KINESKI CUBASTI PAS

Drago mi je ako su ti moje informacije pomogle.:bye:Javljaj nam kako Rina napreduje,a ja i Fibi cemo,po mom diplomskom,postaviti slicice pa ces videti kakav je ona sasavi "kinescic".Pozdrav za tebe i Rinu od Jelene i Fibi iz Cacka:zag:
 
OK Perina hvala, ma na ovoj slicici se ne vidi pas lepo pa sam zato pitao, ma verujem da ce sve biti ok u ostalom idi na sajt http://www.malizmaj.co.rs/MALIZMAJ/CC_page.htm pa uporedi pse tako ces najbolje znati. Kod nas samo Zorica odgaja kineste cubaste // kukmaste a ona nesto ovde nije aktivna ja ti preporucujem Balkan Kinology forum registuj se tamo je l je tamo tema malo aktivnija i njene sestre koje joj pomazu u uzgajanju su tamo aktivne, pa tamo postavi pitanje u vezi svege verujem da ce im biti drago da ti odgovore
 
Fibiiii:heart:
Moja ljubav,sreca i obozavanje.:zag:
 

Prilozi

  • SDC10142.jpg
    SDC10142.jpg
    16,6 KB · Pregleda: 25
Poslednja izmena:
"Mmmmm,mirise ruckic...":zcepanje:
Steta sto nisi imala prilike da ih vidis negde uzivo.Oni su psi izuzetnog karaktera,vrlo aktivni,uvek spremni za akciju i ludijanje.Jako su druzeljubivi i izuzetno strpljivi sa decom.:heart:
Nazalost,zbog visoke cene stenaca kod nas u Srbiji vrlo su retki.:sad2:
 
Poslednja izmena:
Sto sam smotana sa ovim postavljanjem slika...:roll:Nevermind,otvoricu joj albumcic pa cu lepo sve da postavim.
Cena stenaca je odprilike svuda ista.Kod nas odgajivacnicu u Srbiji jedino ima G-dja Dragic,ima ih i u Hrvatskoj i Sloveniji.Ja sam kontaktirala i neke odgajivacnice po Evropi,po mom misljenju "Roxy's Pride" trenutno ima najbolje pse,posto sam resila Fibicu da uzmem decka,da ne kazem muza.:zper:Cene su slicne-golokoza stenad su od 1300-1500 evra a powderpuff od 500-1000.
Jedino ako je stene pet quality,onda moze biti i manje.
 
Fibino pravo ime je IRIDA MALI ZMAJ :heart:Ona i Ignis su brat i sestra iz I legla (mama Erakhleia Avokaduh a tata Moonswift Swaloow Indigo).:zag:Ignis je vec otisao kada sam ja dosla kod g-dje Zorice po Fibi,tako da ga nisam videla.Super,vec je postao JCH:klap::heart:Veliki poljubac za Ignisa od mene i Fibi.Mi idemo na prvu izlozbvu 20.septembra pa mozda i Fibic osvoji neku titulicu.Kaliopi je isto medena mada smo mi malo pristrasni prema braticu.Malooo...:whistling:
 
Poslednja izmena:
Ne mogu na slici da oredim,muzijaci su po pravilu veci od zenkica.Nije sigurno premasio dozvoljenu visinu jer ne bi mogao da bude JCH.Verovatno je negde oko 34-35 cm.Mnogo je sladak.:heart:Nije sto je Fibin bratic:whistling::zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Ignis je Fibin bata!!!! :)
pa zdravo familijo :)
bas mi je milo da smo vas nasli, seka je premedena!

_Look_Of_Expectancy_
Ignis je mali, u skladu sa standardom, 32 cm :)
evo ga na slici iza kaliope, njih dvoje su skoro iste visine

 
Ignis je Fibin bata!!!! :)
pa zdravo familijo :)
bas mi je milo da smo vas nasli, seka je premedena!

_Look_Of_Expectancy_
Ignis je mali, u skladu sa standardom, 32 cm :)
evo ga na slici iza kaliope, njih dvoje su skoro iste visine


Hvala familijo.:hvala:Valjda cemo se negde sresti i uzivo.:zag:Inace,meni je jutros stigao mail od g-dje Dragic da ima za Fibi jednog muzica-zove se Kalisto Mali Zmaj.On je Kaliopin rodjeni brat.:zcepanje:Mnogo je sladak.Ako se dogovorimo,Fibi uskoro dobija muzica.:zaljubljena:
_Look_Of_Expectancy_ Spava li Fibi samnom u krevetu...:zcepanje:Fibi je komplet zauzela moj krevet obzirom da spava pruzena celom svojom duzinom,a posto je nemirna kao buvica preko dana:tease:,nastavlja tako nemirno i da spava-okrecuci se,gurajuci me,cas joj je glava na mom vratu,cas njusku nasloni do moje usne skoljke pa mi hrce u uvo i tako....:huh:Inace,svi golokozi psi imaju vecu temperaturu tela od ostalih pasa.Fibi zimi u krevetu bude kao elektricno cebence :mazi:
 
Hvala za postavljenu slikicu:cmok:
Koliko se Fibi zaledila na takmicenju vidi se na slici.Samo sto ne kaze "Vodi me kuciiiii...":zcepanje:Prespavala je u kolima.:heart:
Ako bude hladno kao u Kragujevcu ne dolazimo sigurno.:zima2:Onda se vidimo na CACIB-u u decembru.Ali ako bude sunasca,eto mene i Fibica u Debeljaci da vam gnjavimo Lea.Svima sam pricala kako je meden.:cmok:
 

Back
Top