HIM

pa moras da priznas da je to ipak malo muzika za malu decicu. kao fol tu nesto six six six a u stvari malo foliraju. ali volim ih, sta da radim
 
slusala sam ih bas dosta godinu i po dana...ali su me sa Deep shadows etc. ubili u pojam...

Kao sto je neko vec napisao-prva dva su odlicna (odnosno, vec je drugi manje dobar od prvog), treci je prosecan(sve pesme su la-la-nja-nja sem Love you like I do), cetvrti bolji od treceg...
 
Ma da, Deep Shadows...je cist promasaj...zalim sto sam uopste kupila taj CD, ovaj cetvrti album jeste bolji od predhodnog ali ne moze da se meri sa Razorblade Romance. Sumnjam da ce band uraditi nesto dobro narednih godina.
 
Malo su se obljutavili i presli u potpuno MTV pravac. Nije to dobro. "Romance" im je bio super album, mada ni "Lovesongs" nije za bacanje. "Shadows" ima lepe melodije i... moja sestra od sest godina ga obozava i pevusi dok ide u obdaniste. Cini da se zapitam ZABOGA GDE JE NESTAO TVRDI ZVUK????????
 
Nisu losi, imam sve albume, ali to ne znaci da ih euforicno obozavam. Meni su sasvim opustajuci. Zanimljiv je onaj Valov hermafroditni imidz.
 

HIM su najbolji bend na svetu,obozavam ih.
Album Greatest lovesongs vol.666 je najbolji,ali i razorbla de romance je sjajan.Deep .... je veoma los,uopste mi nije jasno sta se to dogodilo sa njima da izdaju takav album,ali sa love metalom se prilicno vracaju dobrom prepoznatljivom HIM zvuku.
Ville je fenomalan.
Da li neko zna da li planiraju da nas posete u skorijoj buducnosti?
 
na BAND!!!


Ali, ko je frontman? Kao sto je Kurt Cobain=Nirvana, Bob Marley=Wailers, Jim Morisson=Doors, Ville Valo=HIM
 
:arrow: imaju lepe pesme mnogo su tuzne ali ne mogu da slusam onog ikompleksiranor pedera od valoa.Voleo sam grupu dok nisam saznao da je operisao usne i kukove kako bi vise izgleda kao zensko. :? :? :? :?
 
Ja mislim da je HIM odlican bend, i da je zbog Villae bolji nego sto jeste... Svidja mi se njegov, stil, mislim ne oblaci se on tako bezveze, tek da se uvuce nekom, ima svoj fazon, i mislim da mu je album Razorblade Romance najbolji... 8)
 
Bruce Dickinson:
:arrow: imaju lepe pesme mnogo su tuzne ali ne mogu da slusam onog ikompleksiranor pedera od valoa.Voleo sam grupu dok nisam saznao da je operisao usne i kukove kako bi vise izgleda kao zensko. :? :? :? :?



NEMOJ DA PRICAS? GDE SI TO SAZNAO? POCINJEM DA SE BRINEM...
 
die_happy:
Moram jos da dodam da mi nije jasno zasto se svi lozite na Ville Valo??? ;) Hocu reci, volite li vi band ili pevaca?

Sto se mene tice oboje!Ustvari volimo pevaca , a kako je pevac u tom bendu onda volimo i bend.Salim se,prvenstveno ih slusam zbog njihove muzike,jer sam ih pre cula nego sto sam ih videla!
 

Slične teme


Back
Top