Seks, psihijatar i pacijent

Ja bih svog psihijatra izvadila iz celofana u koji je umotan...mmm...skinula mu onu masku ozbiljnosti...mmm... i pojela ga...mmm...kao cokoladu...
Ali on ne haje... a kaze da sam laksi slucaj... i da je potrebno samo par razgovora i da mi bude dobro... a meni se tako ne odlazi od njega...
 
Borg_Queen:
ne bi bilo zdravo po pacjenta, jer on je od starta u podredjenom polozaju, a kakvi su ljudi tako bi i ostalo....

Mislim da si ovdje izrekla jednu notornu glupost.Po cemu je pacijent u podredjenom polozaju???Da li ti mislis ako neka osoba zaglavi kod psihijatra da joj nedostaje intelekta i osnovno ljudsko pravo o odlucivanju???Mislim da bi o ovome trebala da razmislis malo vise. :D

P.S. Nemojte da mi dirate temperu.
 
Zaljubljivanje neurotičnih pacijentkinja u psihijatre je sasvim uobičajena stvar... međutim, problem je kada se u psihijatra zaljubi manijakalno-depresivna devojka ili pak shizofreničarka... onda je problem... mada, doktor tada ima mogućnost da (ako je riba dobra) da je povalja, a da ona nema pojma šta se desilo... jer nije u mogućnosti da odvaja stvarnost od halucinacija... ko zna koliko su napaljene doce namastile svoje kite na takvim pacijentkinjama... ehehehe...
 
Zmaj_Svevlad:
Zaljubljivanje neurotičnih pacijentkinja u psihijatre je sasvim uobičajena stvar... međutim, problem je kada se u psihijatra zaljubi manijakalno-depresivna devojka ili pak shizofreničarka... onda je problem... mada, doktor tada ima mogućnost da (ako je riba dobra) da je povalja, a da ona nema pojma šta se desilo... jer nije u mogućnosti da odvaja stvarnost od halucinacija... ko zna koliko su napaljene doce namastile svoje kite na takvim pacijentkinjama... ehehehe...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zmaj Svevlade ti imas informacije iz prve ruke. :-D
 
David Coverdale:
Mislim da si ovdje izrekla jednu notornu glupost.Po cemu je pacijent u podredjenom polozaju???Da li ti mislis ako neka osoba zaglavi kod psihijatra da joj nedostaje intelekta i osnovno ljudsko pravo o odlucivanju???Mislim da bi o ovome trebala da razmislis malo vise. :D

P.S. Nemojte da mi dirate temperu.
ne mislim da mu fali intelekt, nego sama chinjenica da pred psihijatrom otkrivash svoje djubre, a suprotna ne, stvara taj odnos... josh jedna stvar sa kojom se jadni psihijatri suochavaju a to je iskushenje moci. znachi nisi razumeo shta sam tela da kazem...
 
Mislim da si ovdje izrekla jednu notornu glupost.Po cemu je pacijent u podredjenom polozaju???Da li ti mislis ako neka osoba zaglavi kod psihijatra da joj nedostaje intelekta i osnovno ljudsko pravo o odlucivanju???Mislim da bi o ovome trebala da razmislis malo vise.

Видиш, ја бих пре рекла да си ти лупио ноторну глупост!
Није у питању ни интелект ни људско право о одлучивању!
Ако је девојка БОЛЕСНА (а ти си чак и дао дијагнозу нимфоманија- болесна, ненормална жеља за сексом), онда не одлучује ОНА него њена болест!

Ниједан нормалан и здрав лекар-психијатар (а мислим да морају бити здрави да би радили тај посао) не би себи дозволио да изгуби право да се бави тим послом само зато што испред себе има згодну и привлачну болесницу!


То што би ти креснуо све што лети, не значи да и други људи тако размишљају.

(Увек ме запањују мушкарци који мистификују однос пацијенткиња-гинеколог, пацијенткиња нимфоманка-психијатар, ученица-професор....и слично... Веруј, већина људи одговорно раде свој посао и разликују приватни живот од посла, а само болесни умови ту виде нешто недолично!)
 
Hellen:
Видиш, ја бих пре рекла да си ти лупио ноторну глупост!
Није у питању ни интелект ни људско право о одлучивању!
Ако је девојка БОЛЕСНА (а ти си чак и дао дијагнозу нимфоманија- болесна, ненормална жеља за сексом), онда не одлучује ОНА него њена болест!

Ниједан нормалан и здрав лекар-психијатар (а мислим да морају бити здрави да би радили тај посао) не би себи дозволио да изгуби право да се бави тим послом само зато што испред себе има згодну и привлачну болесницу!


То што би ти креснуо све што лети, не значи да и други људи тако размишљају.

(Увек ме запањују мушкарци који мистификују однос пацијенткиња-гинеколог, пацијенткиња нимфоманка-психијатар, ученица-професор....и слично... Веруј, већина људи одговорно раде свој посао и разликују приватни живот од посла, а само болесни умови ту виде нешто недолично!)

E, ako si mu rekla!!! To samo u američkim lakim komadima ima, vala!
 
Slazem se sa BQ i ne mislim da na terapiju idu samo odredjene grupe ljudi. Na terapiju idu ljudi sa razlicitim problemima, razlicitog obrazovanja, satusa, etc..
Poverenje je baza svakog odnosa psihijatar-pacijent(da ne upotrebim merkantilisticki termin klijent). A narusavanje te baze je opasna po pacijenta.
Pacijenti/kinje se mogu lako zaljubiti u svog terapeuta, zato sto ga najcesce idealizuju, jer je to osoba koja nas ne osudjuje, koja nas razume, i kojoj priznajemo ono sto ne priznajemo ni sami sebi..
 
Psihijatar prepisuje farmakološka sredstva, šalje kod psihologa, kod psihoterapeuta, upućuje u odgovarajuće ustanove i prati stanje pacijenta. Verbalni psihoterapeutski uticaj psihijatra je u manjoj meri. Obično je zatrpan poslom i teško da će da razmišlja o zloupotrebi položaja u zadovoljenju seksualnih nagona. Poznato je da pacijent ume da se vezuje za psihoterapeuta. Kako god bilo, ako se ostvari ljubavna i seksualna veza u ovom slučaju, dolazi do narušavanja autoriteta koji je potreban kod psihoterapeutskog uticaja. Nije čak preporučljivo ići na psihoterapiju kod psihoterapeuta koji je bliski prijatelj.
Neko pomenu smtnu kaznu (ne znam da li to spada u predizbornu kampanju). Da li bi ona trebala da bude sprovedena i kada je ženski psihijatar u pitanju? Da proširimo to i na psihoterapeute? Pretpostavljam da su obične siledžije povlašćene i da za njih ta kazna ne bi trebalo da važi.
Međutim sa smrtnom kaznom ne možemo u EU. Šteta.
Ako je ovo već deo predizborne kampanje moramo znati koja je stranka u pitanju.
 
David Coverdale:
A sta fali da psihijatar ozeni pacijenta???I to je ljubav.

Pa, ne fali nista. Ako vec dodje do braka, pretpostavljam da je pacijent (u medjuvremenu)ozdravio. Zar bi se iko (a psihijatar pogotovo) ozenio sa lujkom samo zbog sexa?
Ili mozda gresim... sto mislim da se muskarci ne zene prvenstveno zbog sexa? :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top