vaterpolo

NAJBOLJI SMO NA CELOJ PLANETI,NAJBOLJI SMO NA CELOME SVETU,NAMA NIKO NEMOZE NISTA DA POKAZE NAJBOLJI SMO NA CELOME SVETU. NAJBOLJI SMO NAJBOLJI,UVEK SMO TO BILI , MI SMO STARI SAMPIONI,I UVEK CEMO BITI. MI SMO STARI SAMPIONI,TO VEC SVAKO ZNA. MOGU SAMO DA NAM PUSE GLUPE USTASE !!! :lol:
 
A_zar nema vec tema o reprezentaciji? Cak si je ti licno otvorio :shock:

Nema je vise,a jedini jak gubitak nase repke je Danilo Ikodinovic,Vujasinovic,Sapic i drugi koji su otisli

http://forum.krstarica.com/threads/155918&page=8

Inače ovo što su izjavili Šapić i Ćirić je da ljudi iz saveza stave prst na čelo i zapitaju se dokle su dogurali sa našim vaterpolom kada takva dva asa javno iznose prljav veš pred medije koje niko drugi nije hteo ili smeo da iznese...ja ih podržavam i siguran sam da su 1000% u pravu :ok:
 
http://forum.krstarica.com/threads/155918&page=8

Inače ovo što su izjavili Šapić i Ćirić je da ljudi iz saveza stave prst na čelo i zapitaju se dokle su dogurali sa našim vaterpolom kada takva dva asa javno iznose prljav veš pred medije koje niko drugi nije hteo ili smeo da iznese...ja ih podržavam i siguran sam da su 1000% u pravu :ok:
Verovatno su u pravu, ali ja ne vidim razlog da pljuju Udovicica i Manojlovica? Pa mi smo od 2000-te kad je Manojlovic preuzeo repku uzeli pregrst medalja: 2x bronzu i srebro na OI; zlato, srebro i bronzu na SP, 3x zlato i jedno srebro na EP i jos ko zna koliko zlata i medalja na onim raznim svetskim kupovima i ligama ... Udovicic ima cetiri medalje za 2 godine rada, i po meni to je uspeh, pogotovu sto nismo mi jedina reprezentacija koja igra vaterpolo i nismo apsolutni favoriti u svakom takmicenju ...


Sto se mene tice, nek vaterpolo nastavi ovim putem ja cu biti prezadovoljan pa makar svi pljuvali i Manojlovica i Udovicica ...
 
Klinac motorom pokupio Šimenca

0035007.17.jpg

Maloljetnik je bez položenog vozačkog ispita prošao kroz crveno svjetlo na semaforu u centru Zagreba. Naletio je na VW Passat kojim je upravljao vaterpolist Dubravko Šimenc.

Lakšu prometnu nesreću doživio je bivši vaterpolist Dubravko Šimenc u centru Zagreba u ponedjeljak oko 22.22 sata.

Nesreća se dogodila kada je na njegov VW Passat naletio maloljetnik (17) koji je vozio Piaggio Vespu bez položenog vozačkog ispita.

Maloljetnik se vozio Vlaškom ulicom u smjeru istoka. Na križanju kod Iblerovog trga nije se zaustavio na crveno svijetlo na semaforu.

Tada je naletio na Passat koji je skretao lijevo, a kojim je upravljao 42-godišnji hrvatski državljanin.

Policija nije navela imena sudionika, no neslužbeno doznajemo da je Passat vozio Dubravko Šimenc.

Vozač mopeda je pao na tlo, no srećom prošao je bez ozljeda.


Sanja Petrović
21.10.2008.
-----------------
http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/10/21/0152006.html
----------------
Jimi Hendrix - Who Knows
 
Игор Микља градски секретар за спорт најавио почетак реконструкције базена у СЦ." 11 Април". Не липши магарче до зелене траве!Ништа вам не верујемо док се прва деца не поквасе. Пошто Ожеговић није одрадио за два мандата ( ОСАМ ГОДИНА ) можда ново чудо од председника општине за почетак истера тенисере из базена . Само вас гледамо !!!:rtfm:
 

Back
Top