellagri

Koristio sam ovu municiju i to u kalibru 12/70 granulacija sačme 8 odnosno (3,5mm) u punjenju long rendž i to iz samo leve cevi sa punim čokom. Municija je dosta brza ne mora se puno preticati i dosta se solidno pokazala na daljinama gadjanja bliskim krajnjem efikasnom dometu oko 70m i kod prvog hica i kod ,,popravnog,,. Lovljeni su zečevi,fazani, patke čak i lisice. I po lepom i po hladnom i lošem vremenu. To je moje iskustvo pa ako sam pomogao umalo da zaboravim može se naći gotovo u svim radjama u BGD-u

Zainteresovan član Stoyo (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tamnavac
    Koristio sam ovu municiju i to u kalibru 12/70 granulacija sačme 8 odnosno (3,5mm) u punjenju long rendž i to iz samo leve cevi sa punim čokom. Municija je dosta brza ne mora se puno preticati i dosta se solidno pokazala na daljinama gadjanja bliskim krajnjem efikasnom dometu oko 70m i kod prvog hica i kod ,,popravnog,,. Lovljeni su zečevi,fazani, patke čak i lisice. I po lepom i po hladnom i lošem vremenu. To je moje iskustvo pa ako sam pomogao umalo da zaboravim može se naći gotovo u svim radjama u BGD-u
    E to je to.....12/70, 3.5mm, pun čok I prijatelj kaže da nije loša, ali sam, ipak, hteo da čujem drugo mišljenje Kupiću još jednu kutiju, pa da bude za zečeve...

Zainteresovan član Tamnavac (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Kod ove municije a i sve druge iz uvoza treba obratiti pažnju na svežinu odnosno na datum proizvodnje. Latini(Italijani) su stari trgovci a mi nismo nešto preterano bogati tj. moglo bi se reći više siromašni, tako da ovo prvi nude ovim drugima-nama poznatu firmiranu municiju ali proizvedenu oho hooo od kada i to za dž tj nisku cenu. E ondak ti naši zdravo dobri trgovci to moliću fino kupe za dž a prodaju skupo (ta manite ih)!!! Ne mora da znači da je loša ali ako je loše skladištena pakovana raspakivana... može da povuče vlagu ne fercera i eto nervoze kako je firmirana municija tako se loše pokazala moliću fino!!! Trgovina je čudo

Zainteresovan član kostoberstocher (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Nije bitno kada je proizvedena već kako je skladistena. Ukoliko nije povukla vlagu i nije bila deponovana u vlaznim prostorijama nije nikakav problem sto je eventualno starija
    KATASTROFA!!!! Majmun je usao u Tenak !!!!!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •