Dekodiranje ?

Nije lako za tebe amatera,ali profi ce ti to odraditi u nekom servisu al za 120 eura,sem ako ne preskocis posrednike i odes direktno do Dejana ili njegovih ortaka pa da prodjes 20 eura jeftinije,Dejan bas dere za otkljucavanje BB5 v3.0!!
Pozdrav 8)
 
i treba da dere ( a ti kao ne bi da su u njegevoj situaciji, ja bi isto tako radio) hehe
tesko da ce direktno moci nesto da uradi, jedino preko prvog posrednika, posto uglavnom ide niz- radnja, 1 posrednik, 2 posredink-unlocker

poz
 
Lomnica_city:
Nije lako za tebe amatera,ali profi ce ti to odraditi u nekom servisu al za 120 eura,sem ako ne preskocis posrednike i odes direktno do Dejana ili njegovih ortaka pa da prodjes 20 eura jeftinije,Dejan bas dere za otkljucavanje BB5 v3.0!!
Pozdrav 8)

Izvini ali kog Dejana znam ih bar 20-tak, sumnjamda mislimo o istom
:) :) :)
 
Da li je moguce da niko sem Dejana to neradi ??? 120 je stvarno mnogo , nerealno , to je pola cene od novog telefona ..... Da li oce mozda neki dobri cika da mi dekodira telefona za 60 eura :)
 
NECE!!Neko je rekao da je pricao licno sa Dejanom u vezi te visoke cene dekodiranja v3.0 BB5 Nokia (kao sto je 6280) i da je dobio odgovor da on naplacuje 100 eura NAMERNO da ne bi mogli muckarosi da zaradjuju debele pare donoseci ovde telefone za po 100 eura,pa onda dekodirajuci kod njega za 50 eura i prodajuci za po 250 eura zarade OGROMNE PARE!!Ovo su cene za ljude koji idu direktno ili preko nekog od njegovih saradnika,inace su za po 10-20 eura vece ako vam nose iz neke radnje jer uzimaju i za sebe procenat!
Donekle je covek u pravu da nije u redu da se neki tako bogate (zamislite,donesete jedan dzak telefona i prodate ih sa zaradom od 100 eura po komadu i ne morate vise nista da radite sledecih 10 godina) ali nije u redu da zbog toga ispastaju oni koji su te telefone kupili jeftino a zakljucane,a takvih je ipak vise,nego to je njegov izbor,sta mi tu mozemo!
Pozdrav 8)
 
Ajde prosvetli nas,koliko to dosta manje!?Ako mislis na ono da ides na prvu ruku kod Tome,Vase ili koga vec,pa da prodjes za stoju,jer onda i nije dosta jeftinije i treba ih naci pa proci i to malo jeftinije,a posteno bi bilo da je unlock na nivou ostalih BB5 Nokia tipa 6630,6680,i sl... ovo je preskupo!
Pozdrav 8)
 
hahaahah,nezna se ko kosi a ko vodu nosi,ti trebash da odkodiras jedan tel ili 3 tel-a,Vasa,Dejan itd i na kraju Jare da pokupi pare....ako nisi otkodirala...cena ti je sledeca
nokia_sa 3G mreze iz italy bilo koji model 30 eur,Motorola isto tako iz italy 3g mreze 25 eur,Sagem 25 eur,Lg 5 eur,ZA tri tela otkodirana 4-ti je Gratis......Nec, Samsung(novi sa tv-om (40eur).
 
giorgo:
hahaahah,nezna se ko kosi a ko vodu nosi,ti trebash da odkodiras jedan tel ili 3 tel-a,Vasa,Dejan itd i na kraju Jare da pokupi pare....ako nisi otkodirala...cena ti je sledeca
nokia_sa 3G mreze iz italy bilo koji model 30 eur,Motorola isto tako iz italy 3g mreze 25 eur,Sagem 25 eur,Lg 5 eur,ZA tri tela otkodirana 4-ti je Gratis......Nec, Samsung(novi sa tv-om (40eur).
Pozdrav, ovo nadam se vazi za 6280, kako stupiti u kontakt ?
 

Back
Top