Problem sa urinarnim traktom

Da li je moguce da je to neka alergija na kondom? Sa deckom sam vec duze vreme, nikada nismo imali tih problema i nemamo druge partnere, ne verujem da je seksualno prenosiva bolest. Ja nemam nikakvih simptoma. Svrab oko penisa moze biti izazvan prljavstinom? Recimo da je prljavim rukama dotakao penis? Ili to mora da znaci da je nesto ozbiljnije, neka zarazna infekcija? Da li ce se preneti i na mene ako se ne leci?
 
Problem sa alakom!

Nisam hteo da otvaram jos jednu temu, jer je ova slicna, ali ne bas skroz, nazalost, ali o tome kasnije....

Dakle, imam problem sa alatkom. Kada mokrim malo me pecka. Ali za razliku od @Ragena, ja jesam imao odnos bez kondoma u skorije vreme.

Pre nedelju dve sam primetio blago peckanje dok mokrim. To mozda uopste ne bih primetio, ali mi je alatka postala malo bolna :shock: :shock: :shock: Sex je naravno bio bez kodoma.

Znaci kada hocu da se zanimam (sam svoj majstor ;) ) i kada mi se digne u ume da me zaboliiiii!!!! :shock: :shock: :shock: Ne uvek, ali ponekad i to vec traje....

A ne boli me svuda nego samo sa donje strane, bukvalkno kao da me boli taj mokracni kanal, kada ga pritisnem prstima.... Celom duzinom.



E sada ja se nadam da je "samo" upala mokracnog kanala, pa me to njavise interesuje: kako bih mogao biti siguran ??? Oticicu kod doktora u utorak, jer pre nece raditi, zbog praznika, ali bih voleo bar malo mirnije da spavam. :-? :-? Mislim nemam neki sekret ili tako nesto, ali ne znam da li ima veze sto nije proslo puno vremena...

Ajmo ljudi... Pomoc potrebna!!!
 
Hmm da ali to mogu da proguram bez da objasnjavam odakle mi.... Valjda!?

Pa desila se povreda na radu, (nisam hteo da spominjem) bas pre nego sto sam poceo da primecujem simptome. To me je i zeznulo!!! Sve mislim povredio se malo, zabolelo, tamo vamo, ali ono ne prolazi vec 10-15 dana, nemoguce je da tako traje....

PS Hvala na odgovoru!


PS2 Cuo sam da se u drzavnim ustnovama bris sa alatke uzima na vrlo bolan nacin (drveni "stapic" i sl.) a nemam kesha za privatnog nikako....
 
Brisevi se svugde, i privatnim i u drzavnim zdravstvenim ustanovama uzimaju na isti nacin i nije nista strasno.
Veci razlog za paniku ti je sta si pokupio a jos pri tome inficirao i drugu osobu.
U utorak se javi lekaru, bilo bi dobro da odmah odes kod dermatovenerologa, sa knjizicom ne treba ti uput u zavod za polne i venericne bolesti u ul. Dzordza Vasingtona.
Ne odlazi to ni dana vise.
 
dr:
Brisevi se svugde, i privatnim i u drzavnim zdravstvenim ustanovama uzimaju na isti nacin i nije nista strasno.
Veci razlog za paniku ti je sta si pokupio a jos pri tome inficirao i drugu osobu.
U utorak se javi lekaru, bilo bi dobro da odmah odes kod dermatovenerologa, sa knjizicom ne treba ti uput u zavod za polne i venericne bolesti u ul. Dzordza Vasingtona.
Ne odlazi to ni dana vise.


Nemamo mi tu ulicu u dolini Mumijevih :D salu na stranu ja sam iz NS a inace sam u civilnoj vojscu tako da dok ne pocnem da se raspadam (a mozda ni tada) nikoga nece biti briga, ali svakako cu otici u utorak.

Samo sam hteo da mi neko olaksa da znam da nije nesto opasno....
 
Onda otidji kod svog lekara opste prakse da ti da uput za specijalistu i za onaj vas higijenski zavod ili kako se vec zove.
Zao mi je, ali niko ne moze da te "utesi", sta god da si pokupio nije bezazleno.
Svaka ludost se placa.
 
WithdrawnWater:
Pa posle ******* nema kajanja, druze, sta da ti kazemo! PO svoj prilici si zaradio neku seksualno prenosivu bolescinu, a budi srecan ako si samo to a ne i neki Hep B ili C ili jos godre HIV! Pa ti i dalje nastavi da voles da ***** bez kondoma.


PA ja se i ne kajem zbog yeb... :) Nego sto me sada malo pecka i boli....

Ali ti ga bas pretera bre.. Hepatitis... HIV.... :shock:
 
Meni je jedino zao sto te 'malo pecka i boli' ; trebalo bi da te mnogo pecka i boli, mnoooogooo! MOzda bi ti doslo iz one stvari u glavu onda, ovako - slaba vajda.

A sto se tice Hep C i HIVa......ne znam kako zamisljas da se HIV prenosi, no jedanput bez kondoma je SASVIM dovoljno.
 
dr:
Zasto? To se desava nekom drugom jel?

Pa da.... :|

WithdrawnWater:
Meni je jedino zao sto te 'malo pecka i boli' ; trebalo bi da te mnogo pecka i boli, mnoooogooo! MOzda bi ti doslo iz one stvari u glavu onda, ovako - slaba vajda.

A sto se tice Hep C i HIVa......ne znam kako zamisljas da se HIV prenosi, no jedanput bez kondoma je SASVIM dovoljno.


E pa onda ce ti biti drago da cujes da mi curi nesto zelenksato sa malo krvi sa alatke i da mnogo pecka i boli, i otpadaju komadi mesa :shock:


Tovarim vas bre! :lol:

Inace jedan odnos bez zastite NE MORA da bude uopste dovoljan za prenos HIVa.
 
dr:
Ozbiljno?Uuuu, al te neko slago!

Neko te ozbiljno slagao sa tom informacijom.
No, to je tvoj problem, ocigledno je da ne shvatas ozbiljnost situacije a mi se ovde sigurno necemo truditi da te ubedjujemo u suprotno.
Sam pao ,sam se ubio.


Tako sam obavesten, da moze da se desi da se dvoje istorbaju a ako jedno od njih ima HIV da se ne prenese. E posto nisam strucan za to, ja ne mogu da tvradim, ali tako sam cuo.

Drugo ja sam ozbiljno shvatio situaciju, po cemu mislis da nisam?

Samo mi je glupo sto neli likuju.... :| Boze svasta.

Osim toga mnogo njih torba bez kondoma, i sta mi tu mozemo?
 
Cekaj molim te, ko likuje?
U eri kada vladaju seksualno prenosive bolesti ti svesno ulazis u odnos bez zastite.
Meni se to granici sa ludoscu, i potreban je samo jedan odnos da zakacis bilo sta,od hlamidije, preko hepatitisa do hiva.
 
dr:
Cekaj molim te, ko likuje?
U eri kada vladaju seksualno prenosive bolesti ti svesno ulazis u odnos bez zastite.
Meni se to granici sa ludoscu, i potreban je samo jedan odnos da zakacis bilo sta,od hlamidije, preko hepatitisa do hiva.

On! :(

WithdrawnWater:
trebalo bi da te mnogo pecka i boli, mnoooogooo!


Ma sve ja to znam, ali nisam pokupio neku ribu sa ulice pa u WC i tako to... I ne radim to svaki dan sa drugom, TO bi bila ludost....


Zacudio-la bi se kako puno ljudi ne koriste kondom...
 

Back
Top