neonacisti u beogradu nasrcu na strane turiste

Alekasandar2:
Problem je što se patriotske stranke nisu dovoljno eksponirale u borbi protiv fašizma. za 9. maj kao dan pobede Slovena nad fašizmom trebali su baš radikali i SPS da organizuju demonstracije sećenja na pobedu nad fašizmom.

Слажем се. Боље и Ивица Дачић него ратни пријатељи хрватских црнокошуљаша и Орићевих ЅЅ-постројби (мислим на НВО-ЛДП екипу која се руковала са тим кољачким сподобама и ишла у посете Изетбеговићу и Туђману ратних година, касније и код Чекуа и остатка те кољачке багре).
 
Sunchaser:
Па кажем ја
, то су конфекцијске разлике у питању. Не, наравно, мислим на напад на академика Николу Милошевића и малтретирање човека на кућном прагу, које је извео ваш југенд. ...
ovo si sad izmislio...LDP nema nikakve veze sa tim...a na kraju krajeva,nisam ni chuo za "maltetiranje" tog...
 
Alekasandar2:
Čista desetka za rezmišljanje. mada mi se upravo jevreji žale da su nejedinstveni. Izraelci posebno ne podnose Engleske Jevreje.

Pa zavisi sta zamisljaju pod "nejedinstvom". Kod nas je dobro ako u Americi kaze da je Srbin, a kod njih je izdajnik i ako kritikuje civilne zrtve u Libanu...Drugaciji standardi. U svakom slucaju daleko su slozniji od vecine drugih naroda. Pa samo pogledaj kroz sta su oni prosli i opet ih ima i opet im niko nista ne moze. Koje su oni golgote, masakre, logore, poksrtavanja itd. prolazili i opet ih ima. Za nevjerovati. :shock: Mislim da cu studirati Jewish Studies, samo da vidim kako to uspjevaju uraditi. Kod nas je dobro ako druga generacija ima ikakve veze sa Srbijom a kod njih dvadeseta generacija zna da su Jevreji i da trebaju pomagati druge jevreje i Izrael. Cudo od naroda. Mislim da su nesto kao 38% Americkih nobelovaca, Jevreji. :shock: Stvarno cudo od ljudi!
 
Sunchaser:
Слажем се. Боље и Ивица Дачић него ратни пријатељи хрватских црнокошуљаша и Орићевих ЅЅ-постројби (мислим на НВО-ЛДП екипу која се руковала са тим кољачким сподобама и ишла у посете Изетбеговићу и Туђману ратних година, касније и код Чекуа и остатка те кољачке багре).

bas me zanima dokle ces vise da koristis te prezvakane,izlizane fraze iz vuchelicevog dnevnika devedesetih?bez uvrede,al ko da si ispao iz shinjela milorada komrakova...
 
serb_pagan:
e sad..da ti dam ime..pa nisam bas toliko zaludjen da pamtim ime svakog malog klerikalca koga vidim na tv-u...to je bilo odavno i ja znam sta sam gledao...ajd daj ti meni taj "fakat" da je perovic "direktni sledbenik sekule drljevica"...ustasha,kako vi volite da kazete,tj.zivotinja slobodna za odstrel..jel tako? ko vicepremijerka dulic...

Не, брате, лепо признај да си Павловљевим рефлексом убацио "Двери" и "Милетић" где им место није, и завршена ствар. Знао би ти име, да се то десило. Што рече РАС, ниси глуп, само си натрипован. Перовић ЈЕСТЕ Дрљевићев следбеник; знаш, ако неко у Америци, Русији или било где говори да "треба сачувати белу расу", "да Јевреји погубно утичу" и слично, људи га с правом посматрају као неонацисту, па све и ако не помене Хитлера. Тако и Перовић, препричава Дрљевића (пронађи његове ставове о Србима у ЦГ и Србима уопште, па упореди са Секулиним књигама из НДХ, само ће ти се кас'ти). И нисам рекао да је "животиња за одстрел", не стављај ми речи у уста. Факат је само да су ти несрећни нацисти у НС урадили исто оно што радите и ви по трибинама у БГ (упали и простачки прекинули). Кажем ја, конфекцијске разлике.
 
Мада, ја одговорно тврдим да су нацисти, фашисти и комунисти звери за одстрел. Шта ћу кад сам човек васпитаван на слободарским тековинама уз апсолутна уважавања људских права на живот.
 
serb_pagan:
bas me zanima dokle ces vise da koristis te prezvakane,izlizane fraze iz vuchelicevog dnevnika devedesetih?bez uvrede,al ko da si ispao iz shinjela milorada komrakova...


Шта није јасно? Заеби с Вучелићем (ако је ишта излизаније од тих фраза, онда је то ваша смарајућа reductio ad Sloborum СВАКЕ теме, да парафразирам чика Лија Страуса, тату америчког неоконзервативизма). Хоћеш имена? Да, ваши су ишли у Сарајево (док су тамо муџе држале Србе по концлогорима), руковали се са Туђмановим генералима и шиптарским терористима. Ни сами то не крију, што их ти браниш?
 
Sunchaser:
. Факат је само да су ти несрећни нацисти у НС урадили исто оно што радите и ви по трибинама у БГ (упали и простачки прекинули). Кажем ја, конфекцијске разлике.
znaci,tvoj stav je da je perovic "ustasha" i nemas nikakvo pokrice za to,osim "pogledaj,vidi..ovo-ono"...

uzgred,taj upad na tribinu je bio sasvim normalna reakcija na promociju knjige u kojoj se pokojni premijer pominje kao krvolok,diler droge i ubica...na kraju krajeva,niko nije fizicki napadnut,vec je DO samo iskazala svoj protest protiv prakse satanizovanja coveka koji je umro za to da srbija krene napred...
 
Sunchaser:
Шта није јасно? Заеби с Вучелићем (ако је ишта излизаније од тих фраза, онда је то ваша смарајућа reductio ad Sloborum СВАКЕ теме, да парафразирам чика Лија Страуса, тату америчког неоконзервативизма). Хоћеш имена? Да, ваши су ишли у Сарајево (док су тамо муџе држале Србе по концлогорима), руковали се са Туђмановим генералима и шиптарским терористима. Ни сами то не крију, што их ти браниш?
koji to moji? ko se rukovao sa "tudjmanovim generalima i shiptarskim teroristima"??? sad vec pricash kojesta...

p.s. i ne moras da se trudis da me imresioniras citatima svakog knjizevnika ciji opus poznajes...osim ako je namenjeno publici...vidi se da si dojaja nacitan i pametan...aje
 
serb_pagan:
bas me zanima dokle ces vise da koristis te prezvakane,izlizane fraze iz vuchelicevog dnevnika devedesetih?bez uvrede,al ko da si ispao iz shinjela milorada komrakova...


Нисам. Хвалили се клинци из Капирај-Копирај тим дивљаштвом. Снимљено све, било и на тевеу, а има и по Интернету (тада вам странка није била основана, него то беше нуклеус, као пивнице у Минхену, ономад).
 
Sunchaser:
Нисам. Хвалили се клинци из Капирај-Копирај тим дивљаштвом. Снимљено све, било и на тевеу, а има и по Интернету (тада вам странка није била основана, него то беше уклеус, као пивнице у Минхену, ономад).
ma da...divljastvo..da nisi pomesao to sa onim dogadjajem od pre koju godinu,kad su zene u crnom obelezavale godishnjicu nekog genocida,pa se gomila neonacista,patriJota ostrvila na dvadesetak nenaoruzanih zena...junacki,domacinski i patriJotski nema sta...
 
serb_pagan:
znaci,tvoj stav je da je perovic "ustasha" i nemas nikakvo pokrice za to,osim "pogledaj,vidi..ovo-ono"...


Па сад, и кад кажем да је Дејвид дјук расиста, или Хајдер неонациста, позивам се на оно што говоре (ни Хајдер не хвали Хитлера јавно, а из авиона се види да је скот нацистички).

uzgred,taj upad na tribinu je bio sasvim normalna reakcija na promociju knjige u kojoj se pokojni premijer pominje kao krvolok,diler droge i ubica...na kraju krajeva,niko nije fizicki napadnut,vec je DO samo iskazala svoj protest protiv prakse satanizovanja coveka koji je umro za to da srbija krene napred...

Да, крајње нормално... Упадати старом човеку на врата и писати му простачке графите на прагу, само зато што учествује на "погрешној" трибини. Не брани бруку. И одговори ми око "Двери" и "Милетића", или немамо више о чему.
 
Земљак, видиш, када су нацисти упали на трибину у Новом Саду прво сам се смејао јер ми је био више него трагикомично да нацисти прозивају усташе а онда ми се помало плакало јер сам знао да ће испасти да су српски националисти напали црногорског демократу. И би тако на крају, шта да се ради кад смо много прост народ. Оно што покушавам да ти објасним је то да су они које ти аргументовано нападаш изашли испод шињела који је уништио све грађанске вредности које су с тешком муком успостављене до '41-е године. Интернационала има исувише лица, све фракције се активирају што директно што индиректно. Апсурдно звучи али само крени од тога да је Скинхед покрет настао у оквирима радничке приче са изузетно шароликим саставом по питању боје коже, да им је химна и дан данас реге песма и још много тога. Некоме то није одговарало у Енглеској и М-5 је преко својих људи пустио у оптицај причу која нам је данас позната. Обашка што је више него глупо бити скинхед нацистичке провенијенције у Србији. Апсолутно исто апсурдно кад би исто то био у Тел Авиву. Али, некоме то одговара. Врати се мало уназад па ћеш видети коме је одговарало да Други светски рат траје колико траје и да се заврши како се завршио, а онда види шта је уследило након тога. Неки народи раде унапред, много даље него што већина може да види. Хитлер побије своје граничаре и цивиле, Јевреји пре тога дају зајмове Немачкој, Американци не бомбардују виталне делове немачке војне индустрије, Лонг Ајленд већински власник и америчке и немачке војне индустрије, Маркале, Алијин нишан...
Ко ће га знати мој професоре.
 
serb_pagan:
ma da...divljastvo..da nisi pomesao to sa onim dogadjajem od pre koju godinu,kad su zene u crnom obelezavale godishnjicu nekog genocida,pa se gomila neonacista,patriJota ostrvila na dvadesetak nenaoruzanih zena...junacki,domacinski i patriJotski nema sta...

И шта? Ко је то организовао? "Двери"? "Милетић" Радикали? Да је било ко од њих, знало би се. Ове ваше наци-упаде и малтретирања по Медија-центру организују странке и НВО-и који то ни сами не крију. "Неки геноцид" је оно у Сребреници, а истих двадесетак жена уредно ћуте око оног у Братунцу (што је и довело до Сребренице). Па шта очекујеш, да их народ воли? За селективну правду добијаш општи презир. Ето једначине.
 
UofC:
Pa zavisi sta zamisljaju pod "nejedinstvom". Kod nas je dobro ako u Americi kaze da je Srbin, a kod njih je izdajnik i ako kritikuje civilne zrtve u Libanu...Drugaciji standardi. U svakom slucaju daleko su slozniji od vecine drugih naroda. Pa samo pogledaj kroz sta su oni prosli i opet ih ima i opet im niko nista ne moze. Koje su oni golgote, masakre, logore, poksrtavanja itd. prolazili i opet ih ima. Za nevjerovati. :shock: Mislim da cu studirati Jewish Studies, samo da vidim kako to uspjevaju uraditi. Kod nas je dobro ako druga generacija ima ikakve veze sa Srbijom a kod njih dvadeseta generacija zna da su Jevreji i da trebaju pomagati druge jevreje i Izrael. Cudo od naroda. Mislim da su nesto kao 38% Americkih nobelovaca, Jevreji. :shock: Stvarno cudo od ljudi!


Slažem se. Ali recimo da sam na američkom forumu upoznao ženui ioz Crne Gore, iz Boke, koja tvrdi da je Srpkinja, iako je roditelji nisu naučili reč Srpski, a on apeva u crkvenom horu iako ne zna Srpski. Dosta je takvih Srba.

Inače složniji su Izraelci i drugi jevreji jer su okruženi 100 puta brojnijim neprijateljem. divim im se nema šta. Maa, kažem ti postoji velika podvojenost među njima. Liberalni jevreji su optuživani od Izraelaca da podržavaju muslimane. Tako su u SAD liberalni Jevreji oko Klintona podržavalki Muslimane na Balkanu a u isto vreme, kako se tvrdi MOSAD podržavao Srb eu Bosni, a Šaron bio direktno na srani Srbije 1999.
 
serb_pagan:
koji to moji? ko se rukovao sa "tudjmanovim generalima i shiptarskim teroristima"??? sad vec pricash kojesta...

p.s. i ne moras da se trudis da me imresioniras citatima svakog knjizevnika ciji opus poznajes...osim ako je namenjeno publici...vidi se da si dojaja nacitan i pametan...aje

Покојни Стамболић са Изетбеговићем (снимала Суша, БГ-круг, ГСС и цео антиратно-профитерски Београд је стао у тај бус за муслиманско Сарајево, у којем тада Ћело и Цацо силују српске девојке и кољу српске старце по подрумима). Екипе из "мировних" организација у БГ са Туђмановим генералима (Тухељске Топлице, нека 1993-94). Чеда и Наташа Мићић са шиптарским терористима пре пар месеци. Треба још?

Фор д рекорд; Ђики је тад био код Радована, а ви га данас постхумно уписујете у усташку младеж, брука...
 
Alekasandar2:
Slažem se. Ali recimo da sam na američkom forumu upoznao ženui ioz Crne Gore, iz Boke, koja tvrdi da je Srpkinja, iako je roditelji nisu naučili reč Srpski, a on apeva u crkvenom horu iako ne zna Srpski. Dosta je takvih Srba.

Inače složniji su Izraelci i drugi jevreji jer su okruženi 100 puta brojnijim neprijateljem. divim im se nema šta. Maa, kažem ti postoji velika podvojenost među njima. Liberalni jevreji su optuživani od Izraelaca da podržavaju muslimane. Tako su u SAD liberalni Jevreji oko Klintona podržavalki Muslimane na Balkanu a u isto vreme, kako se tvrdi MOSAD podržavao Srb eu Bosni, a Šaron bio direktno na srani Srbije 1999.

Pa da, al' i ti liberalni Jevreji podrzavaju Izrael. Naravno svaki narod ima bagre medju sobom...

Sto se tice te zene...Ona je ipak izuzetak. :-(
 
Sunchaser:
Покојни Стамболић са Изетбеговићем (снимала Суша, БГ-круг, ГСС и цео антиратно-профитерски Београд је стао у тај бус за муслиманско Сарајево, у којем тада Ћело и Цацо силују српске девојке и кољу старце по подрумима). Екипе из "мировних" организација у БГ са Туђмановим генералима (Тухељске Топлице, нека 1993-94). Чеда и Наташа Мићић са шиптарским терористима пре пар месеци. Треба још?

Ih pa onda kapa dole braci iz JSO. :D Nisam znao to za Stambolica. :evil: Trebali su ga nasi snajperisti cepiti u glavusu da danas nevini ljudi ne came u zatvoru. :-(
 
Децо, ви очогледно не знате да су сви који су се '90-их налазили у опозицији у ствари Стамболићеви пулени који су заједно са њим пукли на чувеној Осмој седници.
Схватите већ једном- на политичкој сцени Србије не постоје демократски орјентисани појединци нит постоји десница. Све го комуниста.
 
Alekasandar2:
NVO=STORMFRONT=SOROŠ

Banda liberalna! (naravno izvinjavam se, iz lepog vaspitanja prisutnima na forumu, mislio sam na globalne Liberale)

Брате, добра ти једначина. Ево како врли клинтонисти окупљају "руску опозицију", од тамошњих свилановића до наци-кловнова типа Баркасова и Лимонова (све у борби "демократа" против "злог Путина", наравно). Па онда и врли либерал Холбрук седи са скинхедима за асталом... Ево линка (мада, опет, ко зна који срБски патриЈотски домаћин је ово ставио у Вашингтон Пост, рећи ће нам талибанска посада овог форума).

Опширније о пајтању Клинотонових интернациста из САД, и нациста из Русије, овде

Контам да Џулија (као ни остатак Фронтпејџ-екипе), не воле нарочито Рамонда, али сложиће се с овим текстом сигурно...
 
Јомини, ти имаш године, дај ми једног који није оригинални стамболићевац или да није протежиран од истих. У ту категорију спада и Чеда, који је почео као фашиста мусолинијевско-пајкићевске провенијенције а сасвим логично завршио као комуниста.
То им је стандардна релација.
 

Back
Top