Meni za piknik

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
Planiram da u toku septembra iskoristim neki vedar dan da sa jednim slatkim deckicem napravim negde piknik.
Imate ideju sta bih mogla da spremim da se ne prezderemo,a opet da lepo klopamo...?
Hvala!









Hmm ako se tema ne uklapa ovde, pliz je teleportuj na ZENSKI KUTAK.. Mislim da ce tamo biti ok... 8 )
 
Ma kako da se ne uklapa...........:-D

Nego, i ja sam jednog dečkića pozvala na piknik tj. predložila mu da idemo i pristao je sa zadovoljstvom.
Naime, spremila sam male sendviče od integralnog peciva, a najvažnije je da nisu bili suvi......:-D
Ponela veliku limunadu, vodu, običnu i kiselu, male čokoladice raznih vrsta, bombone i to je to......:-D
Sve lepo spremila u korpu, pletenu, pa sa sve ćebetom pravac Fruška gora.........:-D

I bilo nam je super...........:-D
 
bas ti hvala za ideju...! :D

inace, sto se tice slatkisa ja sam sa jednim deckicem imala foru: ispecem palacinku, nafilujem BILO CHIM, urolam u rolnu.. tu rolnu presavijem na cik cak, tutnem u sesiric za kolace, preko stavim rastegljivu foliju... i to je toj..
 
Selena:
Ma kako da se ne uklapa...........:-D

Nego, i ja sam jednog dečkića pozvala na piknik tj. predložila mu da idemo i pristao je sa zadovoljstvom.
Naime, spremila sam male sendviče od integralnog peciva, a najvažnije je da nisu bili suvi......:-D
Ponela veliku limunadu, vodu, običnu i kiselu, male čokoladice raznih vrsta, bombone i to je to......:-D
Sve lepo spremila u korpu, pletenu, pa sa sve ćebetom pravac Fruška gora.........:-D

I bilo nam je super...........:-D

Jao ja isto volim piknike! Nego, ja sam alergican na 1000 stvari pa onda na pikniku najcesce dobijem alergiju i onda mi suze oci i ispadaju sociva. A glupo mi je da nosim naocare....

a pletene torbe su bas super... e bas vam zavidim sto ste se tako lepo proveli :D
 
the.nesica:
Jao ja isto volim piknike! Nego, ja sam alergican na 1000 stvari pa onda na pikniku najcesce dobijem alergiju i onda mi suze oci i ispadaju sociva. A glupo mi je da nosim naocare....

a pletene torbe su bas super... e bas vam zavidim sto ste se tako lepo proveli :D

Nego, kad smo kod toga i naočara želim samo da dodam, a podstaknuta gornjim postom, da sam dečkiću sa piknika slomila naočare...........sramotno, ali istinito.........:-D
 
Selena:
Nego, kad smo kod toga i naočara želim samo da dodam, a podstaknuta gornjim postom, da sam dečkiću sa piknika slomila naočare...........sramotno, ali istinito.........:-D

zezas! pa kako ti je to poslo za rukom... mislim, valjda si rukom polomila naocare? pricaj nam o tome :D

ma nije sramotno - nije valjda bio neki materijalista koji se tako potresa oko gluposti?!
 
Pa kad ste na pikniku, posebno treba obratiti pažnju na insekte, mrave, bube i tako........:-D

I tako se dečkiću učinilo da ima neku bubicu u uhu, pa me je zamolio da pogledam, što sam i učinila.I bubica jeste bila u uhu i ja sam je izvadila, da ne bi ogluvio jadan :-D, i okrenula se da iz pletene korpe izvadim maramicu i obrišem tu bubicu sa prsta, a drugom rukom sam se naslonila na njegove naočare i lepo ih slomila.
Tako da ti je the. nesice bolje da nosiš sočiva na piknik, da ne bi rizikovao i vratio se kući bez naočara...........:-D

A dečkić se nasmejao samo na polomljene naočare............i nikako,ali nikako nije materijalista.......:-D
 
Selena:
Pa kad ste na pikniku, posebno treba obratiti pažnju na insekte, mrave, bube i tako........:-D

I tako se dečkiću učinilo da ima neku bubicu u uhu, pa me je zamolio da pogledam, što sam i učinila.I bubica jeste bila u uhu i ja sam je izvadila, da ne bi ogluvio jadan :-D, i okrenula se da iz pletene korpe izvadim maramicu i obrišem tu bubicu sa prsta, a drugom rukom sam se naslonila na njegove naočare i lepo ih slomila.
Tako da ti je the. nesice bolje da nosiš sočiva na piknik, da ne bi rizikovao i vratio se kući bez naočara...........:-D

A dečkić se nasmejao samo na polomljene naočare............i nikako,ali nikako nije materijalista.......:-D

loodilo :D ja se isto inace kao malo plasim buba i tih gluposti ali iskljucivo u prici da mi ne udju naprimer u nos, oko ili tako nesto...

nego da li je bilo insekata puno na pikniku?
 
Pa pošto je tema o pikniku, pretpostavljam da smem da napišem i na šta treba obratiti pažnju.....:-D

Nego, nije bilo nešto naročito insekata, ali je bio neki pas i veverica isto.........:-D
Ne bih ja ni videla, a on je jadničko video pa čak i bez naočara..........:-D
I upozorio me........:-D

Jel imaš još neko pitanje vezano za piknik?.......:-D
 
Selena:
Pa pošto je tema o pikniku, pretpostavljam da smem da napišem i na šta treba obratiti pažnju.....:-D

Nego, nije bilo nešto naročito insekata, ali je bio neki pas i veverica isto.........:-D
Ne bih ja ni videla, a on je jadničko video pa čak i bez naočara..........:-D
I upozorio me........:-D

Jel imaš još neko pitanje vezano za piknik?.......:-D

pa koje ingirdiente predlazes za sendvice? da li je ok da se mozda nosi pile peceno ili tako nesto? a salate?

da li znas da negde ima da se kupi onako ona vezena korpa sto ima kao 2-je vrata kao pregrade pa da bude kao na crtacima... znas na sta mislim?

kako si hladila pice?
 
Pa ja predlažem pečeno pile, kilu šljiva, kilu paradajza, veknu hleba.........:-D
A što se sendviča tiče, mogu sa bilo čim, ali NAJVAŽNIJE je da ne budu suvi......:-D

Znam za korpu i spremam se da je kupim na vašaru.........baš tu sa dva poklopca, a ako budeš žele, mogu i tebi, a adresu mi ostavi na pp, pa ću ti poslati.

Piće sam ohladila u zamrzivaču preko noći, pa je bilo taman kako treba na pikniku........:-D
 
Kako su super ove prichice o pozivanju decaka na izlet. Moja ideja: ****, samo sa izrendanim svezim paradajzom, svezim bosiljkom i persunom (pa malo jos i suve italijanske mesavine zacina, just in case), i maslinovo ulje, ono u stvari prvo. A u paradjzu ima i malo soli i malo secera. Mmmm. Super i hladno.
 
Selena:
Pa ja predlažem pečeno pile, kilu šljiva, kilu paradajza, veknu hleba.........:-D
A što se sendviča tiče, mogu sa bilo čim, ali NAJVAŽNIJE je da ne budu suvi......:-D

Znam za korpu i spremam se da je kupim na vašaru.........baš tu sa dva poklopca, a ako budeš žele, mogu i tebi, a adresu mi ostavi na pp, pa ću ti poslati.

Piće sam ohladila u zamrzivaču preko noći, pa je bilo taman kako treba na pikniku........:-D

di tje biti vasar? otju i ja kupim.. i ednu oklagiju.. hihihi!!! :D ko prava prisi :P
 
Selena:
Pa ja predlažem pečeno pile, kilu šljiva, kilu paradajza, veknu hleba.........:-D
A što se sendviča tiče, mogu sa bilo čim, ali NAJVAŽNIJE je da ne budu suvi......:-D

Znam za korpu i spremam se da je kupim na vašaru.........baš tu sa dva poklopca, a ako budeš žele, mogu i tebi, a adresu mi ostavi na pp, pa ću ti poslati.

Piće sam ohladila u zamrzivaču preko noći, pa je bilo taman kako treba na pikniku........:-D

strava - s tobom mora da je bas super ici na piknik kada si tako lepo organizovana! ;)

meni cela ta prica deluje poprilicno romanticno ali vise ono kao - nesto sto stalno planiras ali je previse lepo da bi se ispunilo.... sta mislis?
 
I ja sam ranije mislila da se takve lepe stvari ne dešavaju, kao npr. taj piknik, ali ipak se dešavaju, sada znam, pa želim da ti kažem da ako si zaslužio tako nešto, sigurno će ti se i desiti........:-D
 
Selena:
I ja sam ranije mislila da se takve lepe stvari ne dešavaju, kao npr. taj piknik, ali ipak se dešavaju, sada znam, pa želim da ti kažem da ako si zaslužio tako nešto, sigurno će ti se i desiti........:-D

pa zar treba da se zasluzi zar nije kao samo sednemo i idemo na piknik... :)

meni se jako dugo cinilo kao bezveze da pitam devojcicu da idemo na piknik - znas kakve su danas curice - kada joj kazes za piknik kao da si joj stavio prst u oko :) a meni to deluje bas romanticno...

nego kako je na fruskoj gori ima li puno ljudi - mislim, da li je onako kao na filmu svi piknicari po poljani ili je intimnije kao?!
 
Hej, pa baš si u pravo za to prst u oko:....:-D
I ja sam ranije nailazila na takve dečake, ali ovaj nije takav.........pristao je bez da je trepnuo....:-D

Što se tiče pikničara, i toga da li ih ima i koliko, zavisi........jednom ih je bilo onako, ni puno ni malo, dok je drugi put bilo manje......mada, svejedno je baš super...........:-D
 
ja prekosutra vodim muzica na piknik. icicemo na jednu divnu planinu i napravicemo gomilu fotografija. i ispecicu mu omiljenu pitu od jabuka... i mogli bismo da ponesemo neku loptu da se igramo malo..
nadam se damo da nece pasti kisa :(
 

Back
Top