umalo se ne udavih

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
ovaj dogadjaj se desio 15. avgusta
posto se kupam polovinom svakog meseca tog dana sam se plaknuo
ali avaj
posto sam neiskusan u tusiranju tus se otrgao kontroli
ko da je sam djavo usao u njega
a morao sam da sperem sampon sa glave
i krenem ti ja tako kad mi upade vode u usta i zagrcnem se
bilo malo krklj krklj
umalo se ne udavih
srecom kao mali sam gledao bejvoch pa sam sam sebe spasao sigurne smrti
malo je bilo nezgodno oko davanja vestackog disanja ali sam ono kad se stave ruke na pluca odradio velemajstorski
jel se desilo nekome nesto slicno
 
uvek kad vidim temu koju si ti otvorio,pomislim koja glupost je sada!
Inace bogami opasan je taj tus!Ali izborio sam se sa njim nekako!
Ima dva slucaja
1.Ja se pripremam za kupanjac,i ono pustim vreo tus da tece po kabini da malo ugreje kabinu ,i ono kad sinku u velikom mlazu a meni slucajno bila otvorena usta,te me je opekla po telu te sam se zagrcnuo,zaustavial mi vazduh,ispljunuh je jer srecom bio sam pored ceseme pa mal osam i povratio!
2.Sampon za ksou,Svi pricaju kako pece kad udje u oci,i ja u to nista ne veruejm!stavim ja sampon na glavu ,i kad sam poceo da ga spiram i ono ulete mi u oci,poceo sam da vristim od bola,sestra me je vodila za ruku po kuci,pola sata,nisam oci mogao otvoriti!
Kazem ja opasan je ta kada!
 
banegad:
ovaj dogadjaj se desio 15. avgusta
posto se kupam polovinom svakog meseca tog dana sam se plaknuo
ali avaj
posto sam neiskusan u tusiranju tus se otrgao kontroli
ko da je sam djavo usao u njega
a morao sam da sperem sampon sa glave
i krenem ti ja tako kad mi upade vode u usta i zagrcnem se
bilo malo krklj krklj
umalo se ne udavih
srecom kao mali sam gledao bejvoch pa sam sam sebe spasao sigurne smrti
malo je bilo nezgodno oko davanja vestackog disanja ali sam ono kad se stave ruke na pluca odradio velemajstorski
jel se desilo nekome nesto slicno
Bane, mornaricka foko nasa!!!
:D:D
Ja moj tus uvek drzim cvrsto...

:D:D
 
pirattik:
@ banegad
pa jel znas ti koliko je trebalo evoluciji da od majmuna napravi coveka a ti, vidi sta radis!
Nemoj ti baneta da diras... Mozda i jeste majmun, ali je zato najbolji od svih :D :p

Nego, je l' je zapelo nekom nekad crevo od tusha oko vrata? ja se okliznuh na sapun i krk... Sva sreca pa se nisam sam tushirao! :lol:
 
Krenem da se umivam jedno jutro,i shishti voda iz zida,..odustanem,zovem majstora,dodje,...kaze,da vidim ja to,...pipne cev samo malo,kad je shibnula vrela vodurina njemu po faci,...brate mili,sad sam mogla biti najruznija osoba na forumu.... :lol: :lol: Spasao me chovek sigurnog rugla.. :p
 
He... nije se shaliti vrelom vodom.
Ja sam par meseci imao sjebanu kozu desne podlaktice, jer je crevo na tushu puklo dok je ovaj bio otshrafljen do maximuma na vruce (toliko vruce da je izlazila vishe para iz tusha nego voda, ne pitajte me sta sam radio).
Naredne dve godine mi je to mesto bilo vidno drugachijeg pigmenta, a i danas josh uvek moze da se vidi da je koza nesto pretrpela. Sreca da sam na vreme gurao ruku pod ladno, inache bih sad sasvim sigurno imao oziljak tu.
 
Peta W.:
Ja volim paukove..vishe se plashim plinske boce.. :evil:

Uuuu,...kako ne volim plinsku bocu,kad mi neko kaze da mu auto ide na plin,..odo ja busom :lol: A i na gajbi imam sporet na plin,ali sam izbacila bocu kako sam je videla...Shlog me strefio :shock: JA da poginem na spavanju,...a neeee,...to jos necete citati u novinama... :lol: :lol:
 

Back
Top