Flogging Molly...

Jaaao, vid teme :klap: Mnogo ih volem i bas bi mogli da sviraju bar na Exitu ako ne solo. Ovaj poslednji album mi i nije nesto, ali starije stvari obozavam: Laura, Devil's Dance Floor, Another Bag of Bricks, Tommorow Comes a Day Too Soon, What's Left of the Flag... Ma sve!
remoteImage-52-1.gif
 
Jeeee, Flogging Molly uz The Pogues najbolji Celtic Punk bend...
Najbolji album : Within a Mile of Home,
najjace stvari: "With a Wonder and a Wild Desire", "Don't Let Me Die Still Wondering", "Screaming at the Wailing Wall", "Seven Deadly Sins" itd...
onda mozda po meni najjaca njihova stvar ""Drunken Lullabies", tu su jos i "If I Ever Leave This World Alive" , "The Worst Day Since Yesterday", "Laura", "Selfish Man" i sa novog mi se svidja "Float" svidja mi se i poslednji album , po recima frontmena Dave King-a (koji je poreklom iz irske) u poslednjem albumu "Float" hteo je da se vrati korenima pa u textovima obradjuje neke teme vezane za njegovu domovinu...
sjajan bend, ql muzika...
 
mnogo dobar bend! Strava muzika ... najbolje pesme su mi: within a mile of home, rebels of the sacred heart, screaming at the ww, if i ever leave this world alive ... ma imaju dosta dobrih pesama. Preporucujem svima koji vole brzu punk muziku :)
 
Zaaašto nas elegantno zaobilaze, a biće nam u komšilukuuu? :besna:

Sunday, June 14, 2009
Pauk
Ulica Grada Vukovara 235
Zagreb, Croatia
Doors: TBD
Age: All Ages
Info: Get Info Here
Tix: Get Tickets Online

Monday, June 15, 2009
A 38
Petofi Bridge Buda, Side Budapest
Budapest, Hungary
Doors: TBD
Age: All Ages
Info: Get Info Here
Tix: Get Tickets Online

Mada, posle ima neka pauza do 3.jula, a najavljuju More chaos to come...
Nada poslednja strada.
 

Back
Top