HITNO potrebna informacija

Hmmmm
moje skromno iskustvo....(posto mi je prva trudnoca-ali sam sedmi mesec)....ne...nemam..i nijedna moja drugarica nije imala tada...a i sada nemaju one koje su trudne-jedna cetvrti druga sedmi mesec....a i cula sam da se to javlja krajem trudnoce...ali pitacu nekoga ko je imao tri porodjaja...pa cu ti reci sutra....
nesto mi to zvuci neverovatno...khm....
samo priroda je cudo.....
ni ja nisam znala da mogu tako jake bolove da imam sada (stomak i kicma) pa imam...grrr
 
da, normalno je. To je najčešće jedan od sigurnijih znakova trudnoće.Mnoge žene ne znaju da ga imaju jer on se najčešće primeti tek pošto se malo jače stisne dojka ili počne sam curiti u kasnijoj trudnoći. Inače, njega imaju i van trudnoće (ne sve) i žene koje su radjale ili imale trudnoću.Pozdrav i srećno
 
E stvarno mi nisi jasna, slusas ovde komentare nas samoukih i iskustva, lepo sam ti rekla da postavis na ginekologiju i Dr ce ti odgovoriti, mislim da je ipak pouzdanija od svih nas zajedno. Ja sam uvek za reviziju, sto da razbijas glavu kasnije kad je bolje da odradis neke stvari na vreme, komplikacije su uvek moguce, pa ne trebaju ti u trudnoci valjda?!
 
Za spontani ne znam nijednu koja posle nije imala reviziju ako je isla kod lekara.
A ova tvoja prica me podsetila na jednu curu koja je mogla da ostane u drugom stanju kako trepne tj. pokrene se pitanje raskida veze, a isto tako i da dobije spontani, a sve u cilju da zadrzi decka sto trudnocom koje ustvari nije ni bilo, sto osecajem krivice i tra la la.
A muski glupi i neobrazovani po tom pitanju, pa mozes da ih vozas.
Ovaj kog ja znam se spasao, al je drugi natrcao
 
Pa Biska u tome je i problem! Mog devera je navatala neka teta, dobro ne baš teta ali starija je od njega, sa detetom od 8 godina, vrlo nesigurnim poslom i garsonjerom u Rakovici, pa je posle mesec dana veze ostala trudna :shock: i kad su zakazali svadbu naprasno imala spontani. Ona dobija mladog, neiskusnog mecu dobrića, koji ima svoj stan u B. jerković, privatan posao, što znači i lovu. Znači obezbedila je svoje dete i sebe.Zbog toga pitam jer su to simptomi koje je ona imala. Meni ga je jako žao i znam da ona folira ali ne znam kako to da mu kažem. Sve u svemu sad je već i malo kasno, svadba je 23. septembra.
 
Interesantno je da i cura o kojoj sam pricala ima devojcicu (vanbracno) koja sada ima oko 8 g, posao je vrlo brzo napustila (radila je u turistickoj agenciji) kad je uhvatila mog prijatelja, a sto se tice stana tada je imala stan na Slaviji koji je delila sa sestrom i njenim deckom. Po njegovoj prici napravila mu je i neke dugove, ali kako je to resio pojma nemam

Ti kazes da je sad kasno jer je svadba zakazana, po meni nije ako je buduca zajednica zasnovana na prevari. Pa ljudi se zaista vole pa im nesto kvcne pred vencanje i batale sve. Ne znam sta da ti savetujem.
Mozda je moguce otkriti i posle nekog vremena da li je trudnoce bilo kao i spontanog. Znam samo (ne znam koliko cu to tacno preneti) da sa svakom trudnocom, bilo da se zavrsi porodjajem ili abortusom grlic materice ostaje malo siri. Ali da te ja ne bi dovela u zabludu, posavetuj se sa ginekologom.

Ne znam sta tvoj dever misli. Mozda je i zaista voli kad posle razloga koji je pokrenuo sve, a dalje ne postoji, ipak nije otkazao vencanje.
Ako je problem da se ne izblamira pred familijom, sta reci, bolje malo blama sad nego problemi kasnije.

Srecno
 

Back
Top