Uhhhhhhhhhhhh

  • Začetnik teme Cлезы
  • Datum pokretanja
C

Cлезы

Gost
sinoc mi se desila gadna stvar dakle stvar je u sledecem :
Decko sa kojim sam bila vise od godinu dana u vezi mi je bio prvi, ali smo i raskinuli i sad imam novog i fora je u tome sto je sinoc zamalo falilo da se desi....... i sad sam jako zbunjena jer ne znam sta mi se sinoc zbilo u glavi jer je bilo na meni da odlucim sta dalje a ja sam se zaledila i ne zato sto sam se uplasila vec zato sto sam shvatila da do nikoga nisam vise zelela i da sam do tog momenta zavaravala samu sebe, da sam ustvari lagala sebe da i dalje volim onog prvog i da ga nikad necu zaboraviti dakle pitanje da li ste ikad imali slicno stanje zbunjenosti ako jeste kako ste izasli na kraj sa tim
 
I ja sam prije par dana prekinula vezu sa jednim super dečkom jer sam shvatila da to nije to,ali i da vjerovatno još osjećam nešto prema bivšem.Znači ako ti se bivši mota po glavi ima šanse da ga još nisi prebolila u potpunosti.Vjerovatno i ti sama znaš kakva ti je sadašnja veza,razmisli malo pa donesi odluku,ali nemoj se zavaravati super i uvlačiti dublje u vezu ako duboko u sebi osjećaš da to nije prava stvar.
 

Back
Top