dobra linija

L

lenjika

Gost
devojke,da li se bavite nekim sportom,drzite dijete ili kako uopste brinete o svojoj liniji posto ja ne preduzimam zimi bas nista a zato pred leto hvata me nervoza
 
lenjika:
devojke,da li se bavite nekim sportom,drzite dijete ili kako uopste brinete o svojoj liniji posto ja ne preduzimam zimi bas nista a zato pred leto hvata me nervoza

Pa zimi bavi se sportom tj. aerobikom i malo teretanom, sve zavisi sta ko voli, pa naravno treba paziti na ishranu. Zimi ne jesti toliko masnoce i mesa, posto nas narod zimi konzumira puno mesa, masnoce. Ja npr. izbjegavam cokolade, slatko tj. industrijski secer izbacila iz upotrebe, ali zato vise lagane hrane i manje masnoce pa ljeti ne brinem za izgled i sve tu uz kombinaciju za odgovarajucim vjezbama. Zena treba da vodi brigu o sebi i svom izgledu!
 
Svakog jutra idem na Tasmajdan i plivam, pritom se suzdrzavam od hrane jer sam sklona gojenju i slatkise obozavam.Jedem puno voca,barenog povrca,pirinca,pijem sok od paradajza....Imam puno prijatelja koji su veliki gurmani, pa jedva uspevam da sacuvam liniju. pozdrav.
 
ne bavim se aktivno nijednim sportom i bash mi je zao zbog toga:(((((... zimi gotovo da nnishta ne radim.. a leti vozim bicikl, rolere, i igram jednom nedeljno tenis... shto se tice hrane jedem ama bash sve:))),,,,
poz
 
Posto sam se strasno ugojila u proteklih mesec dana,krenula sam na aquabic.Prezadovoljna sam,hranu sam smanjila,svakog dana pijem zeleni i crni caj i treniram.
 
goodday:

Necemo to dozvoliti :lol:

Meni nije jasna jedna stvar: Zasto zene samo pred leto pocnu da vode racuna o svom izgledu? Kao da tokom zime ne staju pred ogledalo...meni je to stvarno cudno. Zar da dopustim sebi da se skinem i da mi se ne svidi ono sto vidim :shock:
Ispada da to ne radis zbog sebe, nego zbog drugih...otkud znam, kad dodje ono "letnje otkrivanje" i neko kaze "Jesi li smrsala, divno izgledas"...mozda zbog toga, ne kapiram :shock:
 
Devilishgirl:
goodday:

Necemo to dozvoliti :lol:

Meni nije jasna jedna stvar: Zasto zene samo pred leto pocnu da vode racuna o svom izgledu? Kao da tokom zime ne staju pred ogledalo...meni je to stvarno cudno. Zar da dopustim sebi da se skinem i da mi se ne svidi ono sto vidim :shock:
Ispada da to ne radis zbog sebe, nego zbog drugih...otkud znam, kad dodje ono "letnje otkrivanje" i neko kaze "Jesi li smrsala, divno izgledas"...mozda zbog toga, ne kapiram :shock:

Zato sto zimi skoro niko nema volje ni za sta... Leto je ipak derugacije.... Mozes toliko toga da radis... A zimi? Nemas bas neki izbor...

P.S.
Nemam ja problema sa kilazom,samo da ogvorim na tvoje pitanje... :wink:

P.S.S.
A odrzavam je rolerima,bajsem... Skitam kad god mogu... wink:
 
Sasha85:
Keeper:
Sasha85:
A odrzavam je rolerima,bajsem... Skitam kad god mogu... wink:

ja vidish ne vozim ni rolere ni bajs a idealno sam vitak i svaki put na leto sam ponosan :oops: :lol: 8)

Ti si musko... :? A i imas srece... :(

heheheh :D
pa da sam zensko imao bih srece ... vama je dosta "samo" da ste vitke. uglavnom. a ja da bih bio neki baja koji bi se shirio razgolicen morao bih da imam malo misica ..... mnogo vishe no sad ...... al tako me boli patka za to :D
 
Ne volim mrsave zene, pa stoga i sama vodim racuna kako da se ne utanjim previse tako i da se ne udebelim. Sve u svemu, ono sto mi je bitno to je da redovno jedem i da klopam sve sto treba mom telu a boga mi i duhu. Ne lisavam se nicega sto mi prija. Volim da vezbam pa mi to nekako olaksa posao, ono jutarnja gimnastika, teretana, seks, ljubljenje u sto vecim kolicinama( tako zatezem facijalne misice :lol: )i ostalo. Najbolja varijanta je da sama skontas sta tebi najvise prija i da to pretvoris u normalnu pojavu tj. u naviku tako da te ne opterecuje, tako ces najbolje i zimi i leti, a i na jesen ili u prolece da budes u dobroj formi :wink:
 

Back
Top