Servisi za pranje tepiha?

Ja sam jedne godine poslala tepihe.
Došli, odneli, za 3 dana doneli.
Čisti, i to lepo, jedina zamerka je što su bili malo vlažni, pa je palo sunčanje tepiha 2 dana...
A što se tiče debelih, vunenih, skupih tepiha, pazili ih kao svoje...
Srećno!
 
Ja ti nikako ne bih preporucila pranje vunenh tepiha, moji prijatelji su prali vuneni tepih, naravno u servisu, i dobili su ih nazad skracenih dimenzija i promenjenih boja, napominjem da su tepisi bili izuzetnog kvaliteta, a posle toga su ih smotali u rolnu i dali u dobrotvorne svrhe, mozda je pametnije pozvati nekog s kirbijem da ih ocisti kako valja, veruj mi budu ko novi.
Pozdrav i srecno!
 
Preferiram tradicionalni nacin, obicno se okaci na balkon dok komsije ispod sjede i pricaju pa se pocne udarati uz neku dobru i glasnu muziku...


Malo prasi, ali nasi odnosi su u dobrim odnosima... Vunene tepihe ne treba prati, jednom poslah tepih, a vratise mi dzemper, mamicu im imperijalisticku...
 
Molim članove da ne postavljaju pitanja o konkretnim servisima za pranje, jer bi svako razvijanje diskusije moglo da se shvati kao reklama, a to je ovde zabranjeno.
Ovo je ujedno odgovor novom članu čiju sam poruku bila prinuđena da obrišem.
 
A kad je već tema podignuta, reći ću svoje iskustvo, koje će možda nekome spasiti desetak hiljadarki.
Naime, pre par godina sam dala beli vuneni tepih na pranje. Bilo je leto, toplo vreme. Mi smo krečili, tako da nismo odmah postavili tepih koji nam je vraćen iz tepih servisa. Ni sanjali nismo da on nije dobro osušen, i onako urolan, za par dana on se ubuđao. Eto, tako je bilo, i ja sam naravno kupila nov tepih, Dugo zatim nisam koristila usluge tepih servisa, ali sam sada oko Uskrsa ponovo dala na pranje dva komada (naravno, drugoj firmi :)) sa napomenom da ih dobro osuše. Odmah smo ih postavili kad su nam ih doneli, i veoma smo zadovoljni.
 

Back
Top