SIROGOJNO - ETNO SELO

Ovo je ulaz. Tu se kupuju karte koje su simboličnih 100 ili 150 din., nisam siguran. :)

avgust2006112zj2.jpg
 
Naravno tu je i veverica koja živi na drvetu iznad restorana i gađa goste koji sednu za njen sto, tako da je taj sto (ispod njenog drveta) uvek prazan.

avgust2006god105gg4.jpg


PS: I nikako neće da stane da se slika, već stalno beži. :)
 
kod mene u selu vidjam takve stvari svaki dan, ukljuchujutji i pitu i poncho koji je moja baka pravila :p chak sam do pre par meseci imala svoju slamaricu na kojoj sam spavala - ne postoji ni jedan udobniji krevet od toga verujte mi na rech... jedino zashto je sirogojno lepshe od moje kutje jeste chinjenica da nema modernizovanih objekata okolo i shto je sve sredjeno cakum pakum... i stvarno je prelepo... bila sam i odushevila se... josh jedna stvar koju tamo preporuchujem je slatko sa shumskim jagodicama... i naravno prshuta...
 
ja bila tamo, i do one crkve brvnare, ali neka kiša padala nisu fotke ništa posebno....i u pravu je šejdi, bila neka do yaya tunika crna...baš mi krivo što nisam kupila, nimalo nije ličila na sirgojno - fazon :)

ćuj, stari, baš im je neko uskislo ime SIR-O-Gojno - ko neki naduti sir, pokvareni :mrgreen: Ali muzej pod otvorenim nebom zaisat vredi! Jesi bio u Šarganu? :) Možda mogu te slike da nađem...
 
Betty:
ja bila tamo, i do one crkve brvnare, ali neka kiša padala nisu fotke ništa posebno....i u pravu je šejdi, bila neka do yaya tunika crna...baš mi krivo što nisam kupila, nimalo nije ličila na sirgojno - fazon :)

ćuj, stari, baš im je neko uskislo ime SIR-O-Gojno - ko neki naduti sir, pokvareni :mrgreen: Ali muzej pod otvorenim nebom zaisat vredi! Jesi bio u Šarganu? :) Možda mogu te slike da nađem...

U Šarganu sam bio prošle godine, ali se nisam vozio vozom - bila neka ekskurzija. Posetio sam Kusturicino etno selo, ali Sirogojno mi se mnogo više sviđa. Mislim, lepo je kod Kusturice, ali ovo je bre pravi muzej.
 

Back
Top