neonacisti u beogradu nasrcu na strane turiste

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
Beograd -- Grupa skinheda pretukla dvoje izraelskih državljana na sinoćnjem koncertu na stadionu Tašmajdan. Reakcija države.

Jariva Avrama i Bojanu Petković pretukli su skinhedi, koji su nosili nacističke majice i pevali nacističke pesme. Ono što možda još više zabrinjava jeste i podatak da pripadnici policije, koji su se nalazili na stadionu, nisu ništa uradili da pronađu izgrednike.

Odlazak na neki beogradski koncert za strane državljane, a pogotovo za državljane Izraela, mogao bi biti veoma opasan. Upravo to su na svojoj koži osetili dvoje izraelskih državljana, kada su, nakon predivne dve nedelje u našoj zemlji, kako su rekli, otišli na koncert na Tašmajdanu.

Umesto da uđu na stadion, na stepeništu su naleteli na grupu skinheda: "Opkolili su nas i pevali mi 'Aušvic Aušvic'. Vikali su mi da sam prokleti Jevrejin i pitali me da li znam šta je moja zemlja uradila vašoj. Vikali su: Idite u Nemačku. Onda je moja prijateljica prišla i počeli smo da bežimo, ali su nas sustigli i krenuli da nas krvnički udaraju. Mene su udarali po glavi, a jedan me je pesnicom udario u oko. Udarali su i moju prijateljicu. Bilo je jezivo", priča Jariv Avram.

Počeli smo da bežimo, ali su nas opet opkolili i počeli da nas tuku. Njega su tukli po glavi i telu, a mene su šutirali. Nekako smo uspeli da pobegnemo do policije", kaže Bojana Petković. Pretučeni Jariv Avram završio je sa ušivenom arkadom, a njegova prijateljica sa modricama. O ovom incidentu je obaveštena i izraelska ambasada u Beogradu.
 
marlоn:
nije u redu naravno....to su dileje sa tasa koje sede zadnjih 5 godina tu svako vece...inace moj drugar u minhenu, jedne veceri se kasno vracao iz bioskopa i naleteo na slicne...isti rezultat. il' je ovo u kontekstu da su srbi neonacisti i da je ovde fasizam ?
Naravno da nije, a nema potrebe da se postavlja ovakvo pitanje. Kada bude bar neka naznaka ka tome, onda ok, ali ovako.... Bezveze.
 
Stoka. Jos kad bi ih vidio sa kukastim krstom na jednom a dvoglavim orlom na drugom ramenu, dolazilo mi je da ih pobijem na mjestu, al' nas zakon stiti i takvu stoku. Mjesto sto tuku Jevreje bolje bi im bilo da nesto nauce od njih, jer su to uglavnom sve manijaci koji nisu knjige u zivotu procitali. Pa ta stoka nije ni Mein Kampf procitala a prodaju se za neke naciste! Pitam se gdje je sad Zandarmerija, kada treba? Vjerovatno opet gledaju gdje navijace da istuku!
 
ovako nesto se i moglo ocekivati,narocito stoga sto su srpske vlasti ucinile veoma malo posle napada neonacista na ucesnike tribine u novom sadu...
gro tzv."patriotskih" organizacija (obraz,dveri srpske,svetozar miletic) su tada stali u odbranu neonacista,govoreci kako su oni "rodoljubi",te kako "soroshevci" hoce da zabrane "mislecu i rodoljubivu"srpsku omladinu...naravno,svako sa iole pameti je mogao da pretpostavi da ce tolerancija i odobravanje extremne desnice pre ili kasnije rezultirati maltretiranjem svega sto se protivi shvatanjima praznoglavih banda celavih kretena...

uzgred,evo nekih reakcija tzv.skinheda
http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=322476
 
marlоn:
eto jom bolduje i kaze da nije to a ispade da jeste...laku noc.

pa naravno da se u srbiji tolerishe i pospeshuje fashizam..to samo onaj ko ne zeli ne vidi...kada su ljudi govorili da nacisticke organizacije treba da se zabrane,svi su skocili kao opareni "pa to su patriote,pa deca,pa oni vole srbiju" bla-bla...tolerancija dovodi do ovoga i dovesce do sto puta gorih stvari ukoliko se tom zlu ne stane na rep...
 
serb_pagan:
ovako nesto se i moglo ocekivati,narocito stoga sto su srpske vlasti ucinile veoma malo posle napada neonacista na ucesnike tribine u novom sadu...
gro tzv."patriotskih" organizacija (obraz,dveri srpske,svetozar miletic) su tada stali u odbranu neonacista,govoreci kako su oni "rodoljubi",te kako "soroshevci" hoce da zabrane "mislecu i rodoljubivu"srpsku omladinu...naravno,svako sa malo pameti je mogao da pretpostavi da ce tolerancija i odobravanje extremne desnice pre ili kasnije rezultirati maltretiranjem svega sto se protivi shvatanjima praznoglavih banda celavih kretena...

uzgred,evo nekih reakcija tzv.skinheda,koje su obraz i dveri proglasili za ideal "patriota"..

http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=322476

Nista novo. :roll:
 
serb_pagan:
pa naravno da se u srbiji tolerishe i pospeshuje fashizam..to samo onaj ko ne zeli ne vidi...kada su ljudi govorili da nacisticke organizacije treba da se zabrane,svi su skocili kao opareni "pa to su patriote,pa deca,pa oni vole srbiju" bla-bla...tolerancija dovodi do ovoga i dovesce do sto puta gorih stvari ukoliko se tom zlu ne stane na rep...

Naravno da treba zabraniti fasisticke organizacije. Da zapocnemo sa Kurvama u Crnom i Fondom za Humanitarno Pravo! :twisted:
 
skinhede, pohvatati, premlatiti, i otpraviti za Jasenovac i Aušvic da vide šta su njihovi idoli radili Jevrejskom i SRPSKOM narodu. Srbi su bili žrtve u Aušvicu!
bez milosti za neonaciste. Meni su oni ista govna koja su došla sa zapada kao i pobornici homoseksualizma, i kao zlo Islamofašizma sa istoka. Ista banda, svi finansirani Soroševim fondom!
 
Alekasandar2:
skinhede, pohvatati, premlatiti, i otpraviti za Jasenovac i Aušvic da vide šta su njihovi idoli radili Jevrejskom i SRPSKOM narodu. Srbi su bili žrtve u Aušvicu!
bez milosti za neonaciste. Meni su oni ista govna koja su došla sa zapada kao i pobornici homoseksualizma, i kao zlo Islamofašizma sa istoka. Ista banda, svi finansirani Soroševim fondom!

Zasto dzaba trositi pare na obrazovanje te bagre? Metak u celo i problem rjesen. To su ionako izgubljeni slucajevi.
 
Alekasandar2:
bez milosti za neonaciste. Meni su oni ista govna koja su došla sa zapada kao i pobornici homoseksualizma, i kao zlo Islamofašizma sa istoka. Ista banda, svi finansirani Soroševim fondom!

ne lupetaj...svako ko poznaje barem jednog pravog naci skinheda zna da oni nikakve veze sa bilo kakvim fondovima nemaju,i da sve sto rade rade iz svog licnog besa i frustriranosti...
molim jominija da reaguje na ove jadne i pateticne pokusaje skretanja sa teme
 
Alekasandar2:
skinhede, pohvatati, premlatiti, i otpraviti za Jasenovac i Aušvic da vide šta su njihovi idoli radili Jevrejskom i SRPSKOM narodu. Srbi su bili žrtve u Aušvicu!
bez milosti za neonaciste. Meni su oni ista govna koja su došla sa zapada kao i pobornici homoseksualizma, i kao zlo Islamofašizma sa istoka. Ista banda, svi finansirani Soroševim fondom!

Sta fali homoseksualcima? Ono sto se desilo u Beogradu 2001, cini mi se, je bila sramota. Vecina homica, su normalni ljudi ko ja i ti...Jedan od njih ti je mozda spasao zivot nekad ili pomogao a da nisi ni znao...Naravno ne treba ni onim ekstremima dozvoliti da provode parade. Nek svoj seksualni zivot drze za sebe.
 
serb_pagan:
ne lupetaj...svako ko poznaje barem jednog pravog naci skinheda zna da oni nikakve veze sa bilo kakvim fondovima nemaju,i da sve sto rade rade iz svog licnog besa i frustriranosti...
molim jominija da reaguje na ove jadne i pateticne pokusaje skretanja sa teme


Nije tacno. Imaju oni poprilicne fondove koji uglavnom dolaze od radikalnih desnicarskih grupa iz Njemacke, Austrije, Britanije i Amerike.
 

Back
Top