KINESKI CUBASTI PAS

Ne stizem da postavim slike.:rumenko:Imam 6 malih kuca....:DNija to lako,samo da znate.Treba se izmaziti i izljubiti sa svima njima,:zag:pa ne zaboraviti na Fibi,i ona naravno trazi paznju,:ljubomoran:,onda moj novi decko:telefon:..Planirala sam za vikend da ukljucim kameru,pored svakodnevnog fotografisanja,da se beke snimaju.Vec su malo porasli,pocinju da besne i laju (jaooo,ti pokusaji lajanja su stvarno da se covek iskida od smeha :zcepanje:).Postavicu snimak da vidite kako su sasavi.:orkestar::zurka:

Mama Fibi ljubi svoga sincica Ozzy-ja
2in61x.jpg
 
Fotke su super, mnooooooooogo su slatki:heart::heart::heart:

Nažalost ne mogu se pohvaliti da poznajem rasu:rumenko: ali sam im se oduševljavala i na budimpeštanskim izložbama, nekada davno... Pitam se kakvog su karaktera?

:)
 
Jos jednom,hvala svima na komplimentima.:D
Kada je karakter Kineskih Cubica u pitanju osnovno je da su to psi jako privrzeni svome vlasniku.:zag:Vrlo su aktivni,obozavaju da se igraju,oprezni su i veoma lajavi (barem oni koje ja poznajem :whistling:).To sto vole da laju ne znace da su zli i da bi povredili nekoga.Ne!Oni su ustvari malo zvonce koje vam najvljuje goste,pre nego li gost pritisne pravo elektricno sam sebe da najavi:zcepanje:.Takva je moja Fibi.:heart:Sada je specijalno na oprezu jer ima stence.Umalo da zaboravim-ovi psi su i jako hrabri iako su ovako maleni i odaju utisak krhkog i neznog psa.Ako bi neki pas,cak i dosta veci,krenuo da napadne Cubica,budite sigurni da Cubic nece bezati vec ce uzvratiti istom merom (opet ja kazem,oni koje poznajem).Fibi se prosle godine zaletela i napala vucijaka,muzijaka,koji je hteo da se igra sa njom,ali je bio malko nespretan pa je Fibi,posle pola sata rezanja i teranja istog "pukao film".Zamalo pa da ga ujede.Pas je potpuno ostao u soku.:eek:Mi,da ne pricam....:eek:
Spoki i ja u zagrljaju:cmok2:
http://
2qas7rk.jpg
 
Nemam bebu,mlekce u flasici je bilo za stence.Oni su isto bebe samo ne moje nego Fibine.:DDohranjivali smo ih malo obzirom da ih je 6,pa nismo bili sigurni jesu li pojeli dovoljno mleka.Sada jedu granulice.Tu smo fazu prosli.:super:
 
Pozdrav svima od nas-Fibi,6 beka i Jelene.
Nase beke su malo porasle...:orkestar::zurka: Potpuno su neodoljivi :heart:
20961b5.jpg
10x4rrk.jpg


Ovako su beke stigle kod mame i tate.Ovo im je bio prvi izlazak iz naseg stana.Cim smo stigli,svi su se pogurali napred da izadju.Samo,niko nije smeo prvi na "nepoznat teren"...:zcepanje:Mnogo su bili slatki.Naizmenicno su gurali jedno drugo.Na kraju je prva izletela najmanja zenkica Poppy.Hrabro,moje srce slatko....:heart:Posle su svi izleteli na siguran teren kao iz katapulta.:mrgreen:
6r65jo.jpg
1z2ocn4.jpg

53pq9z.jpg
15n6ji1.jpg


Posto su izleteli napolje,nastao je opsti bes i igranje.:zurka:E,to je malo teze slikati.Evo kako na kraju svega-spavaju.:heart:Isto tako sasavo kako se i ponasaju....:aha:
9jiog4.jpg


Sutra dobijaju "pracke" za usi.Postavljamo slike obavezno.:bye:
 
Poslednja izmena:
Prackasti golaci su jos malo porasli.I spremni su da nadju novo drustvo.Fibi i ja cemo to jako tesko podneti.:sad2:Bas smo se vezali za njih...:rida:
Evo par novih slikica da vidite kako su izrasli u male,lepe psice.:super:Sada im je 11. nedelja...:heart:
ve4180.jpg
2058ilk.jpg

2n891yh.jpg
11wdf2x.jpg

1zegx1i.jpg
ibmbdw.jpg
 

Back
Top