uw pita zene

underwater

Aktivan član
Poruka
1.212
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...
 
ehm sinak, neki nikad ne izadju iz puberteta.... :confused:
ili:
cim ti nesto nije na raspolaganju, onda ti postaje zanimljivo i tek onda, kao, uvidjas vrednost istog.
ma cisto foliranje.
da tvrdim pazar.
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...
zene ti nikad nece biti jasne, moj savet, ne obracaj paznju nego se ponashaj kako ti odgovara ;-)
 
Znate onaj fazon kad petao juri dve koke oko kokošinjca i optrče tako 3 kruga pa jedna kaže drugoj: ja moram da stanem, umorila sam se. A druga odgovara: ja ću još jedan krug, da ne ispadnem laka riba. HE HE HE
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...


Uff...pa nisu sve takve...ako mi se svidja i obraca paznju na mene, sto vise to bolje...ja sam .... :D
 
pa znas kako ide..kada te prikljuce na EKG vidis da srce radi...gore dole gore dole..znaci kada je linija cista tj sve cool onda nema zivota...tako i sa devojkama cas ti nju cas ona tebe i tako to nekako ide...ali uospte ne mora da znaci da je to ta fora...to je vise glpi mit mada ima isitine u nekom delu
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...

odgovor je jednostavan. iz istog razloga iz kog te muskarci jure kad ih kuliras i zavlacis, a beze od tebe kad im posvetis paznju, tj. kad vide da ti je stalo...
igra moci, uvrnuta ljudska priroda... :cry:
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...

Nije bas kod svih tako. Evo, ja bas volim da mi neko posvecuje paznju, to mi je normalno. Sta ce mi neko ko nece obracati paznju na mene... :confused:
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...

E, vidiš, kad bolje razmislim-ima istine u ovoj tvojoj...razmisliću malo pa ću da se javim s odgovorom!! :-?
 
ne volim kad me kuliraju...moze mi s eneko svidjati i svidjati i mogu nekoga i voleti ali ako on mene kuira i ispaljuje i kao nema vremena za mene..ma nek s enosi..sta ce mi takav..ima ih 1000000000000000000000000000000000000000000..... drugih...:-)
ali ne volim ni kad bas trckaju za mnom i puste da im radim sta god hocu....

tako da..umerena razmena neznosti,ljudskosti,paznje i bla,bla...

mada zavisi i od osobe..ne od mene vec od tog nekog NN ...zavisi kakav je,koliko mis e svidja,koliko mi znaci,na koji nacin mi se svidja,sta hocu sa njim.....

ali definitivno ne volim da me kuliraju!!!!!:-)
 

Back
Top