Da li je moguca virtuelna ljubav?

slaxy

Zainteresovan član
Poruka
353
Psiholozi imaju razlicito misljenje. Jedni je smatraju mogucom, dok drugi veruju da je u pitanju iluzija. Istrazivanja su pokazala da cak 99% osoba, prilikom upoznavanja dozive razocaranje, jer su najcesce obmanuti fizickim izgledom i sl.

"Zanimljiv je slucaj profesorke na medicinskom fakultetu u Nemackoj koja se mesecima "zabavljala" sa djubretarom verujuci da je on zgodni naucnik. Posto mu je pozajmila novac, tuzila ga je sudu za prevaru. Sudija je bio zapanjen njihovim razgovorima preko neta u kojima je optuzeni pokazao zavidno znanje. Djubretar je kratko odgovorio: To sam sve nasao na Internetu." -
 
slaxy:
Istrazivanja su pokazala da cak 99% osoba, prilikom upoznavanja dozive razocaranje, jer su najcesce obmanuti fizickim izgledom i sl.
He he... lepo je verovati u onih 1% ;-) 8)

teddy.gif
 
slaxy:
Psiholozi imaju razlicito misljenje. Jedni je smatraju mogucom, dok drugi veruju da je u pitanju iluzija. Istrazivanja su pokazala da cak 99% osoba, prilikom upoznavanja dozive razocaranje, jer su najcesce obmanuti fizickim izgledom i sl.

"Zanimljiv je slucaj profesorke na medicinskom fakultetu u Nemackoj koja se mesecima "zabavljala" sa djubretarom verujuci da je on zgodni naucnik. Posto mu je pozajmila novac, tuzila ga je sudu za prevaru. Sudija je bio zapanjen njihovim razgovorima preko neta u kojima je optuzeni pokazao zavidno znanje. Djubretar je kratko odgovorio: To sam sve nasao na Internetu." -
Ljubav može započeti virtuelno,ali ne i trajati.Uspešan prelazak u realnost je moguć samo ako je u virtuelnoj komunikaciji iskrenost bila potpuna,obostrana i prihvatljiva .Pre samog susreta razmenjuju se fotografije kao poslednji test za prevrtljivo srce....
Onda je mogućnost neprijatnih scena svedena na mininum.
Izvesna doza suzdržanosti je normalna,no vremenom nestaje.Virtuelno poznanstvo postaje realnost,a internet sredstvo,a ne cilj.
Mislim da je ovakvo nešto moguće samo između osoba koje su već u "zrelijim "godinama(razlozi su brojni)ovo verovatno nije za tinejdžere,mada uvek ima izuzetaka.
 

Back
Top