Na skadaarskoj rivijeri boravi 5 % više turista nego u istom periodu prosle godine
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Na skadaarskoj rivijeri boravi 5 % više turista nego u istom periodu prosle godine

Početnik
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Talking Na skadaarskoj rivijeri boravi 5 % više turista nego u istom periodu prosle godine

Trenutno na skadarskoj rivijeri boravi ukupno 5% više turista nego u istom periodu prosle godine.
    Ovogodišnju sezonu definitivno će obelezitiiti masovan povratak inostranih gostiju na Albansko primorje, a sudeći prema podacima skadarske turističke organizacije najveću popunjenost kapaciteta beleže hotelijeri.

marlоn
    Guest

Podrazumevano Re: Na skadaarskoj rivijeri boravi 5 % više turista nego u istom periodu prosle godine

fino...jes pitao drashka...i...

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Na skadaarskoj rivijeri boravi 5 % više turista nego u istom periodu prosle godine

Kazu da ce najpoznatija Albanska rok-folk-pop-hip-hop grupa-"Karici 15" nastupati u najpoznatijem Albanskom hostrelu s pola zvezdice-Skenderbeg Rugovi.

Ističe se Eraserhead (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

kad već pomenu Albansku obalu, sa više strana sam čuo da je ona možda najlepša na jadranu i da su italijani pokupovali čudo božije tamo tako da se može i tamo očekivati turizam.

marlоn
    Guest

cuo sam i ja da su kupili foke....

Početnik
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Na skadaarskoj rivijeri boravi 5 % više turista nego u istom periodu prosle godin

Citat Original postavio marlоn
    cuo sam i ja da su kupili foke....

Slične teme

1. Prošle godine u Hrvatskoj 14% više turista iz Srbije
    Autor ljubo_001 u forumu Politika
    Odgovora: 141
    Poslednja poruka: 01.03.2009., 11:25
  2. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.03.2008., 14:41
  3. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 28.08.2006., 21:22
  4. Odgovora: 5