neonacisti u beogradu nasrcu na strane turiste
Strana 1 od 24 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 592

Tema: neonacisti u beogradu nasrcu na strane turiste

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Angry neonacisti u beogradu nasrcu na strane turiste

Beograd -- Grupa skinheda pretukla dvoje izraelskih državljana na sinoćnjem koncertu na stadionu Tašmajdan. Reakcija države.

Jariva Avrama i Bojanu Petković pretukli su skinhedi, koji su nosili nacističke majice i pevali nacističke pesme. Ono što možda još više zabrinjava jeste i podatak da pripadnici policije, koji su se nalazili na stadionu, nisu ništa uradili da pronađu izgrednike.

Odlazak na neki beogradski koncert za strane državljane, a pogotovo za državljane Izraela, mogao bi biti veoma opasan. Upravo to su na svojoj koži osetili dvoje izraelskih državljana, kada su, nakon predivne dve nedelje u našoj zemlji, kako su rekli, otišli na koncert na Tašmajdanu.

Umesto da uđu na stadion, na stepeništu su naleteli na grupu skinheda: "Opkolili su nas i pevali mi 'Aušvic Aušvic'. Vikali su mi da sam prokleti Jevrejin i pitali me da li znam šta je moja zemlja uradila vašoj. Vikali su: Idite u Nemačku. Onda je moja prijateljica prišla i počeli smo da bežimo, ali su nas sustigli i krenuli da nas krvnički udaraju. Mene su udarali po glavi, a jedan me je pesnicom udario u oko. Udarali su i moju prijateljicu. Bilo je jezivo", priča Jariv Avram.

Počeli smo da bežimo, ali su nas opet opkolili i počeli da nas tuku. Njega su tukli po glavi i telu, a mene su šutirali. Nekako smo uspeli da pobegnemo do policije", kaže Bojana Petković. Pretučeni Jariv Avram završio je sa ušivenom arkadom, a njegova prijateljica sa modricama. O ovom incidentu je obaveštena i izraelska ambasada u Beogradu.

marlоn
    Guest

Podrazumevano Re: neonacisti u beogradu nasrcu na strane turiste

nije u redu naravno....to su dileje sa tasa koje sede zadnjih 5 godina tu svako vece...inace moj drugar u minhenu, jedne veceri se kasno vracao iz bioskopa i naleteo na slicne...isti rezultat. il' je ovo u kontekstu da su srbi neonacisti i da je ovde fasizam ?

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio marlоn
    nije u redu naravno....to su dileje sa tasa koje sede zadnjih 5 godina tu svako vece...inace moj drugar u minhenu, jedne veceri se kasno vracao iz bioskopa i naleteo na slicne...isti rezultat. il' je ovo u kontekstu da su srbi neonacisti i da je ovde fasizam ?
    Naravno da nije, a nema potrebe da se postavlja ovakvo pitanje. Kada bude bar neka naznaka ka tome, onda ok, ali ovako.... Bezveze.

marlоn
    Guest

ma kreteni bre pijance po celu noc i maltretiraju svakog ko prodje mogo je i pokojni kalajic da prodje prebili bi ga ... 'ebiga zalutas u nepoznatom gradu i naebesh ko zuti...

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Stoka. Jos kad bi ih vidio sa kukastim krstom na jednom a dvoglavim orlom na drugom ramenu, dolazilo mi je da ih pobijem na mjestu, al' nas zakon stiti i takvu stoku. Mjesto sto tuku Jevreje bolje bi im bilo da nesto nauce od njih, jer su to uglavnom sve manijaci koji nisu knjige u zivotu procitali. Pa ta stoka nije ni Mein Kampf procitala a prodaju se za neke naciste! Pitam se gdje je sad Zandarmerija, kada treba? Vjerovatno opet gledaju gdje navijace da istuku!

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

ovako nesto se i moglo ocekivati,narocito stoga sto su srpske vlasti ucinile veoma malo posle napada neonacista na ucesnike tribine u novom sadu...
    gro tzv."patriotskih" organizacija (obraz,dveri srpske,svetozar miletic) su tada stali u odbranu neonacista,govoreci kako su oni "rodoljubi",te kako "soroshevci" hoce da zabrane "mislecu i rodoljubivu"srpsku omladinu...naravno,svako sa iole pameti je mogao da pretpostavi da ce tolerancija i odobravanje extremne desnice pre ili kasnije rezultirati maltretiranjem svega sto se protivi shvatanjima praznoglavih banda celavih kretena...

uzgred,evo nekih reakcija tzv.skinheda
    http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=322476
    Poslednji put ažurirao/la serb_pagan : 28.08.2006. u 23:11

marlоn
    Guest

eto jom bolduje i kaze da nije to a ispade da jeste...laku noc.

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pagan je to poslednjim postom povezao sa pojedinim organizacijama i nije generalizovao... Pusti to...

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

pa naravno da se u srbiji tolerishe i pospeshuje fashizam..to samo onaj ko ne zeli ne vidi...kada su ljudi govorili da nacisticke organizacije treba da se zabrane,svi su skocili kao opareni "pa to su patriote,pa deca,pa oni vole srbiju" bla-bla...tolerancija dovodi do ovoga i dovesce do sto puta gorih stvari ukoliko se tom zlu ne stane na rep...

marlоn
    Guest

aj ovako ja kazem da ce do sutra u ovo vreme da bude ono sto jedino moze da bude... kvota 1.35....

sad stvarno laku noc

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio serb_pagan
    ovako nesto se i moglo ocekivati,narocito stoga sto su srpske vlasti ucinile veoma malo posle napada neonacista na ucesnike tribine u novom sadu...
    gro tzv."patriotskih" organizacija (obraz,dveri srpske,svetozar miletic) su tada stali u odbranu neonacista,govoreci kako su oni "rodoljubi",te kako "soroshevci" hoce da zabrane "mislecu i rodoljubivu"srpsku omladinu...naravno,svako sa malo pameti je mogao da pretpostavi da ce tolerancija i odobravanje extremne desnice pre ili kasnije rezultirati maltretiranjem svega sto se protivi shvatanjima praznoglavih banda celavih kretena...

uzgred,evo nekih reakcija tzv.skinheda,koje su obraz i dveri proglasili za ideal "patriota"..

Nista novo.

Domaćin L.1 (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2006.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    87

Je pagane,pa ti si večito anti-protivan.
    Naravno događaj je za svaku osudu.kretena ima svuda.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

pa naravno da se u srbiji tolerishe i pospeshuje fashizam..to samo onaj ko ne zeli ne vidi...kada su ljudi govorili da nacisticke organizacije treba da se zabrane,svi su skocili kao opareni "pa to su patriote,pa deca,pa oni vole srbiju" bla-bla...tolerancija dovodi do ovoga i dovesce do sto puta gorih stvari ukoliko se tom zlu ne stane na rep...
    Naravno da treba zabraniti fasisticke organizacije. Da zapocnemo sa Kurvama u Crnom i Fondom za Humanitarno Pravo!

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

aj ovako ja kazem da ce do sutra u ovo vreme da bude ono sto jedino moze da bude... kvota 1.35....

sad stvarno laku noc
    iskeno se nadam...da ce zavrsiti kao njihove kolege iz novog sada,sa sve kamerama i kapama na glavi...

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio L.1
    Je pagane,pa ti si večito anti-protivan.
    Naravno događaj je za svaku osudu.kretena ima svuda.
    Naravno. Glas razuma. Hvala druže.

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio UofC
    Naravno da treba zabraniti fasisticke organizacije. Da zapocnemo sa Kurvama u Crnom i Fondom za Humanitarno Pravo!
    molim moderatora da reaguje na nedolicno pominjanje istaknutih NVO aktivistkinja u ovako odvratnom kontekstu...

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

molim moderatora da reaguje na nedolicno pominjanje istaknutih NVO aktivistkinja u ovako odvratnom kontekstu...
    Istina boli!

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

skinhede, pohvatati, premlatiti, i otpraviti za Jasenovac i Aušvic da vide šta su njihovi idoli radili Jevrejskom i SRPSKOM narodu. Srbi su bili žrtve u Aušvicu!
    bez milosti za neonaciste. Meni su oni ista govna koja su došla sa zapada kao i pobornici homoseksualizma, i kao zlo Islamofašizma sa istoka. Ista banda, svi finansirani Soroševim fondom!

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Alekasandar2
    skinhede, pohvatati, premlatiti, i otpraviti za Jasenovac i Aušvic da vide šta su njihovi idoli radili Jevrejskom i SRPSKOM narodu. Srbi su bili žrtve u Aušvicu!
    bez milosti za neonaciste. Meni su oni ista govna koja su došla sa zapada kao i pobornici homoseksualizma, i kao zlo Islamofašizma sa istoka. Ista banda, svi finansirani Soroševim fondom!
    Zasto dzaba trositi pare na obrazovanje te bagre? Metak u celo i problem rjesen. To su ionako izgubljeni slucajevi.

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne znam o kome je reč..?

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

NVO=STORMFRONT=SOROŠ

Banda liberalna! (naravno izvinjavam se, iz lepog vaspitanja prisutnima na forumu, mislio sam na globalne Liberale)

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

ne lupetaj...svako ko poznaje barem jednog pravog naci skinheda zna da oni nikakve veze sa bilo kakvim fondovima nemaju,i da sve sto rade rade iz svog licnog besa i frustriranosti...
    molim jominija da reaguje na ove jadne i pateticne pokusaje skretanja sa teme

Ističe se Kohen (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    67

Brate, ovi ko da su neki od nasih prikana sa "krstarice"...........mnoogo mi lici ne neke likove , koji se i ovde oglasavaju

Gomnanu motku u ruke, pa udri kloshare, po chelavim glavama........to je vrlo efikasan i oproban lek za mentole u gomilama..........

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Sta fali homoseksualcima? Ono sto se desilo u Beogradu 2001, cini mi se, je bila sramota. Vecina homica, su normalni ljudi ko ja i ti...Jedan od njih ti je mozda spasao zivot nekad ili pomogao a da nisi ni znao...Naravno ne treba ni onim ekstremima dozvoliti da provode parade. Nek svoj seksualni zivot drze za sebe.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

ne lupetaj...svako ko poznaje barem jednog pravog naci skinheda zna da oni nikakve veze sa bilo kakvim fondovima nemaju,i da sve sto rade rade iz svog licnog besa i frustriranosti...
    molim jominija da reaguje na ove jadne i pateticne pokusaje skretanja sa teme

Nije tacno. Imaju oni poprilicne fondove koji uglavnom dolaze od radikalnih desnicarskih grupa iz Njemacke, Austrije, Britanije i Amerike.

Slične teme

1. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 28.05.2009., 11:36
  2. Radikali i Neonacisti
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 25.07.2008., 11:34
  3. Nema viznih olakšica za turiste
    Autor gradac5 u forumu Politika
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 08.05.2008., 00:13
  4. Neonacisti divljaju