Cudan seks

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Da li ste ikada praktikovali seks a da je na vama odjeca.Na primjer samo otkopcas slic izvadis penis; zadignes suknju djevojci i tako sve dok se ne svrsi.
Sta mislite o ovoj vrsti seksa???Gledao sam filmove da su to praktikovali komunisti... :p
 
Pa cudno je kako se ne svuce go i kako ne svuce zenu.Ja ne bih izdrzao.
Moje misljenje je da se taj seks praktikuje kada tucas tudju zenu i kada uhvatis trenutak kada joj je muz nesto zauzet. :D
 
David Coverdale:
Da li ste ikada praktikovali seks a da je na vama odjeca.Na primjer samo otkopcas slic izvadis penis; zadignes suknju djevojci i tako sve dok se ne svrsi.
Sta mislite o ovoj vrsti seksa???Gledao sam filmove da su to praktikovali komunisti... :p
to ti bas i nije cudan seks, a ja sam komunista pa tucam i na druge nacine
 
A, moje iskustvo je takvo da se takav seks praktikuje kad si toliko napaljen, da nemas strpljenja za skidanje...

Nego, ako si mene pitao kako mi je bilo, mogu da ti kazem da je bilo odlicno... Kao i svaki seks sa njim, uostalom...
 
A nije ti palo na pamet da to mozhe da ti se desi sa svojom devojkom,kada ste u shkripcu sa vremenom ili jednostavno toliko napaljeni da vam je samo bitno da...udjesh,jelll..ili kako vec da se izrazim? Da se kresnete na brzinu,ali bash opalite..poj.ebete... :)
Eto shta me je sve naterao da kazhem..mene,tako finu...
32.gif
 
David Coverdale:
Da li ste ikada praktikovali seks a da je na vama odjeca.Na primjer samo otkopcas slic izvadis penis; zadignes suknju djevojci i tako sve dok se ne svrsi.
Sta mislite o ovoj vrsti seksa???Gledao sam filmove da su to praktikovali komunisti... :p

Ја највише волм тако. Ништа да се не скида. :D
 

Back
Top